Ważne informacje dla grup dziennych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / czwartek 04 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 03 lut (śr) 2021, 19:13:50

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień czwarty
Plan spotkań na 04 lutego 2021 (czwartek)


Spotkania stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

13:45-15:15
InDesign PR [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
CaptureOne [sala 3] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]

15:30-17:00
LightRoom [sala 3] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-10:00
Realizacja dźwięku w filmie [sala 12] (K. Fürst-Wojtkowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja dźwięku w filmie [kod: 7qlhs3z]
10:15-11:45
Scenopisarstwo [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Scenopisarstwo [kod: 57srrkk]
12:00-13:30
Technologia i sztuka operatorska [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Technologia i sztuka operatorska [kod: lrpwm30]
13:45-15:15
Realizacja filmowa i telewizyjna [sala N] (K. Łatowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja filmowa i telewizyjna [kod: bazofuh]

II rok
08:30-10:00
Montaż filmowy [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Montaż filmowy [kod: 5or8a9y]
10:15-11:45
Estetyka i reżyseria dźwięku [sala 12] (K. Fürst-Wojtkowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Estetyka i reżyseria dźwięku [kod: 6o400od]
12:00-13:30
Dramaturgia filmowa [sala N] (K. Łatowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Dramaturgia filmowa [kod: dyj0ae2]
13:45-15:15
Dramaturgia filmowa [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Dramaturgia filmowa [kod: dyj0ae2]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Techniki makijażu profesjonalnego [sala 7] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Podstawy stylizacji fryzur [sala 7] (M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Makijaże fashion [sala 8] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Artystyczne upinanie włosów [sala 8] (M. Bałdowska)


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-17:00
Warsztaty fotograficzne [sala N] (D. Raczyński)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób NIE zapisanych na zajęcia LightRoom lub Warsztaty digital painting)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty fotograficzne grup ST [kod: jd5bseq]
Warsztaty digital painting [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

17:15-18:45
Warsztaty fotograficzne [sala N] (D. Raczyński)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób zapisanych na zajęcia LightRoom lub Warsztaty digital painting)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty fotograficzne grup ST [kod: jd5bseq]


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

14:15-15:15
NIEM 2 (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]

15:30-16:30
NIEM 1 (grupa początkująca) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]


Uwaga!
Wszystkie powyższe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line, na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / piątek 05 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 04 lut (czw) 2021, 19:59:59

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień piąty
Plan spotkań na 05 lutego 2021 (piątek)


Spotkania stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-11:45
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG I i M I
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe ST [kod: ly0g0mp]

10:15-11:45
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG II i M II
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rzeźbiarskie ST [kod: uxyr04d]


Spotkania on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Formy i gatunki dziennikarskie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Formy i gatunki dziennikarskie [kod: 4qgz9jh]
13:45-15:15
Komunikacja społeczna (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]
15:30-17:00
-

II rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne [kod: falb6d1]
13:45-15:15
Systemy medialne na świecie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Systemy medialne na świecie [kod: ymxir4s]
15:30-17:00
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]


III rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
13:45-15:15
Systemy medialne na świecie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Systemy medialne na świecie [kod: ymxir4s]
15:30-17:00
-


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie piątkowe zajęcia akademickie odbywają się, do końca semestru, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams są nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie i potraktowanie tego jako swojego obowiązku.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / poniedziałek 08 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 07 lut (ndz) 2021, 16:15:18

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień szósty / II termin
Plan spotkań na 08 lutego 2021 (poniedziałek)


Spotkania on line, na MS Teams


10:15-11:45
Historia reklamy (M. Stryjecki)
:idea: dla grup SR I lic., FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]

12:00-13:30
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

13:45-15:15
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]
Ekonomika i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I, PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (K. Fürst-Wojtkowska)
:idea: dla wszystkich uczetników
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]

Uwaga!
Teoria i praktyka reklamy: spotkanie klasyfikacyjne (S. Wojtkowski)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I, PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
jest przełożone na piątek, 12/02 (godzinę spotkania podamy w terminie późniejszym)


Wykładowcy, którzy nie organizują spotkania klasyfikacyjnego w II terminie,
a proszą o bezpośredni kontakt mailowy słuchaczy, studentów i kursantów zainteresowanych zaliczeniami, poprawianiem ocen, konsultacjami podsumowującymi indywidualne dokonania w semestrze:

Ewa Szwarc
Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej
:idea: dla grup RTV II, PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
Development filmowy
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic.
:arrow: mail ewa.agata.szwarc@gmail.com

Magdalena Osińska-Wilińska
Prawo mediów i reklamy
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II, PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: mail m.osinska-wilinska@tomaszwilinski.eu


Uwaga!
Wszystkie poniedziałkowe spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne odbywają się on line.
Godziny niektórych spotkań mogą być zmienione w stosunku do stacjonarnego planu zajęć ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / wtorek 09 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 08 lut (pn) 2021, 19:50:26

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień siódmy / II termin
Plan spotkań na 09 lutego 2021 (wtorek)


Spotkania stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

17:15-18:45
FinalCut [sala 2] (M. Sioma)
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
Word+Excel [sala 2] (M. Sioma)
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Pracownia foto I: Światło + Klasyczne techniki fotograficzne (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Historia fotografii (Z. Żubka-Chmielewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia fotografii [kod: zz2rncb]
13:45-15:15
-

II rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Pracownia foto III: Kreacja + Portfolio fotograficzne (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]
12:00-13:30
Historia fotografii (Z. Żubka-Chmielewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia fotografii [kod: zz2rncb]
13:45-15:15
-


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-10:00
Tradycyjne techniki animacji 3D (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
10:15-11:45
Scenopisarstwo [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
12:00-13:30
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
-

II rok
08:30-10:00
Tradycyjne techniki animacji 3D (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Reżyseria filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Reżyseria filmu animowanego [kod: qv3x7jt]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-17:00
Warsztaty internetowe [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty internetowe [kod: rf1q5a4]
17:15-18:45
Warsztaty filmu dokumentalnego [sala N] (K. Łatowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty filmu dokumentalnego [kod: k5y505c]


Spotkania on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

10:15-11:45
ANG A1/2, B1, B2, C1/2 (wszystkie poziomy) (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


Wykładowcy, którzy nie organizują spotkania klasyfikacyjnego w II terminie,
a proszą o bezpośredni kontakt mailowy słuchaczy, studentów i kursantów zainteresowanych zaliczeniami, poprawianiem ocen, konsultacjami podsumowującymi indywidualne dokonania w semestrze:

Roch Forowicz
Illustrator
PhotoShop BA
:arrow: mail rochforowicz@gmail.com

Andrzej Sągin
Premiere
:arrow: mail enidras@gmail.com

Michał Zagórny
Fotografia studyjna
:arrow: mail michalzagorny@gmail.com

Sofya Nabok
Premiere
ToonBoom
Techniki rysunku do animacji
Postać w filmie animowanym
:arrow: mail sofya.nabok@gmail.com


Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / środa 10 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 09 lut (wt) 2021, 21:17:34

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień ósmy / II termin
Plan spotkań na 10 lutego 2021 (środa)


Spotkania stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

10:15-11:45
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

17:15-18:45
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
PhotoShop BA [sala 2] (M. Zeprzałka)
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
12:00-13:30
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]

PG II
08:30-10:00
Branding [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
12:00-13:30
Layouting prasowy i infografika [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
12:00-13:30
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
15:30-17:00
Multimedia w internecie [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Branding [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
12:00-13:30
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
15:30-17:00
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
Web Development [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.
10:15-11:45
Strategie PR [sala 5] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]


Spotkania on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

10:15-11:45
ANG A1/2, B1, B2, C1/2 (wszystkie poziomy) (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


Wykładowcy, którzy nie organizują spotkania klasyfikacyjnego w II terminie,
a proszą o bezpośredni kontakt mailowy słuchaczy, studentów i kursantów zainteresowanych zaliczeniami, poprawianiem ocen, konsultacjami podsumowującymi indywidualne dokonania w semestrze:

Piotr Gutsche
Blender
ZBrush
:arrow: mail piotr.gutsche@gmail.com

Patrycja Janczak
Strategia marki
:arrow: mail pati.young@wp.pl

Witold Krysiak
Poligrafia
:arrow: mail studio@artrodar.pl

Beata Łęska-Jasiak
Słownik terminów plastycznych
:arrow: mail beataleska2@wp.pl

Daria Malec
Język hiszpański
:arrow: mail dariam98@wp.pl

Maria Orzewska
Projektowanie opakowań
Podstawy działań plastycznych
:arrow: mail m.orzewska@wp.pl

Tomasz Patej
Wychowanie fizyczne
:arrow: mail tpatej@gmail.com

Anna Rozwadowska
Accounting
:arrow: mail anna.rozwadowska76@gmail.com

Andrzej Sągin
Intermedialne warsztaty promocyjne
:arrow: mail enidras@gmail.com

Jakub Sosnowski
Copywriting
:arrow: mail jakubsosnowski@o2.pl

Agnieszka Wojciechowska
Warsztaty charakteryzacji
:arrow: mail agnieszka.wojciechowska@kontakt.waw.pl

Aleksandra Wrońska
Psychofizjologia widzenia
:arrow: mail a.f.wronska@gmail.com


Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / czwartek 11 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 10 lut (śr) 2021, 15:50:19

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień dziewiąty / II termin
Plan spotkań na 11 lutego 2021 (czwartek)


Spotkania stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-10:00
Realizacja dźwięku w filmie [sala 12] (K. Fürst-Wojtkowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja dźwięku w filmie [kod: 7qlhs3z]
10:15-11:45
Scenopisarstwo [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Scenopisarstwo [kod: 57srrkk]
12:00-13:30
Technologia i sztuka operatorska [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Technologia i sztuka operatorska [kod: lrpwm30]
13:45-15:15
Realizacja filmowa i telewizyjna [sala N] (K. Łatowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja filmowa i telewizyjna [kod: bazofuh]

II rok
10:15-11:45
Estetyka i reżyseria dźwięku [sala 12] (K. Fürst-Wojtkowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Estetyka i reżyseria dźwięku [kod: 6o400od]
12:00-13:30
Dramaturgia filmowa [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Dramaturgia filmowa [kod: dyj0ae2]
13:45-15:15
Dramaturgia filmowa [sala N] (K. Łatowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja filmowa i telewizyjna [kod: bazofuh]
15:30-17:00
Montaż filmowy [sala 2] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Montaż filmowy [kod: 5or8a9y]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Techniki makijażu profesjonalnego [sala 7] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Podstawy stylizacji fryzur [sala 7] (M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Makijaże fashion [sala 8] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Artystyczne upinanie włosów [sala 8] (M. Bałdowska)


Spotkania on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

10:15-11:45
ANG A1/2, B1, B2, C1/2 (wszystkie poziomy) (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


Wykładowcy, którzy nie organizują spotkania klasyfikacyjnego w II terminie,
a proszą o bezpośredni kontakt mailowy słuchaczy, studentów i kursantów zainteresowanych zaliczeniami, poprawianiem ocen, konsultacjami podsumowującymi indywidualne dokonania w semestrze:

Jakub Gronczewski
Język niemiecki
:arrow: mail ja.kubota@gmail.com

Daniel Raczyński
Warsztaty fotograficzne
:arrow: mail danielraczynski@gmail.com

Mateusz Stryjecki
InDesign PR
:arrow: mail m.stryjecki@szkolareklamy.pl

Kasia Szarek
Illustrator
PhotoShop FE
PhotoShop FM
Warsztaty digital painting
:arrow: mail szarekat@gmail.com

Michał Zagórny
CaptureOne
LightRoom
:arrow: mail michalzagorny@gmail.com


Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Zapisy na zajęcia w semestrze letnim 2020/21

Post autor: s_wojtkowski » 10 lut (śr) 2021, 16:18:46

Obrazek

Zapisy na zajęcia
semestru wiosenno-letniego 2020/21


Plan zajęć
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 33&t=14828

Regulamin zapisów
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 33&t=13067

Zapisy
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=33
:!: termin zapisów: 10/02 (środa), 20:00 -> 12/02 (piątek), 20:00

Pierwszy tydzień zajęć
:!: 15-19/02 (poniedziałek-piątek)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / piątek 12 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 11 lut (czw) 2021, 16:22:49

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień dziesiąty i ostatni / II termin
Plan spotkań na 12 lutego 2021 (piątek)


Spotkania stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE


10:15-11:45
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe ST [kod: ly0g0mp]

10:15-11:45
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rzeźbiarskie ST [kod: uxyr04d]


Spotkania on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Komunikacja społeczna (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]

II rok
10:15-11:45
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]

III rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]


Wykładowcy, którzy nie organizują spotkania klasyfikacyjnego w II terminie,
a proszą o bezpośredni kontakt mailowy słuchaczy, studentów i kursantów zainteresowanych zaliczeniami, poprawianiem ocen, konsultacjami podsumowującymi indywidualne dokonania w semestrze:

Waldemar Pławski
Formy i gatunki dziennikarskie
Systemy medialne na świecie
:arrow: mail valpress@valpress.pl


Uwaga!
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Klika zdań na początek nowego semestru

Post autor: s_wojtkowski » 12 lut (pt) 2021, 16:34:39

Obrazek

Drodzy słuchacze, studenci i kursanci WSR/WSBMiR!
Szanowni wykładowcy!


Choć tego jeszcze nie widać, a tym bardziej nie czuć - zbliża się wiosna. Także u nas w szkole i na uczelni. W sobotę (13/02 dla grup weekendowych i niestacjonarnych) i w poniedziałek (15/02 dla grup dziennych i stacjonarnych) zaczynamy nowy, wiosenno-letni semestr zajęć roku szkolnego i akademickiego 2020/21.

Proszę o nową mobilizację i przystąpienie do pracy z nowymi siłami, werwą i animuszem. Nadchodzą nowe, lepsze czasy, liczę, że sytuacja epidemiczna będzie się zmieniać na korzyść, co wraz z coraz większą liczbą zaszczepionych osób, da nam szansę na dokończenie semestru w większym stopniu w realu, na wyjście jeśli nie wszystkich, to większości zajęć poza ramy MS Teams. Szczególnie dla wszystkich naszych zajęć praktycznych (które cały czas prowadzimy dwutorowo) byłoby to bezcenne! Jesteśmy jedną z nielicznych szkół w Polsce, która prowadzi nieprzerwanie i będzie prowadzić dalej wybrane zajęcia praktyczne w studiach i pracowniach szkolnych. Proszę, w miarę możliwości, uczestniczyć w jak największej liczbie takich zajęć w realu (oczywiście zachowując rygor sanitarny), nauka zdalna nie jest w stanie w 100% umożliwić opanowania wszystkich ważnych umiejętności.

Bardzo liczę na to, że uda nam się zorganizować wiosenne plenery w przestrzeniach otwartych Warszawy, a także - dla chętnych - w górach (Zakopane) i nad morzem (Sopot). Mrzonki? Niekoniecznie. Proponuję już dziś wstępnie zarezerwować wyznaczone na plenery terminy (znajdziecie je w kalendarzu roku szkolnego i akademickiego na stronie internetowej) - w maju i w czerwcu.

Z obserwacji sytuacji i ocen, które spływają do sekretariatu / dziekanatu wynika, że sesja zaliczeniowa poszła zdecydowanej większości słuchaczy i studentów dobrze i bardzo dobrze. Gratuluję! Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zaległości w zaliczeniach - proszę je uzupełnić najpóźniej do 28/02, w bezpośrednim kontakcie mailowym z wykładowcą. Jeśli to się nie uda, proszę pamiętać o możliwości powtarzania semestru (wszyscy) lub uzyskaniu do maksymalnie dwóch zaliczeń warunkowych (wyłącznie studenci). Najlepszych adeptów zapraszam do składania wniosków o stypendia (więcej informacji na ten temat w sekretariacie / dziekanacie).

Na koniec przypominam, że zapisy na zajęcia, nawet jeśli już skończyły się w formie internetowej, mogą być dokonane w realu lub via MS Teams do terminu drugich zajęć z danego przedmiotu włącznie. Zachęcam do dokładnego zapoznania się z planami zajęć, w znakomitej większości grup warsztatowych, informatycznych, językowych - są jeszcze wolne miejsca.

Wszystkiego dobrego!
Niech wiosna będzie nasza!
Sław Wojtkowski / WSR+WSBMiR

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

DKF WSR 15/02/2021

Post autor: s_wojtkowski » 13 lut (sob) 2021, 00:02:35

WSR-owy Dyskusyjny Klub Filmowy startuje w nowym semestrze!

Uwaga!
Udoskonalamy zasady zaliczenia przedmiotu. W tym semestrze premiujemy słuchaczy i studentów autentycznie zainteresowanych wspólnym przeżywaniem filmów i zaangażowanych w ich analizę. (Szczegóły na początku pierwszego spotkania.)

Przypominamy, że na spotkaniach w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego w wydaniu pandemicznym odbywa się jedynie dyskusja, natomiast film należy obejrzeć wcześniej samodzielnie. Wszystkie filmy, które proponujemy, są dostępne w sieci nieodpłatnie. Jeśli jest inaczej, zapewniamy do nich dostęp.

Na najbliższym spotkaniu, w poniedziałek 15/02/2021, będziemy rozmawiać o filmie Luca Bessona Wielki błękit (1988)

Obrazek

Dyskusję poprowadzi Artur Waczko.

Spotykamy się na MS Teams w poniedziałek 15/02/2021 o godz. 15:30
Zespół: 2020 DKF WSR
Kod zespołu: fiubpi6

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 15 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 14 lut (ndz) 2021, 14:48:54

Plan zajęć na 15 lutego 2021 (poniedziałek #01)


Spotkania on line, na MS Teams


08:30-10:00
Reklama zewnętrzna (A. Bakiensztos)
:idea: dla grup SR II (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama zewnętrzna [kod: aywgil5]
Reklama prasowa (S. Wojtkowski)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama prasowa [kod: m7oqnva]
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic.
:arrow: zespół 2021 Przygotowanie produkcji tv/f [kod: n18nun7]

10:15-11:45
Reklama radiowa (K. Fürst-Wojtkowska)
:idea: dla grup SR II (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama radiowa [kod: 00951kd]
Reklama telewizyjna (A. Waczko)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama telewizyjna [kod: 3c7qw9q]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Marketing i promocja (T. Syrowatko)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic.
:arrow: zespół 2021 Organizacja postprodukcji tv/f [kod: nwozp1o]

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej [kod: 9icp0fh]
Komunikacja marketingowa (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I / PTiR I lic. / PTV II / PTiR II lic. / SR II lic.
:arrow: zespół 2021 Komunikacja marketingowa [kod: tbq392f]
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic.
:arrow: zespół 2021 Sztuka współczesna [kod: a2rql31]

13:45-15:15
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej [kod: 9icp0fh]
Marketing i promocja (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I / PTiR I/ SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / +FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
Psychologia reklamy (A. Rozwadowska)
:idea: dla grup [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / PTV II / SR II / FwM II lic. / G/M II lic. / PTiR II lic.
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (K. Fürst-Wojtkowska / A. Waczko)
:!: szczegóły przygotowania się do zajęć https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 41#p239041
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]

17:15-18:45
Teoria i praktyka reklamy: spotkanie klasyfikacyjne (K. Fürst-Wojtkowska / S. Wojtkowski / M. Zeprzałka)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic., PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
uwaga! spotkanie przełożone z poniedziałku 08/02


Uwaga!
Wszystkie zajęcia poniedziałkowe odbywają się, do odwołania, wyłącznie on line.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 16 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 15 lut (pn) 2021, 19:51:49

Plan zajęć na 16 lutego 2021 (wtorek #01)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Maya [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

10:15-11:45
PhotoShop BA [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

12:00-13:30
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Illustrator [sala 2] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

13:45-15:15
Blender [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Premiere zaawansowany [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

15:30-17:00
AfterEffects [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

17:15-18:45
CorelDraw [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-13:30
Pracownia foto II: Portret + Cyfrowe techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]

II rok
08:30-13:30
Pracownia foto IV: Reklama + Produkcja sesji zdjęciowej [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-10:00
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]
10:15-11:45
Nowe trendy w animacji [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Nowe trendy w animacji [kod: hkua9ny]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6B] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Storyboarding [sala 6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]

II rok
08:30-10:00
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]
10:15-11:45
Nowe trendy w animacji [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Nowe trendy w animacji [kod: hkua9ny]
12:00-13:30
Realizacja filmu animowanego [sala 6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Montaż w filmie animowanym [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty charakteryzacji [sala 7] (A. Wojciechowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty charakteryzacji [kod: 6r7s28p]
Warsztaty druku 3D [sala 6A] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty druku 3D [kod: d7qjahc]


Zajęcia on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


Uwaga!
Wszystkie wtorkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wtorkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 17 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 16 lut (wt) 2021, 14:40:09

Plan zajęć na 17 lutego 2021 (środa #01)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
GooglePresentations [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]

10:15-11:45
Premiere początkujący [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

12:00-13:30
Premiere zaawansowany [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

13:45-15:15
Gimp+InkScape+Scribus [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]

15:30-17:00
InDesign [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
Blender zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
Html5/CSS3 [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
PhotoShop zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]

PG II
08:30-10:00
Psychofizjologia widzenia [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (S. Wojtkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Prezentacje multimedialne [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.

08:30-10:00
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
10:15-11:45
Podstawy kompozycji i typografii [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy kompozycji i typografii [kod: avc0pof]
12:00-13:30
Planowanie mediów [sala 5] (R. Korsak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Planowanie mediów [kod: nty2ogd]
13:45-15:15
Content Marketing [sala 5] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Content Marketing [kod: 5sc4qje]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

-


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 0+ (grupa początkująca) (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]
uwaga! zajęcia odwołane, lektorat rozpocznie się 24/02


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 18 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 16 lut (wt) 2021, 22:57:26

Plan zajęć na 18 lutego 2021 (czwartek #01)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
AfterEffects GA [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
AfterEffects FX [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

17:15-18:45
Gimp+InkScape+Scribus [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Podstawy montażu filmowego [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy montażu filmowego [kod: brwe1nl]
12:00-15:15
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]

II rok
08:30-11:45
Organizacja planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja planu zdjęciowego [kod: 0qmhbvo]
12:00-15:15
Formy i gatunki telewizyjne [sala N] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Formy i gatunki telewizyjne [kod: 2vc4x62]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-10:00
Kreowanie wizerunku [sala 6B] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Kreowanie wizerunku [kod: r3ar3c7]
10:15-11:45
Makijaże okazjonalne [sala 7] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Stylizacja fryzur [sala 7] (M. Domańska / M. Bałdowska)

II rok
08:30-10:00
Kreowanie wizerunku [sala 6B] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Kreowanie wizerunku [kod: r3ar3c7]
10:15-11:45
Makijaże artystyczne [sala 8] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Wizaż [sala 8] (M. Domańska / M. Bałdowska)


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty ciemniowe [sala N] (K. Pasicz)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty ciemniowe [kod: okbw8n1]
Warsztaty intermedialne [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

17:15-18:45
NIEM 1+ (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]


Uwaga!
Wszystkie czwartkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10522
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 19 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 18 lut (czw) 2021, 17:34:16

Plan zajęć na 19 lutego 2021 (piątek #01)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-15:15
Warsztaty malarskie [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG I i M I
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty malarskie ST [kod: j0tr8ri]

Seminarium dyplomowe [sala 11] (promotorzy prac dyplomowych)
uwaga! w ramach tych zajęć prosimy wszystkich słuchaczy II roku o nawiązanie bezpośredniego kontaktu mailowego z promotorami, oni wyznaczą tok i formę spotkań w ramach seminariów dyplomowych


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

19:00-20:30
Illustrator [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I, II i III rok
10:15-11:15
Social media 2021 - trendy i prognozy na przyszłość
(wykład Andrzeja Sągina otwierający nowy semestr zajęć akademickich)
:arrow: zespół 2020 WSR Events A [kod: xittxx4]
11:30-12:00
Komunikacja pomiędzy wykładowcą a studentem w ramach nauki on line - identyfikacja problemów
(Krzysztofa Radzymińskiego-Woźniaka wprowadzenie do panelu dyskusyjnego)
:arrow: zespół 2020 WSR Events B [kod: 67q9ygf]
12:15-13:30
Komunikacja pomiędzy wykładowcą a studentem w ramach nauki on line
(panel dyskusyjny moderowany przez Krzysztofa Radzymińskiego-Woźniaka i Andrzeja Sągina)
:arrow: zespół 2020 WSR Events B [kod: 67q9ygf]


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

17:15-18:45
ANG B1+ (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 17:15 B1 NST [kod: ll4dfze]

19:00-20:30
ANG B2+ (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 19:00 B2 NST [kod: 48cdzzb]


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie piątkowe zajęcia akademickie odbywają się, do odwołania, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams są nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie i potraktowanie tego jako swojego obowiązku.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

ODPOWIEDZ