Marzenia. sloneczko, piweczko i cale zycie :)

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Marzenia. sloneczko, piweczko i cale zycie :)

Post autor: Sil » 09 lip (pt) 2004, 17:13:54

Hejo to ja Sil :D

Dobrze ze temacik jebusa sie skaczyl nareszcie :lol: :lol: :lol:

A ja chce sie z Wami pozegnac gdyz wyjezdzam za godzinke nad jeziorko do niedzieli hmmm a bylo tak sloneczenie no coz i tak mi usmieszek z twarzy nie schodzi :lol: Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy moga i nie moga :wink: i zycze oczywiscie zajebistego, pelnego przygod weekendu!
Żegnam Was bananowym usmiechem :lol: Ciał

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 09 lip (pt) 2004, 21:38:00

baw sie dobrze i nie zadawaj sie z ;) frajerami dętymi - no i ... uwiedż jakiegoś słonecznego chłopaka, żęby ci rano kwiaty z łąki nosił do stóp

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 11 lip (ndz) 2004, 18:33:20

I czasami troszku wyzej....do kolan??:)

:twisted: Pozdry

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 11 lip (ndz) 2004, 21:42:43

HEJO DZIUBECZKI MOJE!! HLASNIE WROCILAM BYLOOOOOO PRZEPIEKNIE :lol: NO A CHLOPAKA MAM I NOSI MI KWIATY Z LAK :wink: WLASNIE KLADE SIE DO LOZECZKA BO JUZ NIE MAM NORMALNIE SILY CHOC JESZCZE TROSZECZKE ENERGI ZOSTALO! A CO Z POGODA?? RAZ BYLO RAZ NIE ALE TU NAWET NIE CHODZI O TO! TU CHODZI O ZYCIE I POZYTYWNE MYSLENIE I OCZYWISCIE GDY SIE SPEDZA CZAS Z UKOCHANA OSOBA TO NIE ZWRACA SIE UWAGI NA DETALE!

DOBRANOC! :D

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 11 lip (ndz) 2004, 21:56:01

a u nasz pogoda jak drut była, jeno kilka grzomotów i kropel tyle co kot napłakał; ale zeby sil nie miala sil to cos zupelnie nowego :)

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 12 lip (pn) 2004, 11:47:47

Noooooooooo i po procy! A sily oczywiscie wrocily choc jak patrze za okno to sie troszke odniechciewa no ale jest OK :D Teraz ide sobie jakies obiadek przygotowac a potem musze sie brac za projekt zostalo mi 3 dni do skonczenia :roll: mam nadzieje ze sie uda! napewno :wink:
Buziaczki papa

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 12 lip (pn) 2004, 21:39:09

3 dni to kupa czasu - jeszcze masz trzy dni wolnego hihi - w tej branzy przeciez sie robi wszystko na wczoraj :)

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 12 lip (pn) 2004, 21:43:33

Heheheh damy rade :wink: juz prawie prawie skaczone! Zobaczycie jak wyglada calosc i ocenicie fachowym oczkiem!
Ja ide do lozeczka czytac ksiazke mam "reklama według Ottona Klepnera"
biblia dla studentow reklamy :D

Dobranocccc :)

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 13 lip (wt) 2004, 07:14:51

Cegla pod poduche (zamiast tych karaluchow) ;)

Od czasu jak jestem w szkole to mi sie sporo biblioteczka powiekszyla. Wlasnie nowe meble z tej okazji kupuje ;) Zebym jeszcze mial czas to wszystko przeczytac.

Faktycznie biblia Kleppner jest nawet troche grubszy. Moja nauczycielka zawsze mowila ze gdy szuka rady otwiera Pismo na chybil trafil :) Ja na razie tylko Nowy Testament przeczytalem ;) Znaczy sie czytalem na wyrywki to co mnie intersowalo - media strategia historia i to co mielismy w szkole - reklama tv, radiowa i prasowa. Zaleta to na pewno to ze faktycznie ujmuje rzecz kompleksowo czasem za bardzo dlatego jest taka obszerna. Trzeba przyznac moze poza historia nie jest to jakies nudziarstwo obok teorii sporo przykladow ilustracji. No ale jakby nie bylo to raczej teoria systematyka. Poza tym polska wersja ma juz kilka lat a swiat idzie na przod. Nie ma tam wiele o reklamie internetowej. Moze dlatego ze jest to rzecz swieza i dynamiczna. Co do mediow brakuje np. takiego uzupelnienia jakie zrobil Czurpna do Whitea. Systematyka rynku mediow amerykanskich jest zawila i raczej dla pasjonatow. Latwo narzekac na pewno dobrze ze takie prawie encyklopedyczne wydawnictwo po prostu jest.

Szczerze polecam Sullivana Jak robic swietne reklamy. Bardziej to dla teksciarza ale nie tylko. Bardziej praktyczne nic Kleppnerowi nie ujmujac. No i w ogle zyciowe porady tam sa. A skoro o praktyce i zyciu 2 razy tansze od RwOK :) Gdzieniegdzie jeszcze taniej. Taki Mefjuzo Kwarciaka 2 x taniej na jakies makulaturze kupil to i ja sie pochwale a co :)

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 13 lip (wt) 2004, 23:36:18

Dziekuje Sinarku za rade :* zgadzam sie z Toba troszke za duzo terori ale jak dla mnie poczatkujacej to w sam raz! Nie pisze duzo bo wstalam o 5 rano gdyz nie moglam zasnac i w domu w sumie to jestem od 30 min wiec naprawde i powaznie mowie aw Sil wysiada!
No to ide piusiac
Dobranoc kochani :D

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 14 lip (śr) 2004, 00:51:31

Niektorzy maja najlepsze pomysly o 5 rano. Mi najlepsze pomysly przychodza do glowy jak ide spac. Jest ciemno i umysl sie wycisza. Warto zostawic sobie kartke i olowek przy lozku. A najlepiej miec cos takiego stale przy sobie. Dobranoc. Kreatywnych snow :)

PS. I tak jestes lepsza. Zaczynalem od ksiazki niejakiego Urlicha Wernera. Ktos to w ogole pamieta? Takie to male rozowe 8) z serii Moja firma. Takie bym powiedzial poligraficzne ujecie sprawy. Zaraz potem byla seria BM Book. To juz zdecydownie ciekawsze.

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 15 lip (czw) 2004, 00:37:28

a widze, że kolega tu zapodaje takie poważne historyczne pozycje, to ja polecam taką broszurkę pt. "Reklama TV" Adama Grzegorczyka - nawet laik może się nieźle pośmiać - ja się posikałem ze szczęścia - od razu widać, że ma gość fach w ręku, podobne wydał na temat każdego z mediów masowych - równie dobre - poszperam w piwnicy i tu niebawem zapodam co pikantniejsze kawałki, żebyśmy wszyscy mogli czerpać jak ze zdroju ;)

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 15 lip (czw) 2004, 08:43:16

Dry Adam M. Grzegorczyk? Toc to przecie uznany hautorytet ;) Menago Ireny Santor. Jarocin te sprawy. Ciekaw jestem tych konfitur z piwnicy. Fragmenty ma tez u siebie na stronie. Moge tylko powiedziec ze przegladajac o product placement mialem dziwne uczucie deja vu. No ale byc moze myle sie i nie jest to wtorne tylko czytalem to po raz 2 :)

Tak wlasnie zerknalem. Trzeba przyznac ze ma czlowiek glowe na karku. Moze Ty aw tez bys napisal cos w rodzaju: Zasady pisania prac dyplomowych (materiał instruktażowy dla studentów, promotorów i recenzentów prac dyplomowych realizowanych w specjalnościach reklama) I oczywiscie kazal sobie za to minimum 10 zeta placic. Wszyscy by sie w szkole na pewno bardzo cieszyli ;)

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 21 lip (śr) 2004, 07:52:20

Hej kochanii :D
Jaka mamy dzis piekna pogode no a Sil musi pomykac do pracy ale to nic taka praca to sama przyjemnosc!
AAAAAAAAAAAAA teraz WAZNA WIADOMOSC!! JUTRO JESTEM W WARSZAWIE I ZOSTALJE DO PIATKU!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
TYLKO NIE WIEM CZY ZDOLAM SIE JAKOS Z WAMI STYKNAC NARAZIE ZOSTAWIAM NUMER 507034526! WY MI TEZ ZOSTAWCIE LUB NAPISZCIE NA GG 3547432! AA I PODAJCIE MI JESZCZE SWOJE MAILE TO WAM PRZYSLE TO MOJA ULOTKE JUZ SKACZONA !!! :lol: A SZEF BYL ZEMNIE BARDZO HAPPY I POWAZNIE ALE POZYTYWNIE ZASKOCZONY :lol: NO TAKIE TO JEST WLASNIE FAJNE ZYCIE JAK SIE BRNIE DO PRZODU Z USMIECHEM NA USTACH :lol: :lol: :lol: :lol:

NO TO MAM NADZIEJE ZE DO ZOBACZENIA !! :lol:
TRZYMAJCIE SIE BUZIACZKI PAPA

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 26 lip (pn) 2004, 22:08:21

hej robaczki kochane podajcie mi jeszcze raz swoje maile bo mi sie gdzies pogubily:( aaa co u Was slychac w ogole?? bo u mnie super zajebiscie :lol: pozdrawiam

ODPOWIEDZ