SZKOŁA

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 08 lip (wt) 2003, 02:16:57

Dziękuję az :) a czy ktoś mi może udzielić informacji na temat ilości miejsc w Waszej szkole (chodzi mi o dzienny tok nauki) oraz ilości osób która się już zapisała? Pozdrawiam serdecznie :)

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

wielka zagadka

Post autor: aw » 09 lip (śr) 2003, 10:25:44

W każdym z systemów i każdej specjalizacji jest 40 miejsc. W sumie daje to pięć specjalizacji x dwa systemy x 40 miesjc = 400 osób. Największe oblężenie jest zwykle na grafice. Nowa specjalizacja - od tego roku - to web designing.
Pozostaje pytanie: jakiej specjalizacji Ty "sprzyjasz" :)?
Zagadką dla nas zawsze jest dzień, w którym miejsca zostają wyczerpane. Teraz w związku z wynikami egzaminów rozpoczęła się druga fala naboru. Jeśli sprecyzujesz info o dot. specj. postaram się ustalić ile miejsc zostało na dzień dzisiejszy.
PS.
Dodatkowo Dyrektor Programowy może przyznać na podstawie podań extra miejsca w ramach tzw. ITN (indywidualny tok nauki).

Pozdrawiam i również dziękuję az za pomoc.

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 09 lip (śr) 2003, 14:08:11

Dziękuję Ci aw za wyczerpującą odpowiedź :) Interesuje mnie realizacja filmowa i telewizyjna oraz fotografia reklamowa :) Jeśli nie jest to kłopot to czekam na informację od Ciebie :) Już napisałam CV i List motywacyjny 8) hihi strasznie się napaliłam na Waszą szkołę :wink: I jeszcze jedno pytanko.. czy po skończeniu nauki w Waszej szkole dostaję jakiś dyplom i np. tytuł "specjalisty" w danej dziedzinie? Pozdrawiam gorąco :D

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

kicikici

Post autor: aw » 10 lip (czw) 2003, 02:14:20

malutki kotku masz to dokładnie wyjaśnione w poście: A moze jakis mix ?
- zachęcam do jego lektury; hau, miau i ssss
PS
ze specjalizacja tv nie powinno być jeszcze jakiś czas problemu - to najcięższy kawałek chleba I TRZEBA SIĘ Z "TYM CZYMŚ" URODZIĆ.

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

miauuu

Post autor: Miluuutka » 10 lip (czw) 2003, 14:59:35

Dziękuję aw :D może mix :) czemu nie... zobaczymy :) Już wszystko dokładnie czytam :) mrauuu i miauuu (to takie pozdrowienia) :wink:


PS
Ja chciałam się tylko pochwalić,że od października będę z Wami :mrgreen: Buuuziaki :D

ODPOWIEDZ