Kazio

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
truetly
Nowy(a)
Posty: 30
Rejestracja: 08 cze (wt) 2004, 02:00:00

Kazio

Post autor: truetly » 11 cze (pt) 2004, 19:11:25

Czy tylko ja jestem zaintrygowany tym co widnieje w dziale z lista przedmiotow? Mam na mysli "Spotkania z tworczoscia Kazika Staszewskiego i zespolu KULT". Szukalem na forum i nic na ten temat nie znalazlem (mozliwe, ze szperacz ze mnie slaby). Pomyslalem wiec, ze sie o cos zapytam.

W ogole jest jakas szansa, ze dostane odpowiedz od Adama Sledanskiego i/lub Slawomira Wojtkowskiego? Chcialem tylko zadac proste i banalen pytanie: dlaczego akurat Kazik i Kult? No i moze wyciagne jakies opinie i odczucia tych, ktorzy chodza na te zajecia?
Musze przyznac, ze to swietny sposob na zaciekawienie aspektami socjologii czy psychologii.

Nie jestem pewien, ale chyba czytalem kiedys z nim wywiad, gdzie padlo pytanie jak sie zapatruje na to, ze w jednej szkole dzieciaki ucza sie o nim i jego zespole. Hm, a moze to nie o WSR chodzilo :roll:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 11 cze (pt) 2004, 21:14:40

Na zaocznych w tym roku tych zajec nie bylo na pewno :) Na dziennych nie wiem, ale senq nie omieszkalby pewnie o tym doniesc. Mysle ze te zajecia urodzily sie przypadkiem jak to czesto bywa. Ktos kogos znal lubil zaprosil. Dlaczego Kazik? Moze dlatego ze jest ciekawym artysta i czlowiekiem. Trudno mi jest wyobrazic sobie podobne zajecia z tworczoscia np. Edyty Gorniak :)

Z legend ktore slyszalem wygladalo to tak ze uczniowie plus p. Wojtkowski, p. Szczesna i inni analizowali tworczosc Kazalota, zastanawiali sie co autor mial na mysli. Kulminacja byly zajecia ze Staszewskim ktory oczywiscie rozwiewal te spekulacje wyjasniajac ze mu akurat paznokiec z palca zszedl lub ze napil sie wlasnie piwa bezalkoholowego jak pisal ta piosenke

Wypada tylko czekac i miec nadzieje ze niedlugo znow beda takie zajecia.

PS. My 'personal best' Kazika/Kultu: 1. Baranek 2. General Fereira 3. Gdy nie ma dzieci

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 11 cze (pt) 2004, 21:35:02

coz, sinar powinien dostac te moje czerwone gwiazdki <respect>
mogę tylko dodać, że zajęcia pojawiły się jakieś sześć lat temu z inicjatywy pewnej - dziś już absolwentki - wówczas świetnej scenopisarki, a przy okazji znajomej Kazika;
od tego czasu odbyły się ze trzy razy - tak to jest z niektórymi zajęciami fakultatywnymi, że niektóre się długo nie pojawiają ze względu na mniejsze zainteresowanie;
chyba dziś trzeba by zorganizować podobny projekt w oparciu o jakąś kangurzą muzykę hipsiup, niestety (a może stety - sam nie wiem);
możnaby zaprosić do takiego projektu np. Fisha - w końcu to też nasz absolwent

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 11 cze (pt) 2004, 21:58:08

Prosze prosze niedaleko pada jablko od jabloni!!

Kto by pomyslal ze nawet sam FISH??:)

Jestem zaa a nawet przeciw bo chlopak czasami ma werwe i potrafi cos zlozyc:) Polepiony jestem bo dostalem zajawki:)

truetly
Nowy(a)
Posty: 30
Rejestracja: 08 cze (wt) 2004, 02:00:00

Post autor: truetly » 11 cze (pt) 2004, 23:46:10

Padaja tutaj takie nazwiska i pseudonimy, ze az sie wirtualnie kurcze, kurcze. Rozumiem, ze chodzi o tego naszego Fisza, a nie staruszka z Marillionu. Tak czy siak jestem pod wrazeniem.
Schodzac lekko na boczny temat, nie mysleliscie, zeby takie osobistosci wykorzystac w celach, khm, reklamowych? Chociazby rzucajaca sie oczy tabelka na stronie glownej (na gorze, po prawej, przed "Aktualnie na FORUM") ze znanymi nazwiskami ludzi, ktorzy ukonczyli WSR? Wiem, wiem... ze tez mam czelnosc zwracac uwage w kwestii reklamy, panom ze szkoly reklamy :wink:

Moja luzna wizja: "Sztuczna tworczosc Fisza i Emade. Cyrkulacja muzyki, czyli cyklicznosc wracania do korzeni", na przyklad. Takie dumanie nad tym jaki ma sens robienie muzyki czy ogolnie czegos nowego w sztuce, skoro wedlug wielu madrych/przemadrzalych glow wszystko juz bylo, a jesli nie bylo to bardzo przypomina to co juz zostalo stworzone. Oczywiscie sam zarys mozna rozszerzyc, zeby bardziej podczepic sie pod socjologie, filozofie, psychologie itp. Muzyka posluzyla by tylko jako wejscie w glebszy temat i sposobnosc do zaproszenia Fisza.

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 11 cze (pt) 2004, 23:52:24

to bardzo dobry pomysl - jak sie u nas pojawisz to mamy nadzieje, ze go zrealizujesz;
taka jest tu zasada, ze katalogi, strona, wszelkie dzialania promocyjne musza miec oddolny charakter i musza byc wymyslone i wykonane przez ludzi ze szkoły lub przy ich wydatnym udziale;
poza tym naiwnie myślimy, że jak ludzie wejda na nasza strone i strony innych dziwnych miejsc to beda umieli odroznic badziewie od troche lepszego badziewia :)

truetly
Nowy(a)
Posty: 30
Rejestracja: 08 cze (wt) 2004, 02:00:00

Post autor: truetly » 12 cze (sob) 2004, 00:32:32

Licze na to, ze uda mi sie do was trafic. Ponoc moj rocznik to ostatni rok wyzu demograficznego, wiec mam nadzieje, ze jak sie u was zjawie (na dni otwarte) to beda jeszcze jakies wolne miejsca.

<wazelina> Technicznie i merytorycznie szkolareklamy.pl stoi wysoko, przynajmniej w moim prywatnym rankingu. Jedynym minusem sa podwaliny, tzn. PHP-Nuke, ale ostatecznie nie ma to wiekszego znaczenia. </wazelina>

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 12 cze (sob) 2004, 00:44:46

mamy na ten temat tez swoje zdanie, ale poki co nie powstal zaden lepszy produkt u nas, choc plany takie są;
i żeby bylo zabawniej i osoby są, które by umiały, ale podobno szewc bez butów chodzi :)
ale, jeszcze zobaczymy, co czas przyniesie
PS
my sie tam niżu nie boimy, bo i tak jesteśmy szkołą o okreslonej, wyrazistej specjalizacji, mamy tzw selected target, ponadto duża część naszych ludzi to studenci, którzy albo się nudzą na swoich wydziałach wybranych z przypadku (np. przez starych), albo wiedzą, że z pracą po tych kierunkach będzie cięzko, albo mają już dość matematyki, fizyki i bóg wie czego i chca teraz robic coś o czym zawsze marzyli...

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 12 cze (sob) 2004, 15:31:50

truetly pisze: Rozumiem, ze chodzi o tego naszego Fisza, a nie staruszka z Marillionu.
Co Ty chesz od Fish'a [Marillion] ? :> Swoja droga ciezko by bylo aby ow ten Fish byl apsolwentem WSR ale gdyby tak bylo to chyba sam bym walczyl o takie zajecia hyhy :)
Ostatnio zmieniony 12 cze (sob) 2004, 19:11:22 przez seize, łącznie zmieniany 1 raz.

truetly
Nowy(a)
Posty: 30
Rejestracja: 08 cze (wt) 2004, 02:00:00

Post autor: truetly » 12 cze (sob) 2004, 16:59:38

Co ja chce? Nic nie chce, ale chyba nie zaprzeczysz, ze Fish juz mlody nie jest. Poza tym, ryba rybie nie rowna :wink:

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 12 cze (sob) 2004, 17:51:35

No a to ze ryba rybie nie rowna to sie zgadzam ... hyhy zreszta miom zdaniem nawet Hogarth Rybie nie rowny :D

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 12 cze (sob) 2004, 18:22:31

Oh fishy fishy fish :) Jesli chodzi o muzyczne ryby to ja lubie po szkocku. Raczej z "Akwarium" niz bez. Wole Fisha ale do Fisza nic nie mam bo absolwent i krajan.

A Marillion z Hoggym ma sie tak jak Genesis Gabriela i Collinsa. Po prostu inny ale raczej nie lepszy.

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 12 cze (sob) 2004, 19:06:31

z ryb najbardziej lubie "sens zycia" naturalnie i na gatunkach sie ich zanadto nie wyznaje stad ta pomylka literowo-osobowa wynikla; tak czy siak na zdrowie, niech nam oscia nie staja w gardle

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 12 cze (sob) 2004, 19:08:41

Fish &chips& cola one please:)

Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Ato » 13 cze (ndz) 2004, 20:22:04

sinar pisze:My 'personal best' Kazika/Kultu: 1. Baranek 2. General Fereira 3. Gdy nie ma dzieci
wodka jest fajna, no i cos o nas czyli wszyscy artysci z debest fragmentem gorsi sa tansi, lepsi sa drozszi.. co najlepiej bylo widac przy telewizyjnych spotach kampani wyborczej PO do europarlamentu ,

ja jestem tez za kazikiem, byc moze fisz to juz nie moje pokolenie :mrgreen:

ODPOWIEDZ