Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 19 grudnia / V zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 18 gru (pt) 2020, 16:18:18

V zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 19 grudnia 2020 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
Word+Excell [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

12:00-13:30
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

13:45-15:15
AfterEffects FX [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
InDesign MM [sala 3] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

15:30-17:00
AfterEffects GA [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
InDesign PR [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-15:15
Fotografia studyjna [sala N] (D. Raczyński)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Fotografia studyjna NST [kod: gdjzqp8]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

II rok
08:30-15:15
Fotografia studyjna [sala N] (D. Raczyński)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Fotografia studyjna [kod: gdjzqp8]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-11:45
Techniki rysunku do animacji [sala 6A] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
12:00-13:30
Scenopisarstwo [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

II rok
08:30-11:45
Reżyseria filmu animowanego [sala 6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6A] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Scenopisarstwo [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Scenopisarstwo [kod: 57srrkk]
12:00-15:15
Technologia i sztuka operatorska [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Technologia i sztuka operatorska [kod: lrpwm30]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
:idea: dla grupy RTV w I
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
:idea: dla grup PTV z I i PTiR z I lic.
Development filmowy [sala 12] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Development filmowy [kod: hj53wnz]

II rok
08:30-11:45
Dramaturgia filmowa [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Dramaturgia filmowa [kod: dyj0ae2]
12:00-15:15
Montaż filmowy [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Montaż filmowy [kod: 5or8a9y]
15:30-17:00
Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej [sala 12] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej [kod: ebt9b16]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 08:30 B2 NST [kod: qk5nkjk]

10:15-11:45
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 10:15 C1/2 NST [kod: 9q11gg2]

12:00-13:30
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 12:00 B1 NST [kod: a4z9r7p]

13:45-15:15
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 13:45 B2 NST [kod: 53yven6]

15:30-17:00
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 15:30 A1/2 NST [kod: n2yebqd]

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 17:15 B1 NST [kod: 7shkpp0]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Teoria i praktyka reklamy: Reklama prasowa (S. Wojtkowski)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: Reklama prasowa (S. Wojtkowski)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Roch Forowicz, Mat Stryjecki i Katarzyna Szarek.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 20 grudnia / V zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 18 gru (pt) 2020, 19:38:18

V zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 20 grudnia 2020 (niedziela)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

10:15-11:45
Animate [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
Premiere [sala 3] (D. Roś / A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

17:15-18:45
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP GRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]
12:00-13:30
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
13:45-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

II rok
08:30-10:00
Branding [sala 2] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Psychofizjologia widzenia [sala 6B] (N. Issa / A. Wrońska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia [kod: zl7k7u8]
12:00-13:30
Identyfikacja wizualna [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 identyfikacja wizualna [kod: u33lnyr]
13:45-15:15
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
15:30-17:00
Projektowanie opakowań [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie opakowań [kod: jx0slqj]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP MULTIMEDIALNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
12:00-13:30
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
13:45-15:15
Multimedia w internecie [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Multimedia w internecie [kod: 4s2a6yb]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]


II rok
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Branding [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
12:00-13:30
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
13:45-15:15
Podstawy programowania [sala 6A] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy programowania [kod: k0hbygw]
15:30-17:00
Web Development [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Web Development [kod: wcapq4k]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP STRATEGICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Innowacyjna promocja [sala 1] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Innowacyjna promocja [kod: zez6j9s]
10:15-11:45
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
12:00-13:30
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
13:45-15:15
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]

II rok
08:30-10:00
Innowacyjna promocja [sala 1] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Innowacyjna promocja [kod: zez6j9s]
10:15-11:45
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
12:00-13:30
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
13:45-15:15
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]
15:30-17:00
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

10:15-11:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 10:15 B1 NST [kod: uv96807]

12:00-13:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 12:00 B2 NST [kod: hievglf]

13:45-15:15
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 13:45 B1 NST [kod: v64euj0]

15:30-17:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

17:15-18:45
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 17:15 A1/2 NST [kod: nhcy3qv]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

19:00-20:30
:!: uwaga :!: zmieniona godzina zajęć :!:
Teoria i praktyka reklamy: Reklama radiowa (K. Fürst-Wojtkowska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]



Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Piotr Gutsche, Mat Stryjecki i Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Przygotowanie do egzaminu końcowego z jęz. angielskiego / poziom B2

Post autor: s_wojtkowski » 09 sty (sob) 2021, 18:19:32

Obrazek

Studenci III roku WSBMiR!

Wszystkie osoby, które nie mają jeszcze zaliczonego egzaminu końcowego z języka angielskiego (poziom B2), który jest niezbędny do zakończenia studiów, zapraszamy na cykl 3 spotkań do niego przygotowujących.

Odbędą się one w następujących terminach:

:arrow: 17/01 (niedziela)
:arrow: 24/01 (niedziela)
:arrow: 31/01 (niedziela)

zawsze o godz. 19:00.

Miejsce: MS Teams // zespół: 2020 Lektorat języka angielskiego ST/NST // kod: fe0vx1m

Spotkania przygotowujące do egzaminu, w porozumieniu i po konsultacjach z Agnieszką Dąbrowską, poprowadzi Alice Grinshteyn. Są one nieobowiązkowe.

Egzamin końcowy z języka angielskiego na poziomie B2 będzie miał miejsce w weekend :arrow: 06-07/02/2020. Będzie to formalnie II termin (poprawkowy). O dokładnym terminie egzaminu, jak również jego formie, poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 14 sty (czw) 2021, 17:23:57

Obrazek

Słuchacze II roku NPSP - Warszawskiej Szkoły Reklamy!

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne w sprawie przygotowania, realizacji i obron prac dyplomowych AD 2021 w grupach weekendowych.

Odbędzie się ono w następującym terminie:

:arrow: 16/01 (sobota) o godz. 19:00.

Miejsce: MS Teams // zespół: 2020 Seminarium dyplomowe // kod: jq0eaos

Spotkanie poprowadzą Sław Wojtkowski i Mat Stryjecki.
Będzie ono nagrane (i dostępne na MS Teams przez 20 dni), ale w miarę możliwości zachęcamy wszystkich słuchaczy do interaktywnego uczestnictwa w spotkaniu na żywo.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 15 stycznia / VI zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 14 sty (czw) 2021, 23:13:37

VI zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 15 stycznia 2021 (piątek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

17:15-18:45
Illustrator [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

19:00-20:30
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

17:15-20:30
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe NST [kod: m9198mj]
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rzeźbiarskie NST [kod: 3gk3o9h]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

17:15-18:45
Historia reklamy XI (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (obecna 1 osoba) zajęcia z Historii sztuki nowożytnej w tym terminie nie będą się odbywać;
prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)

19:00-20:30
Historia reklamy XII (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (obecna 1 osoba) zajęcia z Historii sztuki nowożytnej w tym terminie nie będą się odbywać;
prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 17:15 B1 NST [kod: ll4dfze]

19:00-20:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe i informatyczne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W trakcie tego zjazdu specjalizacyjnego (15-17/01/2021) prowadzimy transmisje zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Piątkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na MS Teams. Zachęcamy do dołączania do zajęć (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych (w szkole), nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania prac domowych. Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się w zespołach przypisanych poszczególnym grupom.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 16 stycznia / VI zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 15 sty (pt) 2021, 17:26:31

VI zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 16 stycznia 2021 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
Word+Excell [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

12:00-13:30
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

13:45-15:15
AfterEffects FX [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
InDesign MM [sala 3] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

15:30-17:00
AfterEffects GA [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
InDesign PR [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-15:15
Pracownia foto I: Światło + Klasyczne techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

II rok
08:30-15:15
Pracownia foto III: Kreacja + Portfolio fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-11:45
Tradycyjne techniki animacji 2D [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
12:00-13:30
Scenopisarstwo [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

II rok
08:30-11:45
Tradycyjne techniki animacji 2D [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6A] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-13:30
uwaga! dzisiejsze ostatnie zjazdowe zajęcia specjalizacyjne grup filmowych, ze względu na konieczność przygotowania produkcji filmowych, zostają przełożone na dzień 30/01 (sobota sesyjna), a same zaliczenia odbędą się w terminie późniejszym (szczegółowe informacje znajdują się w mailach)
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
:idea: dla grupy RTV w I
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
:idea: dla grup PTV z I i PTiR z I lic.
Development filmowy [sala 12] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Development filmowy [kod: hj53wnz]

II rok
08:30-13:30
uwaga! dzisiejsze ostatnie zjazdowe zajęcia specjalizacyjne grup filmowych, ze względu na konieczność przygotowania produkcji filmowych, zostają przełożone na dzień 30/01 (sobota sesyjna), a same zaliczenia odbędą się w terminie późniejszym (szczegółowe informacje znajdują się w mailach)
15:30-17:00
Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej [sala 12] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej [kod: ebt9b16]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 08:30 B2 NST [kod: qk5nkjk]

10:15-11:45
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 10:15 C1/2 NST [kod: 9q11gg2]

12:00-13:30
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 12:00 B1 NST [kod: a4z9r7p]

13:45-15:15
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 13:45 B2 NST [kod: 53yven6]

15:30-17:00
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 15:30 A1/2 NST [kod: n2yebqd]

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 17:15 B1 NST [kod: 7shkpp0]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Teoria i praktyka reklamy (S. Wojtkowski)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy (S. Wojtkowski)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]


ZAJĘCIA SPECJALNE

19:00-20:30
Spotkanie informacyjno-organizacyjne w sprawie przygotowania, realizacji i obron prac dyplomowych AD 2021 w grupach weekendowych
dla słuchaczy II roku szkoły artystycznej NPSP-WSR (M. Stryjecki, S. Wojtkowski)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Seminarium dyplomowe [kod: jq0eaos]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Roch Forowicz, Mat Stryjecki i Katarzyna Szarek.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 17 stycznia / VI zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 16 sty (sob) 2021, 16:57:59

VI zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 17 stycznia 2021 (niedziela)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

10:15-11:45
Animate [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
Premiere [sala 3] (D. Roś / A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

17:15-18:45
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP GRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]
12:00-13:30
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
13:45-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
15:30-17:00
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Branding [sala 2] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Psychofizjologia widzenia [sala 6B] (N. Issa / A. Wrońska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia [kod: zl7k7u8]
12:00-13:30
Identyfikacja wizualna [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 identyfikacja wizualna [kod: u33lnyr]
13:45-15:15
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
15:30-17:00
Projektowanie opakowań [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie opakowań [kod: jx0slqj]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP MULTIMEDIALNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
12:00-13:30
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
13:45-15:15
Multimedia w internecie [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Multimedia w internecie [kod: 4s2a6yb]
15:30-17:00
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Branding [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
12:00-13:30
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
13:45-15:15
Podstawy programowania [sala 6A] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy programowania [kod: k0hbygw]
15:30-17:00
Web Development [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Web Development [kod: wcapq4k]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP STRATEGICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Innowacyjna promocja [sala 1] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Innowacyjna promocja [kod: zez6j9s]
10:15-11:45
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
12:00-13:30
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
13:45-15:15
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
15:30-17:00
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Innowacyjna promocja [sala 1] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Innowacyjna promocja [kod: zez6j9s]
10:15-11:45
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
12:00-13:30
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
13:45-15:15
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
15:30-17:00
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

10:15-11:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 10:15 B1 NST [kod: uv96807]

12:00-13:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 12:00 B2 NST [kod: hievglf]

13:45-15:15
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 13:45 B1 NST [kod: v64euj0]

15:30-17:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

17:15-18:45
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 17:15 A1/2 NST [kod: nhcy3qv]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy (S. Wojtkowski)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]


ZAJĘCIA SPECJALNE

19:00-20:00
Zajęcia przygotowujące do egzaminu końcowego z języka angielskiego (na poziomie B2) dla studentów III roku WSBMiR (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Lektorat języka angielskiego ST/NST [kod: fe0vx1m]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Piotr Gutsche, Anna Rozwadowska, Jakub Sosnowski, Mat Stryjecki i Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Dostępność szkolnych pracowni komputerowych

Post autor: s_wojtkowski » 18 sty (pn) 2021, 12:45:48

Obrazek

Dostępność szkolnych pracowni komputerowych WSR: zdalna i w realu
w okresie 15/01-15/02/2021


Ze względu na zbliżającą się sesję, a także utrudniony dostęp do różnego rodzaju oprogramowania niezbędnego do wykonania zadań z różnych przedmiotów, od 15/01 do 15/02/2021 komputery ze szkolnych pracowni będą dostępne zdalnie przy pomocy aplikacji TeamViewer. Aplikacja ta jest bezpłatna i łatwa w obsłudze.

Komputery będą dostępne w następujących terminach i slotach:

:arrow: poniedziałki 18/01, 25/01, 01/02, 08/02
w godz. 17:15-20:30
:arrow: środy 20/01, 27/01, 03/02, 10/02
w godz. 19:00-22:15
:arrow: piątek 22/01
w godz. 15:30-18:45 i 19:00-22:15
:arrow: niedziela 24/01
w godz. 15:30-18:45 i 19:00-22:15

Rezerwacje i pomoc techniczna dostępna pod numerem telefonu 883 923 168 (wymagane połączenia głosowego, nie sms) na pół godziny przed każdym slotem.

W tym samym okresie (od połowy stycznia do połowy lutego) będzie też można z korzystać ze szkolnych pracowni komputerowych, po uprzednim zgłoszeniu w sekretariacie, stacjonarnie (od poniedziałku do soboty, od 08:30 do 18:30), oczywiście w miarę ich dostępności (zajęcia mają priorytet).


Instrukcja obsługi zdalnych połączeń z komputerami w pracowniach WSR
w
siedmiu krokach

1. Pobieramy i instalujemy na swoim komputerze aplikację TeamViewer

:arrow: https://www.teamviewer.com/pl/

2. Wybieramy licencję na użytek niekomercyjny (darmowa)

3. Uruchamiamy aplikację

4. Wpisujemy kod jednego (wcześniej zarezerwowanego) ze szkolnych komputerów:

T35-01: 1 854 929 308
T35-02: 1 634 914 011
T35-03: 1 638 997 980
T35-04: 1 630 478 205
T35-05: 1 854 967 367
T35-06: 1 639 016 054
T35-07: 1 634 953 351
T35-08: 1 634 960 883
T35-09: 1 634 965 307
T35-10: 1 638 742 660

5. Wpisujemy hasło: wsr333

6. Czekamy na połączenie

7. Uruchamiamy dany program zdalnie (PhotoShop, InDesign, Maya, 3DSMax itp.) i wykonujemy zadane lub testowe ćwiczenia

Uwaga!
Skorzystanie ze szkolnego komputera wymaga rezerwacji swojego slotu.
Rezerwacje, wyłącznie telefoniczne (wymagające połączenia głosowego, nie sms) prowadzi na pół godziny przed każdym slotem, asystent IT WSR, Adam Dobkowski, pod numerem 883 923 168.
Pod tym numerem także można prosić o pomoc techniczną w obsłudze zdalnych połączeń TeamViewer z komputerami w pracowniach WSR.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 22 sty (pt) 2021, 09:54:26

PRZYPOMINAMY!

SŁUCHACZE, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W LUTYM 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY DYPLOMOWEJ ORAZ DZIEŁA DO 14 LUTEGO 2021 ROKU (do godziny 18:30).

OPŁATĘ ZA EGZAMIN DYPLOMOWY W WYSOKOŚCI 100 ZŁ MOŻNA WNOSIĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY NAJPÓŹNIEJ DO DNIA OBRONY.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 23 stycznia 2021 / VI zjazd uzupełniający

Post autor: s_wojtkowski » 22 sty (pt) 2021, 13:15:57

VI zjazd uzupełniający
Plan zajęć na 23 stycznia 2021 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły i studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

08:30-11:45
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe NST [kod: m9198mj]

08:30-11:45
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-15:15
Warsztaty digital painting [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-15:15
Warsztaty youtube’owe [sala N] (P. Janiszewski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty youtube'owe [kod: 7pvla0x]

15:30-18:45
Warsztaty fotograficzne [sala N] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty fotograficzne NST [kod: o7nq5pr]

15:30-18:45
Warsztaty filmu dokumentalnego [sala N] (K. Łatowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty filmu dokumentalnego [kod: k5y505c]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Historia reklamy XI (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej XI (Z. Żubka-Chmielewska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]

13:45-15:15
Historia reklamy XII (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej XII (Z. Żubka-Chmielewska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]


Uwaga!
Wszystkie sobotnie zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W trakcie tego zjazdu uzupełniającego (23-24/01/2021) prowadzimy transmisje zajęć stacjonarnych na MS Teams i Zoom. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie sobotnie zajęcia wykładowe odbywają się, do końca semestru, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams będą nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 24 stycznia 2021 / VI zjazd uzupełniający

Post autor: s_wojtkowski » 23 sty (sob) 2021, 11:56:26

VI zjazd uzupełniający
Plan zajęć na 24 stycznia 2021 (niedziela)


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Formy i gatunki dziennikarskie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Formy i gatunki dziennikarskie [kod: 4qgz9jh]
13:45-15:15
Komunikacja społeczna (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]

II rok
10:15-11:45
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
12:00-13:30
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2020 Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie [kod: p8gw5lz]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: yi6kzhh]

III rok
10:15-11:45
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2020 Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie [kod: p8gw5lz]
12:00-13:30
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: yi6kzhh]
15:30-16:15
Seminarium licencjackie / spotkanie organizacyjne (S. Wojtkowski)
:arrow: zespół 2020 Seminarium licencjackie [kod: epy31v5]


ZAJĘCIA SPECJALNE

19:00-20:00
Zajęcia przygotowujące do egzaminu końcowego z języka angielskiego (na poziomie B2) dla studentów III roku WSBMiR (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Lektorat języka angielskiego ST/NST [kod: fe0vx1m]


Uwaga!
Zjazdy akademickie semestru jesienno-zimowego odbywają się w niedziele zgodnie z następującym kalendarzem:
 25/10/2020
 15/11/2020
 29/11/2020
 13/12/2020
 24/01/2021
+ zaliczenia 07/02/2021
Wszystkie niedzielne zajęcia akademickie będą odbywać się, do końca semestru, on line.
Zajęcia realizowane na MS Teams będą nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z ich zawartością przez studentów nie mogących uczestniczyć w zajęciach na żywo, w czasie rzeczywistym.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Spotkania klasyfikacyjne & sesja zaliczeniowa po semestrze zimowym

Post autor: s_wojtkowski » 23 sty (sob) 2021, 18:36:53

Obrazek

Spotkania klasyfikacyjne & sesja zaliczeniowa
po semestrze jesienno-zimowym 2020/21
w grupach weekendowych & niestacjonarnych


Sesja będzie mieć miejsce w dniach 29/01 (piątek) – 31/01 (niedziela) dla zajęć realizowanych podczas zjazdów specjalnościowych i w dniach 06/02 (sobota) – 07/02 (niedziela) dla zajęć realizowanych podczas zjazdów uzupełniających (w tym zajęć stricte akademickich).

Szczegółowy terminarz (godzina i miejsce) spotkań zaliczeniowych będzie opublikowany na forum szkoły w środę, 27/01/2021. Będziemy starać się trzymać godzin, w których odbywały się zajęcia.

Sesja odbywa się w formie mieszanej: zajęcia, które odbywały się wyłącznie on-line – będą zaliczane on-line; zajęcia, które odbywały się w realu, będą zaliczane w realu (ale dla osób, które nie mogą przyjechać do szkoły, będą zorganizowane równoległe zaliczenia on-line).

Słuchaczy i studentów, którzy będą mieli taką możliwość, prosimy o osobiste uzyskanie wpisów w indeksie, o pozostałe wpisy zadba sekretariat / dziekanat.

Przy okazji sesji prosimy o przejrzenie i ewentualne uzupełnienie wpłat czesnego oraz uregulowanie zaległości finansowych wobec szkoły.

Prosimy o odważne podchodzenie do zaliczeń! Być może uda się jeszcze w ciągu tych kilku-kilkunastu dni dzielących nas od sesji, przygotować jakieś zaległe prace? Wszyscy jesteśmy po niezwykle trudnym semestrze, wykładowcy będą podchodzić więc bardzo tolerancyjnie i z otwartością do Was i do przedstawianych prac. W znakomitej większości wypadków wystarczy naprawdę niewielki wysiłek, żeby dany przedmiot zaliczyć, minima wymagań są w tej sesji nisko ustawione.

Jeśli będzie taka konieczność, umożliwimy jeszcze zaliczenia poprawkowe – w terminie pierwszych zjazdów nowego semestru lub / i indywidualne.

Zrobimy wszystko, żebyśmy wszyscy w komplecie ruszyli dalej, weszli wspólnie w kolejny, wiosenno-letni, miejmy nadzieję, że lżejszy i przyjemniejszy semestr nauki. Niech nikt się nie poddaje! W razie nieprzezwyciężalnych trudności prosimy o kontakt z opiekunem specjalizacji, względnie z sekretariatem / dziekanatem – deklarujemy niezbędną, a w razie potrzeby nawet niestandardową pomoc wszystkim jej potrzebującym.

Wspierajmy się wzajemnie jeszcze bardziej niż dotąd.

Życzę wszystkim udanych zaliczeń!
Sław Wojtkowski / WSR+WSBMiR

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Zapisy na zajęcia i początek nowego semestru

Post autor: s_wojtkowski » 25 sty (pn) 2021, 13:29:24

Obrazek

Zapisy na zajęcia & początek semestru wiosenno-letniego 2020/21

Ogłoszenie planu zajęć na zjazdy uzupełniające
:!: 06/02 (sobota)
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=32

Zapisy na zajęcia zjazdów uzupełniających
:!: 08-10/02 (poniedziałek-środa)
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=32

Pierwszy zjazd uzupełniający
:!: 13-14/02 (sobota-niedziela)

Ogłoszenie planu zajęć na zjazdy specjalizacyjne
:!: 13/02 (sobota)
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=31

Zapisy na zajęcia zjazdów specjalizacyjnych
:!: 15-17/02 (poniedziałek-środa)
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=31

Pierwszy zjazd specjalizacyjny
:!: 19-21/02 (piątek-niedziela)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Kalendarz roku szkolnego i akademickiego // aktualizacja

Post autor: s_wojtkowski » 26 sty (wt) 2021, 12:56:57

Obrazek

Uaktualniony KALENDARZ roku szkolnego i akademickiego 2020/21,
w tym całego semestru wiosenno-letniego, jest już na stronie WSR


:arrow: https://www.akademiareklamy.edu.pl/dla- ... -2020-2021

:!: wersja PDF :arrow: https://www.akademiareklamy.edu.pl/file ... _20_21.pdf

(Nie ma co ukrywać, początek nowego semestru jest trudny, pierwszy oddech łapiemy dopiero na początku kwietnia, przy okazji Świąt Wielkanocnych. Za to później już z górki, szczególnie maj i czerwiec wyglądają różnorodnie i atrakcyjnie. Zwróćmy uwagę na to, że i w maju i w czerwcu zaplanowane są plenery - warto już dziś rezerwować na nie czas i siły, miejmy nadzieję, że możliwe będą już wtedy wyjazdy grupowe. Niech wiosna będzie nasza!)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10493
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Szczegółowy harmonogram SESJI ZIMOWEJ

Post autor: s_wojtkowski » 28 sty (czw) 2021, 09:56:22

Drodzy Słuchacze i Studenci,
poniżej linki do szczegółowego harmonogramu SESJI ZIMOWEJ 29-31/01/2021


Obrazek

Obrazek Szczegółowy harmonogram SESJI ZIMOWEJ (29-31/01/2021) (PDF)

Uwaga! Spotkania zaliczeniowe i transmisje zaliczeń na platformie MS Teams odbywają się w zespołach, w których wcześniej, w semestrze, miały miejsce zajęcia z danych przedmiotów.

ODPOWIEDZ