info o WSR?

Ogłoszenia, prośby o pomoc itp.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Alexin
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 sie (ndz) 2004, 02:00:00

info o WSR?

Post autor: Alexin » 30 sie (pn) 2004, 11:49:29

Niech mi ktoś coś powie o tej WSR, proszę? Zastanawiam sie czy na grafikę w tej szkole. Ale sama nie wiem. Czy te praktyki przedstawione na tej stronie rzeczywiście są? I czy Ci wykładowcy rzeczywiście wykładają w tej szkole? To jest bardzo wazne. Dlatego pytam.Byłoby miło gdyby jakiś student/ka mi na te pytania odpowiedział/a. :?:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 30 sie (pn) 2004, 12:20:04

Alexin oczywiscie ze wykladaja. Oczywiscie jakis Bralczyk czy Kazik nie sa tu na etacie. To sa osoby ktore moga byc goscinnie. Poza tym sa pewne rotacje wiec nie moge powiedziec ze wszyscy tu sa i beda przez caly rok. Czesc jest np tylko na dziennych, Kasia Borek na zaocznych. Zdarza sie ze niektorzy wykladowcy robia sobie przerwe na rok czy semestr. Poza tym kazdy wykladowca jest poddawany ocenie, bo szkole zalezy nie tylko na samych nazwiskach ale i zadowoleniu uczniow.

Co do praktyk wiem tylko ze znajomi z dziennych je maja. Szczegolow nie znam bo jestem na zaocznych

mefju
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 596
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: mefju » 30 sie (pn) 2004, 12:46:13

Dzizas ale namieszałaś z tymi tematami 8)

Alexin
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 sie (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Alexin » 04 wrz (sob) 2004, 14:04:51

co do mieszania, to fakt jestm w tym dobra. Ale bardzo przepraszam że tak bardzo namieszałam. Dzięki Sinar za odpowiedź na moje pytanie.
Wcześniej uczyłam się charakteryzacji filmowej i teatralnej w Studio Sztuki na ul. Zajączka. I d... z tego wyszła. Żadnych praktyk, totalne zero. Dlatego tak bardzo mi zależało,żeby ktoś mi odpowiedział na to pytanie. Dwa lata już zmarnowałam. Nie chciałabym zmarnować kolejnych lat. Pomyślałam o grafice,bo poprostu lubie rysować. Dlatego tak namieszałam, bo pierwszy raz byłam na tej stronie i naprawde było dla mnie ważne żeby sie dowiedzieć czegoś o tej szkole. A najlepiej się dowiedzieć od ludzi którzy sie tu uczą, prawda?
Pozdrawiam Was serdecznie. :D
pa

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 04 wrz (sob) 2004, 16:04:18

UL. Zajączka? Ja skończyłam liceum Rzemiosł Artystycznych przy ul. Felińskiegi 13. Ulica ta przecina Zajączka ... a moja byl szkola srednia znajduje sie przy nsamym skrzyzowaniu. Wiem, ze w mojej dawnej szkole było kiedyś Studium i właśnie sie zastanawiam czy to nie to do którego właśnie chodziłaś. Daj znac jesli sie nie myle....

mefju
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 596
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: mefju » 04 wrz (sob) 2004, 16:13:01

Do tej szkoły na Zajączka chodzi mój kumpel, teraz zaczyna 2 rok ;) Tylko on jest chyba na grafice komputerowej. Próbuje go ściągnąć do WSR :D

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 04 wrz (sob) 2004, 17:07:45

Zaraz zaraz. Grafika na charakteryzacji czy charakteryzacja na grafice w tym Studio? Wiesz Alexin u nas wizaz bedzie jako fakultet. Ciekawy jestem czy chetnie sie zapiszesz czy bedziesz te zajecia omijac szerokim lukiem bo masz juz dosyc charakteryzacji i chcesz sie zajac grafika

Alexin
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 sie (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Alexin » 07 wrz (wt) 2004, 18:28:24

nie mylisz się Zyrafko, to to samo Studio. Idziesz tam, niby wszystko extra,ale......rozhisteryzowana dyrektorka, wykładowcy jakby ktoś ich tam za kare trzymał(nie wszyscy, ale duza większość), praktyki (tylko w planie promocyjnym zachęcającym do przyjścia do tej szkoły), zajęcia mało zachęcające do dalszej nauki, przedpotopowy sprzęt do "pomocy naukowej"(np. peruki, stare szminki i inne obrzydlistwa).itp., itd., etc. Za duzo tego by wszystko wymieniać. Poprostu KOSZMAR :twisted:
Mam tylko nadzieję,że ludzie w końcu oprzytomnieją i nie będą się tam uczuć.
A Ty mefju zabierz z tamtąd kumpla. No chyba,że kierunek grafiki wygląda inaczej niż charakteryzacja.
Nauka w tej szkole wybitnie mnie zniechęciła do pracy w tym zawodzie. Chciałam pracować. Naprawdę. Ale gdzie mnie przyjmą bez żadnej praktyki.
Dlatego zapisałam się do Was na grafikę. Lubie rysować. Naprawdę.
I dlatego chcę tego spróbować.
Pozdrawiam was wszystkich i przesyłam całuski. :roll:
Pa Pa

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 07 wrz (wt) 2004, 21:34:17

a tak - liceum to tam mozna bylo zniesc- zreszta jak wspomnialam- chodzilam tam do Liceum Rzemiosł Artstycznych, a tam teraz je zlikwidowali i jest tylko ogolniak ( np o profilu plastycznym) i technikum samochodowe. Czy dyrektorka jest Helga moze? Bo ja nie wiem, kto jest dyrektorem Studium. Jak ja sie tam w liceum uczylam to golnie dyrektorem był Lisowski, a zastępcom Ćwięku ...

Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Ato » 08 wrz (śr) 2004, 10:21:03

a u mnie w podstawowce i szkole sredniej dyrektorem byla ciagle ta sama osoba (tylko chyba po operacji plastycznej) - Łysy

Alexin
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 58
Rejestracja: 29 sie (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Alexin » 08 wrz (śr) 2004, 19:05:58

wiesz co, Zyrafko? chyba chodzi nam o dwie różne szkoły. W okolicy Zajączka i Felińskiego były dwie szkoły. Jedna: Szkoła Rzemiosł Artystycznych i Studio Sztuki- Artystyczna Policealna Szkoła Zawodowa (najpierw była w tym samym budynku co ogólniak, tzn., na ul.Szenwalda-Przy sklepie z artykułami dla plastyków., a potem je przenieśli na gen.Zajączka do elektronika). Już kojarzysz?
Pozdrawiam. :)

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 08 wrz (śr) 2004, 19:15:34

no pewnie ze juz kojarze :) ... tylko ze nie wiedzialam ze w elektroniku jest teraz jakies studium ... phi ... czyli ta moja byla szkolka nie jest taka najgorsza :) A juz myslalam ze tam mludzi do bialej goraczki doprowadzaja, a to gdzie indziej- i dobrz w sumie.

ODPOWIEDZ