Zapisy SG/FOTO

Ogłoszenia, prośby o pomoc itp.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
malaa
Nowy(a)
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja (czw) 2011, 02:00:00

Zapisy SG/FOTO

Post autor: malaa » 02 paź (wt) 2012, 10:45:06

Kiedy odbeda sie zapisy na zajecie dodatkowe w grupie SG/FOTO. Z tego co widze SR/TV ma od dzisiaj ;)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12158
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Zapisy SG/FOTO

Post autor: s_wojtkowski » 02 paź (wt) 2012, 11:00:05

malaa pisze:Kiedy odbeda sie zapisy na zajecie dodatkowe w grupie SG/FOTO. Z tego co widze SR/TV ma od dzisiaj ;)
:arrow: START 09/10/2012 (wtorek), 12:00
:arrow: STOP 11/10/2012 (czwartek), 12:00

ToJa
Nowy(a)
Posty: 38
Rejestracja: 27 wrz (pn) 2010, 02:00:00

Post autor: ToJa » 02 paź (wt) 2012, 15:35:21

A ja mam takie pytanko: czy warsztaty rysunkowe są obowiązkowe? Dobrze zrozumiałam? no i ciągnąc temat warsztatów: jak SG/FOTO ma warsztaty rysunkowe o 17.15 to kończą się one po 180minutach czyli o 20.15? Przepraszam jeżeli to głupie pytanie ;))

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 12158
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Warsztaty rysunkowe

Post autor: s_wojtkowski » 02 paź (wt) 2012, 20:26:03

ToJa pisze:A ja mam takie pytanko: czy warsztaty rysunkowe są obowiązkowe? Dobrze zrozumiałam? no i ciągnąc temat warsztatów: jak SG/FOTO ma warsztaty rysunkowe o 17.15 to kończą się one po 180minutach czyli o 20.15? Przepraszam jeżeli to głupie pytanie ;))
Warsztaty rysunkowe są obowiązkowe dla grup SGzI i FOTOzI (oraz tych Słuchaczy z SGzII, którzy ich jeszcze nie zrealizowali). Żadne Warsztaty rysunkowe nie zaczynają się o 17:15. Ostatnie sobotnie - z Saidą Siczek - odbywać się będą w godz. 15:30-18:45.

alimak_kliw
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz (wt) 2011, 02:00:00

Re: Warsztaty rysunkowe

Post autor: alimak_kliw » 04 paź (czw) 2012, 14:54:29

s_wojtkowski pisze:
ToJa pisze:A ja mam takie pytanko: czy warsztaty rysunkowe są obowiązkowe? Dobrze zrozumiałam? no i ciągnąc temat warsztatów: jak SG/FOTO ma warsztaty rysunkowe o 17.15 to kończą się one po 180minutach czyli o 20.15? Przepraszam jeżeli to głupie pytanie ;))
Warsztaty rysunkowe są obowiązkowe dla grup SGzI i FOTOzI (oraz tych Słuchaczy z SGzII, którzy ich jeszcze nie zrealizowali). Żadne Warsztaty rysunkowe nie zaczynają się o 17:15. Ostatnie sobotnie - z Saidą Siczek - odbywać się będą w godz. 15:30-18:45.
A czy te warsztaty pojawią się w następnym semestrze? Jestem na 2. roku i jeszcze ich nie zrobiłam, a widząc obecny układ zajęć muszę przyznać, że o tych godzinach "muszę" zapisać się na inne przedmioty, które są mi w pracy potrzebne...

annagie
Bywalec
Bywalec
Posty: 387
Rejestracja: 17 cze (pt) 2011, 02:00:00

Re: Warsztaty rysunkowe

Post autor: annagie » 04 paź (czw) 2012, 15:29:26

alimak_kliw pisze: A czy te warsztaty pojawią się w następnym semestrze? Jestem na 2. roku i jeszcze ich nie zrobiłam, a widząc obecny układ zajęć muszę przyznać, że o tych godzinach "muszę" zapisać się na inne przedmioty, które są mi w pracy potrzebne...

Jeśli chodzi o zajęcia obowiązkowe FOTO lub TV, to odbywają się one tylko raz w miesiącu. Ponieważ warsztaty rysunkowe są co tydzień, a wystarczy być na nich dwa razy w miesiącu, nie kolidują ze sobą.

alimak_kliw
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz (wt) 2011, 02:00:00

Re: Warsztaty rysunkowe

Post autor: alimak_kliw » 04 paź (czw) 2012, 15:44:48

annagie pisze:
alimak_kliw pisze: A czy te warsztaty pojawią się w następnym semestrze? Jestem na 2. roku i jeszcze ich nie zrobiłam, a widząc obecny układ zajęć muszę przyznać, że o tych godzinach "muszę" zapisać się na inne przedmioty, które są mi w pracy potrzebne...

Jeśli chodzi o zajęcia obowiązkowe FOTO lub TV, to odbywają się one tylko raz w miesiącu. Ponieważ warsztaty rysunkowe są co tydzień, a wystarczy być na nich dwa razy w miesiącu, nie kolidują ze sobą.
Jestem z SG i no i w tym czasie kiedy są warsztaty rysunkowe (2 x 180 min) są te przedmioty, informatyczne w szczególności, na które jak mówiłam muszę się zapisać teraz. Stąd moje pytanie o sobotnie warsz. rys. w następnym semestrze.

Lawendowa
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 65
Rejestracja: 08 sty (pt) 2010, 01:00:00

Post autor: Lawendowa » 04 paź (czw) 2012, 16:32:57

moja sytuacja: SG zaoczne, grupa marcowa, ostatni semestr (czyli 1)

pytanie: czy w powyższej sytuacji, gdy mam już zaliczone warsztaty malarskie w poprzednich semestrach, mogę teraz zapisać się na warsztaty rysunkowe i potraktować je jako "1 dowolny inny przedmiot do wyboru"?
(czyli oprócz tego zostałby mi na sobotę jeszcze tylko angielski i przedmiot informatyczny)

annagie
Bywalec
Bywalec
Posty: 387
Rejestracja: 17 cze (pt) 2011, 02:00:00

Re: Warsztaty rysunkowe

Post autor: annagie » 04 paź (czw) 2012, 17:38:52

alimak_kliw pisze: Jestem z SG i no i w tym czasie kiedy są warsztaty rysunkowe (2 x 180 min) są te przedmioty, informatyczne w szczególności, na które jak mówiłam muszę się zapisać teraz. Stąd moje pytanie o sobotnie warsz. rys. w następnym semestrze.
Nie do końca rozumiem, o jakich warsztatach rysunkowych mówisz. Warsztaty dla SG są w piątki w godz. 10:15-15:15, w tym czasie nie ma żadnych przedmiotów informatycznych.

annagie
Bywalec
Bywalec
Posty: 387
Rejestracja: 17 cze (pt) 2011, 02:00:00

Post autor: annagie » 04 paź (czw) 2012, 17:39:23

Lawendowa pisze:moja sytuacja: SG zaoczne, grupa marcowa, ostatni semestr (czyli 1)

pytanie: czy w powyższej sytuacji, gdy mam już zaliczone warsztaty malarskie w poprzednich semestrach, mogę teraz zapisać się na warsztaty rysunkowe i potraktować je jako "1 dowolny inny przedmiot do wyboru"?
(czyli oprócz tego zostałby mi na sobotę jeszcze tylko angielski i przedmiot informatyczny)
Tak, oczywiście możesz tak zrobić :)

alimak_kliw
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz (wt) 2011, 02:00:00

Re: Warsztaty rysunkowe

Post autor: alimak_kliw » 04 paź (czw) 2012, 18:19:23

annagie pisze:
alimak_kliw pisze: Jestem z SG i no i w tym czasie kiedy są warsztaty rysunkowe (2 x 180 min) są te przedmioty, informatyczne w szczególności, na które jak mówiłam muszę się zapisać teraz. Stąd moje pytanie o sobotnie warsz. rys. w następnym semestrze.
Nie do końca rozumiem, o jakich warsztatach rysunkowych mówisz. Warsztaty dla SG są w piątki w godz. 10:15-15:15, w tym czasie nie ma żadnych przedmiotów informatycznych.
Może nie dodałam że jestem z zaocznych. No i tam warsztaty mi się pokrywają z innymi cennymi przedmiotami. Ale jeśli będą też w następnym sem to nie ma problemu.

annagie
Bywalec
Bywalec
Posty: 387
Rejestracja: 17 cze (pt) 2011, 02:00:00

Re: Warsztaty rysunkowe

Post autor: annagie » 04 paź (czw) 2012, 18:49:01

alimak_kliw pisze: Może nie dodałam że jestem z zaocznych. No i tam warsztaty mi się pokrywają z innymi cennymi przedmiotami. Ale jeśli będą też w następnym sem to nie ma problemu.
Już rozumiem, myślałam, że jesteś z dziennych.
Warsztaty są aż trzy razy (raz w piątek i dwa razy w sobotę). Jeśli jednak żaden z tych terminów Ci nie pasuje, możesz je zrobić w ostatnim semestrze, ale prawdopodobnie będą to warsztaty malarskie, nie rysunkowe.

alimak_kliw
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz (wt) 2011, 02:00:00

Re: Warsztaty rysunkowe

Post autor: alimak_kliw » 04 paź (czw) 2012, 19:13:09

annagie pisze:
alimak_kliw pisze: Może nie dodałam że jestem z zaocznych. No i tam warsztaty mi się pokrywają z innymi cennymi przedmiotami. Ale jeśli będą też w następnym sem to nie ma problemu.
Już rozumiem, myślałam, że jesteś z dziennych.
Warsztaty są aż trzy razy (raz w piątek i dwa razy w sobotę). Jeśli jednak żaden z tych terminów Ci nie pasuje, możesz je zrobić w ostatnim semestrze, ale prawdopodobnie będą to warsztaty malarskie, nie rysunkowe.
Super, dzięki :) jakie to już nie ma dla mnie znaczenia, obydwa to czarna magia dla mnie ;)

ODPOWIEDZ