STRONY WWW!!!

Ogłoszenia, prośby o pomoc itp.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ

Zrobiłeś swoją stronę?

Tak
12
63%
Nie
4
21%
Ale o co chodzi w ogóle?
3
16%
 
Liczba głosów: 19

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

STRONY WWW!!!

Post autor: Mika » 11 paź (pn) 2004, 18:28:36

Wszystkie osoby, które robiły strony samodzielnie lub z pomocą proszone są o przyniesienie gotowych materiałów na płytach CD. Zwolnione są z tego jedynie osoby, które mają stronę umieszczoną już na serwerze szkoły lub własnym (mile widziany adres). Materiały będa oceniane w miare czasu i zaangazowania autora w strone.

Osoby, którym można wręczać płyty:
- Mika czyli ja :]
- Szuflad
- Sławek W.

Ewentualnie:
- SenQ
- Imraael

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 11 paź (pn) 2004, 18:29:53

Zapomniałam dodać, ze płyty mają być podpisane/opisane etc.

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 12 paź (wt) 2004, 00:03:29

postaram się donieśc płytke do końca tego tygodnia ... były małe problemy techniczne i sie nie wyrobiłam .... większość jest już gotowa :)

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 12 paź (wt) 2004, 19:39:32

Z tego co ja wiem to również a chyba nawet bardziej niż Wy za takie rzeczy prócz Sławka odpowiedzialny jest Andy... i Jemu również mozna oddawać płyty, ewentualne linki itp. zwłaszcza, że to z Nim odbywały się konsultacje...

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 12 paź (wt) 2004, 19:57:13

Ale nie musisz od razu naskakiwać, bo z tego co wiem kazdy mial byc na konsultacjach u tych wypisanych osób i wiele osob było. Kazda z tych osob odpowiedzialna byla za co innego i nie ma tu kto jest bardziej odpowiedzialny, a kto nie... zreszta co ja bede tlumaczyc, jak Ciebie nie bylo na nich... Andy jest odpowiedzialny za teksty na stronie i drzewo, Szuflad za budowe, Senq i Imraael za zdjecia... kazdemu mozna oddac plyte tak samo, nie ma roznicy komu...

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 12 paź (wt) 2004, 20:02:15

Z tego co widzę to chyba troszkę Ci się pomyliło, bo to jakby nie patrzec Ty naskakujesz!! Ja tylko wspomniałam o Andym, bo tak dziś poinformował nas Sławek, a co do konsultacji to wybacz (z całym szacunkiem dla Was) od nich są wykładowcy, a nie inni słuchacze, jesli będę potrzebowała pomocy to na pewno zwrócę się o nią sama, ale jeśli chodzi o obowiązkowe konsultację to po to płacę za szkołę by konsultować pracę z osobami mającymi kwalifikacje, bo sama mam znajomych, którzy posiadają takie umiejętnosci jak Wy, a mimo to zapisałam się do szkoły a nie do nich, więc zachowaj umiar w tym co piszesz. Pozdrawiam!

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 12 paź (wt) 2004, 20:08:13

Dobrze wiesz ze przesadziłas, bo razem z grupa ludzi siedzielismy dzien w dzien zeby to wszystko działało, a teraz obrywa nam sie od kogos kto i tak nie ma zamiaru nic robic. Nie robilismy tego dla przyjemnosci, tylko dlatego ze wspolpracowalismy z wykladowcami. Jezeli uwazasz ze jestesmy banda ktora tylko sie przyczepila i nie ma o niczym pojecia to jestes w bledzie, idz do Artura i powiedz jemu co myslisz na ten temat. To On nas wyznaczył do pomocy i to chyba Ty nie powinnas sie wypowiadac na ten temat... szkoda słów... nie dosc ze chcelismy pomoc to dostajemy za to... pomysl nad tym co piszesz.

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 12 paź (wt) 2004, 20:12:33

Idz sie konsultuj z kim tylko masz ochote, termin i tak minął...

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 12 paź (wt) 2004, 20:16:30

To chyba Ty jesteś w błędzie... "a teraz obrywa nam się od kogoś kto i tak nie ma zamiaru nic robić"? Kotku opanuj nerwy i zanim coś napiszesz upewnij się czy jesteś w temacie, ja oddałam swoja strone, więc chyba troszkę Ci się pomyliło. Co do obrywania to ja w żaden sposób się do Was nie czepiam, to tylko Ty się nie wiem po co tak bronisz. napisałam o Andym, bz Ci ktryz dyiđ szsyeli od Sawka, że maja się do Niego zwracać nie pomyśleli, że to juz nieaktualne, a Ty wyskakujesz z tekstami, ze ja nie byłam u Was na konsultacjach. Nie zartuj sobie :D Bardzo dobrze, że w szkol;e występuje cos takiego jak pomoc uczniowska i jestem jak najbardziej za tym, więc nie wiem o co Ci chodzi, chyba za bardzo się przejmujesz tym co robisz :D Artur Was prosił o pomoc, to wspaniale i też nie musisz tego podkreślać na kazdym kroku, bo ja absolutnie tego nie neguję. Skończmy tę dyskusję, bo chyba zbyt drażliwa jesteś na tym punkcie. Jeszcze raz pozdrawiam :D

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 12 paź (wt) 2004, 20:24:04

Tam miało być: "by Ci którzy dziś słyszeli od Sławka" :D wcisnął mi się Shift i Ctrl razem :)

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 12 paź (wt) 2004, 20:24:55

Raz wspomniane = na kazdym kroku przypominane ??? - odnosnie Artura. Draznisz mnie i tyle, pierwsza wypowiedz byla zaczepka w nasza strone, bowiem napisalas w podtekscie ze my i tak nie mamy nic do gadania na ten temat. I nie mow do mnie kotku prosze... drazliwa to moge byc na innym punkcie, to ze mi zalezalo na zrobieniu tego projektu to wiesz... chyba ty nie jestes zbytnio w temacie...

Miluuutka
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 210
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Miluuutka » 12 paź (wt) 2004, 20:28:15

Mikuniu moja droga :D ustąpię Ci, bo naprawdę nie wiem co ma na celu ta dyskusja i wierz mi, że nie była to zadna zaczepka jedyne co zauważyłam to to, ze Wasza pomoc jest jak najbardziej super jesli jest dobrowolna, ale obowiązkowe konsultacje powinny byc z wykładowcami. Życzę Ci miłego wieczoru, udanych projektów i więcej dystansu zwłaszcza do samej siebie. Jeszcze raz podkreślę, bys zrozumiała, ze wcale nie chciałam nikogo atakować, jak to sugerujesz. Po raz enty grzecznie i serdecznie Cie pozdrawiam :D

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 12 paź (wt) 2004, 20:28:35

I nie pisz juz tu odnosnie prywatnych relacji, bo to nie miejsce na to...

zyrafa
Ekspert
Ekspert
Posty: 1207
Rejestracja: 30 wrz (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: zyrafa » 12 paź (wt) 2004, 22:49:15

A ja szczególnie Mice dziękuję za konsultacje i pomoc ... Dzięki Mika :) .

Nicole_a
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 907
Rejestracja: 07 sie (sob) 2004, 02:00:00

Post autor: Nicole_a » 15 paź (pt) 2004, 17:08:58

Ja dziękuję Mice za rozmowy dzięki którym polubiłam Photoshopa, tzn. zaczęłam go rozpracowywać :lol: Dzięki temu sama potrafię zrobić stronę - no jeszcze nei dokońca :wink: Ale nie do razu Rzym zbudowano... :roll:

ODPOWIEDZ