Ważne informacje dla grup dziennych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 14 grudnia 2020

Post autor: s_wojtkowski » 13 gru (ndz) 2020, 16:35:54

Plan zajęć na 14 grudnia 2020 (poniedziałek)


Wszystkie zajęcia na MS Teams

08:30-11:45
Development filmowy (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic.
:arrow: zespół 2020 Development filmowy [kod: hj53wnz]
Historia reklamy (M. Stryjecki)
:idea: dla grup SR I lic., FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]

10:15-11:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

12:00-13:30
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II, PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: Reklama internetowa cz. 2 (M. Zaprzałka)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I, PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]
Ekonomika i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (A. Witkowska)
:!: szczegóły przygotowania się do zajęć https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 72#p238072
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]

Uwaga!
Wszystkie zajęcia poniedziałkowe odbywają się, do odwołania, wyłącznie on line.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 15 grudnia 2020

Post autor: s_wojtkowski » 14 gru (pn) 2020, 16:12:03

Plan zajęć na 15 grudnia 2020 (wtorek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

10:15-11:45
PhotoShop BA [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

12:00-13:30
FinalCut [sala 4] (M. Sioma)

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
Premiere [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
Premiere [sala 6A] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Andrzej Sągin [kod: nh0lp40]

15:30-17:00
Word+Excel [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-13:30
Pracownia foto I: Światło + Klasyczne techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]

II rok
08:30-13:30
Pracownia foto III: Kreacja + Portfolio fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-11:45
Techniki rysunku do animacji [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Techniki rysunku do animacji [kod: okveph1]
12:00-13:30
Scenopisarstwo [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]

II rok
08:30-11:45
Reżyseria filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Reżyseria filmu animowanego [kod: qv3x7jt]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty internetowe [sala 6A] (M. Zeprzałka)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób zapisanych na zajęcia ToonBoom lub Warsztaty filmu dokumentalnego)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty internetowe [kod: rf1q5a4]


Zajęcia on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


Uwaga!
Wszystkie wtorkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wtorkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 16 grudnia 2020

Post autor: s_wojtkowski » 15 gru (wt) 2020, 17:43:43

Plan zajęć na 16 grudnia 2020 (środa)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
-

10:15-11:45
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]
Blender [sala 2] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

15:30-17:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Słownik terminów plastycznych [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
12:00-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 12] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]

PG II
08:30-10:00
Branding [sala 3/6B] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Layouting prasowy i infografika [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Layouting prasowy i infografika [kod: u5o3gsb]
12:00-15:15
Poligrafia [sala 6B] (W. Krysiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Poligrafia [kod: gxzul6m]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć naa MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Słownik terminów plastycznych [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
12:00-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 12] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Branding [sala 3/6B] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
12:00-15:15
Web Development [sala 4] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Web Development [kod: wcapq4k]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.
08:30-11:45
Accounting [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting [kod: un92636]
12:00-15:15
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

-


Zajęcia on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 1 (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 17 grudnia 2020

Post autor: s_wojtkowski » 15 gru (wt) 2020, 18:39:51

Plan zajęć na 17 grudnia 2020 (czwartek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

13:45-15:15
InDesign PR [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
CaptureOne [sala 3] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Realizacja dźwięku w filmie [sala 12] (K. Fürst-Wojtkowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja dźwięku w filmie [kod: 7qlhs3z]
12:00-15:15
Technologia i sztuka operatorska [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Technologia i sztuka operatorska [kod: lrpwm30]

II rok
08:30-11:45
Dramaturgia filmowa [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Dramaturgia filmowa [kod: dyj0ae2]
12:00-15:15
Montaż filmowy [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Montaż filmowy [kod: 5or8a9y]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Techniki makijażu profesjonalnego [sala 7] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Podstawy stylizacji fryzur [sala 7] (M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Makijaże fashion [sala 8] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Artystyczne upinanie włosów [sala 8] (M. Bałdowska)


Zajęcia on line, na MS Teams i Zoom


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty fotograficzne [sala N] (D. Raczyński)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób zapisanych na zajęcia LightRoom lub Warsztaty digital painting)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w studiu!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty fotograficzne grup ST [kod: jd5bseq]


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

14:15-15:15
NIEM 2 (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
uwaga! zajęcia przełożone ze względu na chorobę lektora!

15:30-16:30
NIEM 1 (grupa początkująca) (J. Gronczewski)
uwaga! zajęcia przełożone ze względu na chorobę lektora!


Uwaga!
Wszystkie powyższe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line, na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 18 grudnia 2020

Post autor: s_wojtkowski » 17 gru (czw) 2020, 15:25:37

Plan zajęć na 18 grudnia 2020 (piątek)


ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA SPECJALNE on line, na MS Teams

Świąteczne zajęcia specjalne organizujemy dla wszystkich chętnych, dedykowane są one jednak przede wszystkim studentom WSBMiR, szczególnie III roku, ale zapraszamy na nie także słuchaczy i kursantów (osoby, które wezmą udział w zajęciach specjalnych zwolnione są z odbywających się równolegle warsztatów rysunkowych / rzeźbiarskich). Uwaga, obowiązują zapisy!

10:15-13:45
Warsztaty: Design sprint (G. Kosson)
:arrow: zespół 2020 WSR Events A [kod: xittxx4]

:!: Zapisy na warsztaty: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 33&t=14807
(minimalna liczba uczestników: 10 osób, maksymalna liczba uczestników: 20 osób)

Opis:
Design sprint to ścieżka projektowa w pigułce. Będziemy pracować w zespołach projektowych nad realnie zgłoszonym problemem, przejdziemy przez fazy projektowe. Uczestnicy poznają i doświadczą jak wygląda proces projektowy oraz pomocne narzędzia, które będą mogli wykorzystać w innych zadaniach, nie tylko szkolnych, ale i w codziennym życiu.
Korzyści:
- poznanie metody desing thinking w praktycznym działaniu
Moduły:
- 10:15-11:45
mapowanie problemów (we wstępnej fazie skupimy się na zgłoszeniu i wyborze problemu, spojrzymy na niego z lotu helikoptera i popatrzymy na ekosystem z nim związany)
definiowanie problemu (w tej fazie zbierzemy dane, doświadczenia związane z problemem aby dojść do jego przeformatowania i postawienia wyzwania projektowego)
generowanie pomysłów i idei (w tej fazie skupimy się wygenerowaniu idei na rozwiązanie wyzwania projektowego)
- 12:00-13:45
zawężenie wyboru (w tej części procesu wybierzemy rozwiązanie, które zaczniemy prototypować)
prototyp i testy (jeśli starczy nam czasu stworzymy prototyp i go przetestujemy)

10:15-15:15
Warsztaty: Projektowanie kariery metodą design thinking (A. Sągin)
:arrow: zespół 2020 WSR Events B [kod: 67q9ygf]

:!: Zapisy na warsztaty: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 33&t=14808
(minimalna liczba uczestników: 10 osób, maksymalna liczba uczestników: 20 osób)

Opis:
Warsztaty projektowania kariery metodą design thinking to intensywny i dynamiczny proces kreatywny, podczas którego uczestnicy wypracują pomysły na produkty, usługi lub rozwiązania pomagające osobom branży kreatywnej na rozwój swojej kariery w czasie dynamicznych zmian i wszechobecnej cyfryzacji. Ponadto uczestnicy poznają metodę design thinking, która mogą wykorzystać we własnej pracy i projektach.
Korzyści:
- pobudzenie kreatywności i nauka narzędzi projektowych i biznesowych
- szansa na wygenerowanie pomysłów na innowacyjny biznes/projekt
- poznanie w praktyce metody design thinking
- integracja, twórcza atmosfera i konkretne umiejętności
Moduły:
- 10:15-11:45
Co to jest Design Thinking?
Przykłady zastosowania
Empatia źródłem innowacji i inspiracji
Tworzenie persony
- 12:00-13:30
Analiza persony
Definiowanie wyzwania
Rozgrzewki kreatywne
Generowanie pomysłów
- 13:45-15:15
Analiza pomysłów
Wprowadzenie do prototypowania
Prototypowanie pomysłów
Prezentacje finalne


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-15:15
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG I i M I
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe ST [kod: ly0g0mp]

10:15-15:15
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG II i M II
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rzeźbiarskie ST [kod: uxyr04d]


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

17:15-18:45
Illustrator [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

19:00-20:30
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 17:15 B1 NST [kod: ll4dfze]


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe i informatyczne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Piątkowy lektorat języka angielskiego odbywa się wyłącznie on line na MS Teams. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania prac domowych. Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się w zespołach przypisanych poszczególnym grupom.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 21 grudnia 2020

Post autor: s_wojtkowski » 20 gru (ndz) 2020, 19:48:17

Plan zajęć na 21 grudnia 2020 (poniedziałek)

= testowanie zdalnego dostępu do szkolnych pracowni komputerowych


Ze względu na utrudniony dostęp do różnego rodzaju oprogramowania niezbędnego do wykonania zadań z różnych przedmiotów, od 21/12/2020 do końca semestru komputery ze szkolnych pracowni komputerowych będą dostępne zdalnie przy pomocy aplikacji TeamViewer. Aplikacja ta jest bezpłatna i łatwa w obsłudze.

W najbliższy poniedziałek (21/12) przeprowadzimy, przy Waszej pomocy i zaangażowaniu, testy TeamViewer'a. W następnych dniach i tygodniach, w wybranych terminach aż do końca semestru, szkolne pracownie komputerowe będą udostępniane tą samą metodą. Przez całe ferie będzie też można z nich korzystać, po uprzednim zgłoszeniu w sekretariacie, stacjonarnie (od poniedziałku do soboty, od 08:30 do 15:30).

Instrukcja obsługi zdalnych połączeń z komputerami w pracowniach WSR
w
siedmiu krokach

1. Pobieramy i instalujemy na swoim komputerze aplikację TeamViewer

:arrow: https://www.teamviewer.com/pl/

2. Wybieramy licencję na użytek niekomercyjny (darmowa)

3. Uruchamiamy aplikację

4. Wpisujemy kod jednego (wcześniej zarezerwowanego) ze szkolnych komputerów:

T35-01: 1 854 929 308
T35-02: 1 634 914 011
T35-03: 1 638 997 980
T35-04: 1 630 478 205
T35-05: 1 854 967 367
T35-06: 1 639 016 054
T35-07: 1 634 953 351
T35-08: 1 634 960 883
T35-09: 1 634 965 307
T35-10: 1 638 742 660

5. Wpisujemy hasło: wsr333

6. Czekamy na połączenie

7. Uruchamiamy dany program zdalnie (PhotoShop, InDesign, Maya, 3DSMax itp.) i wykonujemy zadane lub testowe ćwiczenia

Uwaga!
Skorzystanie ze szkolnego komputera wymaga rezerwacji swojego slotu.
Komputery będą w poniedziałek, 21/12, dostępne wg następującego porządku:
:arrow: slot poranny 09:00-12:00
:arrow: slot południowy 12:30-15:30
:arrow: slot popołudniowy 16:00-19:00
:arrow: slot wieczorny 19:30-22:30

Rezerwacje, wyłącznie telefoniczne (wymagające połączenia głosowego, nie sms) prowadzi w poniedziałek, 21/12, wyłącznie w godz. 08:30-20:30, asystent IT WSR, Adam Dobkowski, pod numerem 883 923 168.
Pod tym numerem także można prosić o pomoc techniczną w obsłudze zdalnych połączeń TeamViewer z komputerami w pracowniach WSR.
Udział w testowaniu dostępu jest dobrowolny (dla chętnych), jednak, ze względu na przydatność i użyteczność tego rozwiązania, polecamy go wszystkim słuchaczom i studentom.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 22 grudnia 2020

Post autor: s_wojtkowski » 21 gru (pn) 2020, 15:49:25

Plan zajęć na 22 grudnia 2020 (wtorek)

= świąteczne wirtualne spotkania eventowe WSR


10:15-10:45
Święty (?) Mikołaj w reklamie i pop kulturze
Prezentacja Sława Wojtkowskiego o dawniejszych i współczesnych wizerunkach prawdopodobnie najpopularniejszego świętego na świecie.
:arrow: zespół 2020 WSR Events A [kod: xittxx4]

10:45-11:45
Wielki konkurs świąteczny WSR z nagrodami
dla wszystkich słuchaczy, studentów i kursantów WSR
część I: stare ikoniczne świąteczne reklamy amerykańskie
część II: polskie świąteczne reklamy współczesne
część III: kultowe i kreatywne reklamy świąteczne świata
Konkurs poprowadzą Sław Wojtkowski i Andrzej Sągin
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, w charakterze uczestników lub publiczności!
:arrow: zespół 2020 WSR Events A [kod: xittxx4]

12:00-13:15
Świąteczne spotkanie z pomysłodawcą i założycielem Warszawskiej Szkoły Reklamy, Arturem Waczko
Spotkanie będzie miało charakter wspomnieniowy (początki szkoły, idee które przyświecały jej powstaniu, krótka historia), ale też humorystyczny (anegdoty z życia szkoły, dykteryjki, zabawne sytuacje); zakończą je jednak wątki współczesne, obejmujące trudności, z którymi boryka się szkoła, jej słuchacze i studenci.
Spotkanie poprowadzi Andrzej Sągin, ale ostatnia część jest przewidziana jako interaktywna (będzie możliwość zadawania pytań, rozmowy)
:arrow: zespół 2020 WSR Events B [kod: 67q9ygf]

13:15-13:30
Życzenia świąteczno-noworoczne od zarządu i dyrekcji WSR
:arrow: zespół 2020 WSR Events B [kod: 67q9ygf]


Obrazek

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Przygotowanie do egzaminu końcowego z jęz. angielskiego / poziom B2

Post autor: s_wojtkowski » 09 sty (sob) 2021, 17:55:29

Obrazek

Studenci III roku WSBMiR!

Wszystkie osoby, które nie mają jeszcze zaliczonego egzaminu końcowego z języka angielskiego (poziom B2), który jest niezbędny do zakończenia studiów, zapraszamy na cykl 3 spotkań do niego przygotowujących.

Odbędą się one w następujących terminach:

:arrow: 17/01 (niedziela)
:arrow: 24/01 (niedziela)
:arrow: 31/01 (niedziela)

zawsze o godz. 19:00.

Miejsce: MS Teams // zespół: 2020 Lektorat języka angielskiego ST/NST // kod: fe0vx1m

Spotkania przygotowujące do egzaminu, w porozumieniu i po konsultacjach z Agnieszką Dąbrowską, poprowadzi Alice Grinshteyn. Są one nieobowiązkowe.

Egzamin końcowy z języka angielskiego na poziomie B2 będzie miał miejsce w weekend :arrow: 06-07/02/2020. Będzie to formalnie II termin (poprawkowy). O dokładnym terminie egzaminu, jak również jego formie, poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

DKF WSR 18/01/2021

Post autor: s_wojtkowski » 15 sty (pt) 2021, 22:22:23

WSR-owy Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza!

Na pierwszy DKF w 2021 roku, w poniedziałek 18/01/2021 prosimy o obejrzenie filmu Liliany Cavani:

Obrazek

Nocny portier (Il portiere di notte, 1974)

Dyskusję poprowadzi Artur Waczko.

Spotykamy się na MS Teams w poniedziałek 18/01/2021 o godz. 15:30
Zespół: 2020 DKF WSR
Kod zespołu: fiubpi6

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 18 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 17 sty (ndz) 2021, 16:18:42

Plan zajęć na 18 stycznia 2021 (poniedziałek)


Zajęcia on line, na MS Teams


08:30-11:45
Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej (E. Szwarc)
:idea: dla grup RTV II, PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej [kod: ebt9b16]

10:15-11:45
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

12:00-13:30
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I, PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II, PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: Reklama zewnętrzna cz. 1 (A. Bakiensztos)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I, PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]
Ekonomika i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (A. Waczko)
:!: szczegóły przygotowania się do zajęć https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 63#p238063
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]

Uwaga!
Wszystkie zajęcia poniedziałkowe odbywają się, do końca semestru, on line.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Dostępność szkolnych pracowni komputerowych 15/01-15/02

Post autor: s_wojtkowski » 18 sty (pn) 2021, 12:53:32

Obrazek

Dostępność szkolnych pracowni komputerowych WSR: zdalna i w realu
w okresie 15/01-15/02/2021


Ze względu na zbliżającą się sesję, a także utrudniony dostęp do różnego rodzaju oprogramowania niezbędnego do wykonania zadań z różnych przedmiotów, od 15/01 do 15/02/2021 komputery ze szkolnych pracowni będą dostępne zdalnie przy pomocy aplikacji TeamViewer. Aplikacja ta jest bezpłatna i łatwa w obsłudze.

Komputery będą dostępne w następujących terminach i slotach:

:arrow: poniedziałki 18/01, 25/01, 01/02, 08/02
w godz. 17:15-20:30
:arrow: środy 20/01, 27/01, 03/02, 10/02
w godz. 19:00-22:15
:arrow: piątek 22/01
w godz. 15:30-18:45 i 19:00-22:15
:arrow: niedziela 24/01
w godz. 15:30-18:45 i 19:00-22:15

Rezerwacje i pomoc techniczna dostępna pod numerem telefonu 883 923 168 (wymagane połączenia głosowego, nie sms) na pół godziny przed każdym slotem.

W tym samym okresie (od połowy stycznia do połowy lutego) będzie też można z korzystać ze szkolnych pracowni komputerowych, po uprzednim zgłoszeniu w sekretariacie, stacjonarnie (od poniedziałku do soboty, od 08:30 do 18:30), oczywiście w miarę ich dostępności (zajęcia mają priorytet).


Instrukcja obsługi zdalnych połączeń z komputerami w pracowniach WSR
w
siedmiu krokach

1. Pobieramy i instalujemy na swoim komputerze aplikację TeamViewer

:arrow: https://www.teamviewer.com/pl/

2. Wybieramy licencję na użytek niekomercyjny (darmowa)

3. Uruchamiamy aplikację

4. Wpisujemy kod jednego (wcześniej zarezerwowanego) ze szkolnych komputerów:

T35-01: 1 854 929 308
T35-02: 1 634 914 011
T35-03: 1 638 997 980
T35-04: 1 630 478 205
T35-05: 1 854 967 367
T35-06: 1 639 016 054
T35-07: 1 634 953 351
T35-08: 1 634 960 883
T35-09: 1 634 965 307
T35-10: 1 638 742 660

5. Wpisujemy hasło: wsr333

6. Czekamy na połączenie

7. Uruchamiamy dany program zdalnie (PhotoShop, InDesign, Maya, 3DSMax itp.) i wykonujemy zadane lub testowe ćwiczenia

Uwaga!
Skorzystanie ze szkolnego komputera wymaga rezerwacji swojego slotu.
Rezerwacje, wyłącznie telefoniczne (wymagające połączenia głosowego, nie sms) prowadzi na pół godziny przed każdym slotem, asystent IT WSR, Adam Dobkowski, pod numerem 883 923 168.
Pod tym numerem także można prosić o pomoc techniczną w obsłudze zdalnych połączeń TeamViewer z komputerami w pracowniach WSR.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 19 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 18 sty (pn) 2021, 15:37:24

Plan zajęć na 19 stycznia 2021 (wtorek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

10:15-11:45
PhotoShop BA [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

12:00-13:30
FinalCut [sala 4] (M. Sioma)

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
Premiere [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
Premiere [sala 6A] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Andrzej Sągin [kod: nh0lp40]

15:30-17:00
Word+Excel [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]

15:30-18:45
ToonBoom [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok i II rok
08:30-11:45
Fotografia studyjna [sala N] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Fotografia studyjna [kod: whzqh5g]
12:00-15:15
Historia fotografii (ćwiczenia) [sala 1] (Z. Żubka-Chmielewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia fotografii [kod: zz2rncb]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-11:45
Tradycyjne techniki animacji 3D [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
12:00-13:30
Scenopisarstwo [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]

II rok
08:30-11:45
Tradycyjne techniki animacji 3D [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6A] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty internetowe [sala 6A] (M. Zeprzałka)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób nie zapisanych na zajęcia ToonBoom i Warsztaty filmu dokumentalnego)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty internetowe [kod: rf1q5a4]
Warsztaty filmu dokumentalnego [sala N] (K. Łatowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty filmu dokumentalnego [kod: k5y505c]


Zajęcia on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


Uwaga!
Wszystkie wtorkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wtorkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 20 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 19 sty (wt) 2021, 16:53:55

Plan zajęć na 20 stycznia 2021 (środa)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
-

10:15-11:45
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]
Blender [sala 2] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

15:30-17:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Słownik terminów plastycznych [sala 1] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
12:00-15:15
Psychofizjologia widzenia [sala 12] (A. Wrońska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia ST[kod: jg0gxb1]

PG II
08:30-10:00
Branding [sala 3/6B] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Layouting prasowy i infografika [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Layouting prasowy i infografika [kod: u5o3gsb]
12:00-15:15
Projektowanie opakowań [sala 1] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie opakowań [kod: jx0slqj]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Słownik terminów plastycznych [sala 1] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
12:00-15:15
Multimedia w internecie [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Multimedia w internecie [kod: 4s2a6yb]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Branding [sala 3/6B] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
12:00-15:15
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.
08:30-11:45
Strategie PR [sala 5] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
12:00-15:15
Strategia marki [sala 5] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategia marki [kod: zcdra3a]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Intermedialne warsztaty promocyjne [sala 7] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty promocyjne [kod: ew90a82]


Zajęcia on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 1 (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie powyższe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line, na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 21 stycznia 2020

Post autor: s_wojtkowski » 20 sty (śr) 2021, 18:48:53

Plan zajęć na 21 stycznia 2021 (czwartek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

13:45-15:15
InDesign PR [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
CaptureOne [sala 3] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]

15:30-18:45
LightRoom [sala 3] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Technologia i sztuka operatorska [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Technologia i sztuka operatorska [kod: lrpwm30]
12:00-15:15
Scenopisarstwo [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Scenopisarstwo [kod: 57srrkk]

II rok
08:30-11:45
Montaż filmowy [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Montaż filmowy [kod: 5or8a9y]
12:00-15:15
Dramaturgia filmowa [sala N] (K. Łatowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Dramaturgia filmowa [kod: dyj0ae2]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Techniki makijażu profesjonalnego [sala 7] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Podstawy stylizacji fryzur [sala 7] (M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Makijaże fashion [sala 8] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Artystyczne upinanie włosów [sala 8] (M. Bałdowska)


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty fotograficzne [sala N] (D. Raczyński)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób nie zapisanych na zajęcia LightRoom i Warsztaty digital painting)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty fotograficzne grup ST [kod: jd5bseq]

15:30-18:45
Warsztaty digital painting [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587


Zajęcia on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

14:15-15:15
NIEM 2 (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]

15:30-16:30
NIEM 1 (grupa początkująca) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]


Uwaga!
Wszystkie powyższe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line, na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10485
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 22 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 21 sty (czw) 2021, 16:54:53

Plan zajęć na 22 stycznia 2021 (piątek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-15:15
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup A I, FOTO I, RTV I i WIZ I
obecność osób z grup PG I i M I nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe ST [kod: ly0g0mp]

10:15-15:15
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup A II, FOTO II, RTV II i WIZ II
obecność osób z grup PG II i M II nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rzeźbiarskie ST [kod: uxyr04d]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Formy i gatunki dziennikarskie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Formy i gatunki dziennikarskie [kod: 4qgz9jh]
13:45-15:15
Komunikacja społeczna (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]
15:30-17:00
-

II rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne [kod: falb6d1]
13:45-15:15
Systemy medialne na świecie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Systemy medialne na świecie [kod: ymxir4s]
15:30-17:00
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]


III rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
13:45-15:15
Systemy medialne na świecie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Systemy medialne na świecie [kod: ymxir4s]
15:30-17:00
-


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie piątkowe zajęcia akademickie odbywają się, do końca semestru, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams są nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie i potraktowanie tego jako swojego obowiązku.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

ODPOWIEDZ