STAŻ / PRACA Asystent/Młodszy specjalista Działu Marketingu

Ogłoszenia, prośby o pomoc itp.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Artur0
Ekspert
Ekspert
Posty: 1136
Rejestracja: 21 lis (śr) 2007, 01:00:00

STAŻ / PRACA Asystent/Młodszy specjalista Działu Marketingu

Post autor: Artur0 » 13 mar (wt) 2018, 12:41:32

Wow, dawno mnie tu nie było... :lol: Korzystając z okazji pozdrawiam Sławka! :wink:

Do rzeczy - Poszukujemy osoby, która wesprze nasz Dział Marketingu!

Jeśli jesteś obecnie słuchaczem trybu zaocznego (najlepiej grafika, ale nie jest to wymagane), skończyłeś naukę, szukasz pracy, która wpisze się w to czego się uczysz to to ogłoszenie jest dla Ciebie. :)

Proszę daj znać przesyłając swoje CV wraz z dopiskiem [WSR] w temacie wiadomości na praca@merserwis.pl lub aplikuj przez nasze ogłoszenie na pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/asystent-dz ... %2C5922799

Poszukujemy osoby, która może (i chce!) spełniać się graficznie, filmowo, htmlowo, trójwymiarowo i co jeszcze do głowy przyjdzie. :) Dodam, że nie szukamy osoby z 10 letnim doświadczeniem zaraz po szkole. :wink:

Oczywiście istnieje możliwość odbycia płatnego stażu w naszej firmie po którym, jeśli się sprawdzisz, chętnie zaproponujemy uczciwe warunki współpracy (umowa o pracę, benefity, szkolenia). Jeśli interesuje Cię staż, a nie praca - zaznacz to w wiadomości.

Dodam tylko, że sam zaczynałem pracę zaraz po WSR w tej firmie i już jestem w niej... 6 lat! Też zaczynając z pozycji asystenta. :)

Szczegóły na: https://www.pracuj.pl/praca/asystent-dz ... %2C5922799
E-mail: praca@merserwis.pl

Artur0
Ekspert
Ekspert
Posty: 1136
Rejestracja: 21 lis (śr) 2007, 01:00:00

Post autor: Artur0 » 30 mar (pt) 2018, 13:29:00

Informuję, że proces rekrutacji został zakończony.

Niezwykle miło mi również poinformować, że zatrudnienie na stanowisku "Asystent Działu Marketingu" znalazła jedna z osób trybu zaocznego o specjalizacji "Projektowanie Graficzne".

R. jeśli to czytasz - bardzo cieszę się, że do nas dołączyłeś! :)

Pozostałym osobom bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą firmą i pojawienie się w na rozmowie. Jesteście naprawdę wyjątkowi i jeśli nie u nas, to naprawdę gorąco wierzę w to, że wymarzona praca czeka na Was tuż za rogiem. :) Niezależnie otrzymacie stosowaną informację z naszego działu HR.

Nie mniej proszę - wysyłajcie do nas CV, jeśli nie teraz to na pewno rozważymy je w procesie kolejnej rekrutacji. :)

Pozdrawiam Was, równocześnie życząc wszystkiego co najlepsze podczas nadchodzących Świąt Wielkanocnych!

ODPOWIEDZ