Prośba_podnaie_Katarzyna

Ogłoszenia, prośby o pomoc itp.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
kasiag
Nowy(a)
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź (pn) 2012, 02:00:00

Prośba_podnaie_Katarzyna

Post autor: kasiag » 11 mar (pn) 2013, 10:49:31

Witam,
korzystam z forum gdyż nie mam do Pana adresu mailowego, a mam wielką prośbę. Załączam podanie. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie i pozytywna informację zwrotną.

[...]


Z góry bardzo dziękuję
Katarzyna Godleś

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12145
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Odpowiedź na podanie

Post autor: s_wojtkowski » 12 mar (wt) 2013, 00:34:06

Katarzyno,
jeśli złożyłaś podanie do sekretariatu WSR - a to jedyna mająca moc urzędową droga załatwienia sprawy - nie musisz tego robić ponownie, tym bardziej tu, na forum. Powinnaś za to zadzwonić lub przyjść do sekretariatu WSR i dowiedzieć się jak zostało rozpatrzone. Pisanie na forum w takiej sprawie nie może nic zmienić i jest trochę niezrozumiałe.
Jeśli chodzi o rezygnację z nauki w szkole, to taka informacja podaniem jest tylko umownie, albowiem jako dyrektor nie mogę się z nią nie zgodzić. Więc zawsze piszę, że przyjmuję ją do wiadomości. Jeśli natomiast chodzi o wszystkie kwestie finansowe, to w WSR rozpatruje je pełnomocnik Zarządu, dyr. finansowa, Małgorzata Bałdowska i nawet jeśli ktoś porusza te sprawy w podaniach skierowanych do mnie, przekazuję je ww. osobie. Jednak o odpowiedzi udzielonej przez Małgorzatę Bałdowską trzeba dowiedzieć się w sekretariacie.

ODPOWIEDZ