Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

i inne ważne informacje.

Moderatorzy: 0lka4, s_wojtkowski, zielonyszerszen, Zofia

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10190
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 22 listopada / III zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 20 lis (pt) 2020, 21:10:47

III zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 22 listopada 2020 (niedziela)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

10:15-11:45
Animate [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
Premiere [sala 3] (D. Roś / A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Andrzej Sągin [kod: nh0lp40]

17:15-18:45
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP GRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]
12:00-13:30
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
13:45-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
15:30-17:00
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Branding [sala 2] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Psychofizjologia widzenia [sala 6B] (N. Issa, A. Wrońska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia [kod: zl7k7u8]
12:00-13:30
Identyfikacja wizualna [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 identyfikacja wizualna [kod: u33lnyr]
13:45-15:15
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
15:30-17:00
Projektowanie opakowań [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie opakowań [kod: jx0slqj]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP MULTIMEDIALNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
12:00-13:30
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
13:45-15:15
Multimedia w internecie [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Multimedia w internecie [kod: 4s2a6yb]
15:30-17:00
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Branding [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
12:00-13:30
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
13:45-15:15
Podstawy programowania [sala 6A] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy programowania [kod: k0hbygw]
15:30-17:00
Web Development [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Web Development [kod: wcapq4k]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP STRATEGICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Copywriting [sala 1] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
10:15-11:45
Copywriting [sala 1] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
12:00-13:30
Accounting [sala 1] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting NST [kod: 1taptpw]
13:45-15:15
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
15:30-17:00
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Copywriting [sala 1] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
10:15-11:45
Copywriting [sala 1] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
12:00-13:30
Accounting [sala 1] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting NST [kod: 1taptpw]
13:45-15:15
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
15:30-17:00
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

10:15-11:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 10:15 B1 NST [kod: uv96807]
Uwaga! Studenci, którzy mają problem z zakupem podręcznika Keynote Intermediate (poziom B1) z dostępem do platformy MyELT (podręcznik będzie dostępny w połowie grudnia - dla nas za późno) powinni w tej sytuacji: (1) zakupić papierowy podręcznik (zwykły bez dostępu) i workbook w e-sklepie: http://www.sklep.nglearning.pl, (2) specjalnie dla WSR / WSBMiR został stworzony awaryjny kod rabatowy 30%, ten kod to: NEA2020 i jest ograniczony ważnością do 01/12/2020, przy wpisaniu tego kodu cena wyniesie 128 za całość i zapewniona jest bezpłatna dostawa (3) po otrzymaniu podręcznika wraz z ćwiczeniami należy zgłosić się do swojego lektora po Course Key oraz napisać maila (przedstawiając sytuację, że jest z WSBMiR i zakupił podręcznik B1 wraz z workbook i potrzebuje kod dostępu do MyELT) na adres: a.chrostowski@nowaera.pl.

12:00-13:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 12:00 B2 NST [kod: hievglf]

13:45-15:15
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 13:45 B1 NST [kod: v64euj0]
Uwaga! Studenci, którzy mają problem z zakupem podręcznika Keynote Intermediate (poziom B1) z dostępem do platformy MyELT (podręcznik będzie dostępny w połowie grudnia - dla nas za późno) powinni w tej sytuacji: (1) zakupić papierowy podręcznik (zwykły bez dostępu) i workbook w e-sklepie: http://www.sklep.nglearning.pl, (2) specjalnie dla WSR / WSBMiR został stworzony awaryjny kod rabatowy 30%, ten kod to: NEA2020 i jest ograniczony ważnością do 01/12/2020, przy wpisaniu tego kodu cena wyniesie 128 za całość i zapewniona jest bezpłatna dostawa (3) po otrzymaniu podręcznika wraz z ćwiczeniami należy zgłosić się do swojego lektora po Course Key oraz napisać maila (przedstawiając sytuację, że jest z WSBMiR i zakupił podręcznik B1 wraz z workbook i potrzebuje kod dostępu do MyELT) na adres: a.chrostowski@nowaera.pl.

15:30-17:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

17:15-18:45
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 17:15 A1/2 NST [kod: nhcy3qv]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Nadia Issa, Mat Stryjecki i Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

ODPOWIEDZ