da sie skompletowac takie cos?

Wszystko co dotyczy rekrutacji

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
MiG29
Nowy(a)
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip (czw) 2003, 02:00:00

da sie skompletowac takie cos?

Post autor: MiG29 » 25 lip (pt) 2003, 09:23:54

witam (wkoncu sie zalozylo konto)
Rozwazam podjecie nauki w tej szkole, ale niezabardzo jestem zainteresowany zuzywaniem czasu na psychologie np.
w zwiazku z tym mam pytanie : czy jest mozliwosc wybrania sobie takich przedmiotow?
3D STUDIO MAX 30h
Animacja Komputerowa 60h
DTP 60h
Grafika Komputerowa 120h
KOMPUTOGRAFIA TV cz.1 30h
KOMPUTOGRAFIA TV cz.2 30h
Montaż TV 30h
Multimedia 30h
Oświetlenie Planu Filmowego 30h
Poligrafia 30h
Pracownia Filmowa 30h
Projektowanie graficzne 30h
Projektowanie Ogłoszeń Prasowych 30h
Projektowanie Stron WWW 30h
Reklama Zewnętrzna 30h
Teoria Barw 30h
Warsztaty Rysunkowe 30h
Wystawiennictwo 30h
Wzornictwo 30h

ciekawi mnie rowniez kto wyklada 3dmaxa (chetnie bym zerknol na jakies dziela tego czlowieka)
na codzien pracuje w malej ag. rekl. jako grafik 3d wiec hetnie wybadam poziom poniewaz interface juz znam calkiem niezle :)
pozdrawiam i czekam na odpowiedz
MiG29

MiG29
Nowy(a)
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip (czw) 2003, 02:00:00

Post autor: MiG29 » 25 lip (pt) 2003, 12:09:17

admin na wakacjach zadajesie :PPPPP albo spioszek straszny
dzis ostatni dzien przed urlopem - jak przybede juz ladnie opalony to mam nadzieje ze adminos przebudzony juz bedzie i odpowie na posta :)

she
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 221
Rejestracja: 23 lip (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: she » 25 lip (pt) 2003, 13:52:00

opalanie niezdrowe ponoc jest (tak mowia).
tak, czy siak - udanego wypoczynku zycze. :)

bartlomiej_borawski
Nowy(a)
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie (pt) 2003, 02:00:00

chyba sie nie da

Post autor: bartlomiej_borawski » 29 sie (pt) 2003, 02:55:36

jestem uczniem 2go roku na grafice.
wszystkich przedmiotów na raz raczej nie dasz rady zrobić.
3Ds MAX prowadzi Cezary Szulc. A przynajmniej do tej pory prowadził. Jeżeli pracujesz na tym programie to raczej nic nowego się nie nauczysz. Na zajęciach z maxa oczywiście. Sam przyszedłem do szkoły glównie z powodu maxa. I się rozczarowałem trochę. Ale inne przedmioty zrekompensowały mi to.
Dzieł Czarka jakoś chyba nikt nie widział. A jak ktoś widział to niech mi da znać. Sam bym obejrzał.

aw
akademiareklamy.edu.pl
akademiareklamy.edu.pl
Posty: 1397
Rejestracja: 27 lut (czw) 2003, 01:00:00

Post autor: aw » 12 paź (ndz) 2003, 07:11:06

Przedmioty zmieniają się co semestr - ich ilość rzeczywiście jest imponująca i nie sposób zrealizować wszystkich (zwłaszcza w pół roku). Na stronie i w informatorze nie ma nawet połowy proponowanych. Zawsze po rozmowach z ludźmi przygotowujemy program atorski, który jest aktualizacją i odzwierciedleniem potrzeb rynku.
PS
Generalnie: jeśli poza Tobą jeszcze kilka osób będzie chciało realizować te przedmioty na pewno CI się uda na nie zapisać.
PSS
A wakacje były rzeczywiści słoneczne. Adriatyk przepiękny - wszystkim polecam. Choć Chorwaci to kompletni amatorzy - myślę o marketingu i branży turystycznej. Ich hotele przypominają wczasy FWP z czasów komunizmu w Polsce.

ODPOWIEDZ