Marzenia. sloneczko, piweczko i cale zycie :)

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 05 sie (czw) 2004, 08:54:34

No to powodzenia :)

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 06 sie (pt) 2004, 02:18:21

Seng dziekuje !!! Napewno to Twoje tyrzy6manie kciuków pomogło !!!

ZDAŁAM TEORIE :). To w sumie była kaszka z mleczkiem, bo nawet pierwsza wyszłam z sali- as było 14 osób. Jestem szczesliwa. Trza to jakoś opić chyba :] - dzisiaj nie mialam czasu, bo dużo oboty siue zebrało, ale może jutro .... ? HIHI .... jueszcze ta wstrętna praktyka. Jak obstawiacie: za którym razem zdam ?

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 06 sie (pt) 2004, 09:39:55

Hejooooooooooooooo


Zyrafko gratulujeeeeeeee jupiiiiiiiii no i po co sie bylo tak denerwowac :wink:

No a na praktyce to juz w ogole nie mozna sie ani troszeczke denerwowac no bo skaczy sie tak jak ja juz 3 razy oblalam i wlasnie przez to ze siedzialam przed ta kierownica jak jakis gremlin wpatrzona w ta szybe no i rozczesiona oczywiscie normalnie koszmar 2 razy oblalam plac raz miasto tragedia 4 egzamin mam 17.08.04 o 7 rano :lol:
Ale juz zadnych nerwow nic wszystko na luzaka i poprostu musze zdac:)
Innego wyjscia nie ma!!!!!!!!!! no wiec Zyrafa wciskaj bieg i do przodu!
POWODZENIA :D

aaa ja uciekam do pracyyy sijaaa

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 06 sie (pt) 2004, 11:50:03

Dzięx Sil.

Wiem, że stres i strach to najwięksi wrogowie osiągnięcia zamierzonego celu. Ciężko jest jednak poskromić nerwy i się nie denerwować. Oczywiście postanowiłam już na początku kursów, że ogólnie do jazdy podejde na luzaka ( no i może dla tego ucząc się : pojechałam dwa razy na czołowe i chciałam wymusić pierwszeńtwo na drodze równozednej ). W sumie to chyba całkiem spoko jerzdze jak na tyle godzin co w całym swoim życiu wyjezdziłam. Wiem, że bedzie dobrze-musi byc :]

Sil- Tobie równierz zycze powodzenia. Trzymaj sie ciegło.

Ja równierz do pracki zmierzam .... bay bay

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 08 sie (ndz) 2004, 19:17:52

Hejo wszystkim!

Co slychowac u Was! U mnie calkiem przyjemnie wrocilam sobie z jeziorka bylam na 2 dni i bylo cudownie:) Plywalam sobie , pilam piwko i poznalam duzo sympatycznych ludzi :lol: a hotel w ktorym bylam chetnie bym sobie zamienila na mieszkanie :wink:
ide sie teraz popluskac w wannie a potem chyba do lozeczka hihi
Buziaki papa

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 10 sie (wt) 2004, 12:55:18

Ale pieknie wypasiona pogodaaaaaa hihi :lol:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 10 sie (wt) 2004, 18:28:32

Pogoda jest naprawde super. A do tego mam moje nowe mebelki w komplecie. W tamtym tygodniu po wielkich perypetiach dotarl regal a teraz kanapa i fotele. Moj czerwony dywan powedrowal juz wczesniej do znajomych wiec do pelni szczescia brakuje tylko jakies wykladziny. W tym tygodniu ruszam na lowy :) Jeszcze tylko to i bede umeblowany. Wszystko ma sie rozumiec w zgodzie z fenk-szują ;)

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 10 sie (wt) 2004, 20:40:34

No to pieknie Sinarku jeszcze tylko ukochana kobieta i kaplet jak tra la la :lol: zmykam na piffffkoooo pod parasolki o piekne zycie jest :D

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 10 sie (wt) 2004, 22:23:47

oj pogoda to piekna była .... Pifko to i ja dzisiaj wlałam w swoje dłuuuugie żyrafie gardło. Niestety nie pod parasolami a w parku na trawce .... .
Co nowego u mnie ...hym... - moi rodzice wyjechali na tydzien i do soboty sama z siostra siedze. Lenie sie na maxa i to jest straszne !Nic mi sie nie chce.Przez ten tydzien tez i ja nie pracuje, więc tylko sie obijam, ale do czasu!!! Jutro obiecalam sobie, że biorę sie w gars i robie cos potrzebnego i konkretnego. Buziaki i pozdro.
peace

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 11 sie (śr) 2004, 18:57:08

Zyraffffko czasami to kazdemu sprzydaje sie chwilke lenistwa a powiem Ci ze to nawet dodaje energi :) A ja no co ja wrocilam sobie teraz z jeziorka bylo cudownie no i chyba sie wybiore jeszcze dzisiaj na silownie bo narazie nic innego mi nie przychodzi do glowy :)
To trzymajcie sie zdrowo i zyjcie w czystosci :wink:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 12 sie (czw) 2004, 12:25:19

Hie hie oczywiscie. No trudno wyobrazic sobie gdzie Sil nabiera sil jak nie w silowni. Wczoraj byl taki upal ze glowa mala (chyba by sie przydala)I bez silowni laly sie ze mnie 7. poty. Co innego spedzac taki dzien nad woda a innaczej gnac po brudnym miescie. Cale szczescie mamy metro szkoda ze ni wszedzie mozna nim dojechac.

Wczoraj udalo mi sie tez nabyc gustowna wykladzine o pieknie brzmiacej nazwie Zanzibar Plus (hehe Afryka dzika) Jeszcze tylko musza to obrabic. Jedyny minus to to ze dopiero polowa miesiaca a juz trzeba siegac po zelazne rezerwy, moja krwawice z konta. Nic tylko wrzucic luz otworzyc barek i szczelic sobie lampeczke ;) Wieczorkiem oczywiscie. Wasze zdrowie

Sil
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 26 mar (pt) 2004, 01:00:00

Post autor: Sil » 12 sie (czw) 2004, 22:00:57

Twoje zdroweczko takze Sinarku 8)
No dzis sloneczko tez nas nie oszczedzalo a co za tym idzie Sil nabrala odcieni w kolorze czekolady hihi powiem wam ze ten sierbien jest o niebo lepszy od tego zalenego deszcze lipca no i oby tak dalej zawsze to lepiej wstac wczesnym rankiem gdy nam sloneczko do okienka puka :wink:
Buzka

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 13 sie (pt) 2004, 14:34:19

U nas w Warsiawie dzis pogoda pod psem. Wlasnie sie troche susze bo na nic zdala sie moje nieprzemakalne wdzianko z kapturem. Cale szczescie na przekor pogodzie ludzie ktorych dzis spotykam sa mili i usmiechnieci. Pewnie dlatego zalatwilem juz wieksza czesc swoich spraw. Zycze wszystkim pogody ducha - dzis jutro i zawsze. Pamietajcie to co dajemy innym wraca do nas lawina :)

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 15 sie (ndz) 2004, 00:38:04

oj, pogoda to sie popsuła :(. Akurat wczoraj jak wyszłam z domu to tak luneło, że cała mokra byłam, a do Falenicy jechałam na impreze. No... mimo wszystko i tak super sie bawiła. Może tylko mam dzisiaj delikatnego kaca, ale do jutrami przejdzie. Poza tym właśnie wczoraj na imprezce kumpel zaprosił nbym poszła z nim na wesele towarzysząca. Fajnie, co?

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 15 sie (ndz) 2004, 09:14:07

A dzisiaj piekna pogoda :)

ODPOWIEDZ