Ważne informacje dla grup dziennych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 10 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 09 mar (wt) 2021, 20:07:16

Plan zajęć na 10 marca 2021 (środa #04)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
GooglePresentations [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]

10:15-11:45
Premiere początkujący [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

12:00-13:30
Premiere zaawansowany [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

13:45-15:15
Gimp+InkScape+Scribus [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]

15:30-17:00
InDesign [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
Blender zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
Html5/CSS3 [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
PhotoShop zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]

PG II
08:30-10:00
Psychofizjologia widzenia [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (S. Wojtkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-15:15
Wystawiennictwo i struktury 3D [sala 1] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Wystawiennictwo i struktury 3D [kod: rn9klsu]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Prezentacje multimedialne [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-15:15
-


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.

08:30-10:00
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
10:15-11:45
Podstawy kompozycji i typografii [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy kompozycji i typografii [kod: avc0pof]
12:00-13:30
Planowanie mediów [sala 5] (R. Korsak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Planowanie mediów [kod: nty2ogd]
13:45-15:15
Content marketing [sala 5] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Content marketing [kod: 5sc4qje]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty content marketingu [sala 5] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Content marketing [kod: 5sc4qje]


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 0+ (grupa początkująca) (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 11 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 10 mar (śr) 2021, 19:49:38

Plan zajęć na 11 marca 2021 (czwartek #04)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
uwaga! wyjątkowo w tym tygodniu w ramach zajęć proszę zapoznać się z przygotowanymi materiałami i wykonać zadanie
:arrow: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
uwaga! wyjątkowo w tym tygodniu w ramach zajęć proszę zapoznać się z przygotowanymi materiałami i wykonać zadanie
:arrow: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

12:00-13:30
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
uwaga! wyjątkowo w tym tygodniu w ramach zajęć proszę zapoznać się z przygotowanymi materiałami i wykonać zadanie
:arrow: https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
AfterEffects GA [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
AfterEffects FX [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

17:15-18:45
Gimp+InkScape+Scribus [sala 3] (M. Sioma)
uwaga! ze względu na zbyt małą liczbę zapisanych osób zajęcia zostają zlikwidowane

ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Storyboarding [sala 2] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Storyboarding [kod: bpdeyan]
12:00-15:15
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]

II rok
08:30-11:45
Organizacja planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja planu zdjęciowego [kod: 0qmhbvo]
12:00-13:30
Formy i gatunki telewizyjne [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Formy i gatunki telewizyjne [kod: 2vc4x62]
13:45-15:15
-


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Historia mody i makijażu [sala 6B] (Z. Żubka-Chmielewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Historia mody i makijażu [kod: 87x1ycg]
12:00-13:30
Makijaże okazjonalne [sala 7] (M. Bałdowska)
13:45-15:15
Stylizacja fryzur [sala 7] (M. Domańska / M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Historia mody i makijażu [sala 6B] (Z. Żubka-Chmielewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Historia mody i makijażu [kod: 87x1ycg]
12:00-13:30
Makijaże artystyczne [sala 8] (M. Bałdowska)
13:45-15:15
Wizaż [sala 8] (M. Domańska / M. Bałdowska)


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty tworzenia podcastów [sala 12] (A. Hardej / J. Jamrozek)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty tworzenia podcastów [kod: 5ym830b]


Spotkania on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

15:15-16:45
NIEM 1+ (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: Zoom https://zoom.us/j/8477609232


Uwaga!
Wszystkie czwartkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 12 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 11 mar (czw) 2021, 18:11:43

Plan zajęć na 12 marca 2021 (piątek #04)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-15:15
Warsztaty malarskie [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup A I, FOTO I, RTV I i WIZ I
obecność osób z grup PG I i M I nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty malarskie ST [kod: j0tr8ri]

Seminarium dyplomowe [sala 11] (promotorzy prac dyplomowych)
uwaga! w ramach tych zajęć prosimy wszystkich słuchaczy II roku o nawiązanie bezpośredniego kontaktu mailowego z promotorami, oni wyznaczą tok i formę spotkań w ramach seminariów dyplomowych


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska)
:arrow: zespół 2021 Ochrona własności intelektualnej [kod: 0uqgpkj]
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: qxb30q9]
15:30-17:00
-

II rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: qxb30q9]
15:30-17:00
-

III rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
-
13:45-15:15
Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne [kod: sw7kzb9]
15:30-17:00
Filozofia (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Filozofia [kod: amzu2it]


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie piątkowe zajęcia akademickie odbywają się, do odwołania, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams są nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie i potraktowanie tego jako swojego obowiązku.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

DKF WSR 15/03/2021

Post autor: s_wojtkowski » 12 mar (pt) 2021, 14:12:28

WSR-owy Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza!

Na kolejne spotkanie, w poniedziałek 15/03/2021, prosimy o obejrzenie filmu:

Obrazek

Jima Jarmuscha
Truposz (1995)

To psychodeliczny western, oniryczna ballada, poetycka i mistyczna podróż przez śmierć i ku śmierci. Zwróćcie uwagę na wszechobecny motyw śmierci: groteskowej, przypadkowej, bezsensownej, nieuchronnej, ale i mistycznej, rozumianej jako rytuał „przejścia”. Przyjrzyjcie się jarmuschowskiej wizji XIX-wiecznej Ameryki oraz ludzi – rdzennych mieszkańców, jak i zdobywców. Obowiązkowo sprawdźcie, co takiego mogło zafascynować Indianina w twórczości angielskiego poety Williama Blake. Ale przede wszystkim wsmakujcie się w to dzieło. Pomoże Wam w tym na pewno plejada aktorów (wymienię zaledwie kilku): młodziutki Johnny Depp, Iggy Pop, Gary Farmer i Robert Mitchum w swojej ostatniej roli, oraz (last but not least!)…muzyka Neila Younga - bardzo oryginalna, minimalistyczna, snująca się wraz z bohaterami i wdzierająca się w mózg. Serdecznie zapraszam! Kasia Fürst-Wojtkowska

Spotykamy się na MS Teams w poniedziałek 15/03/2021 o godz. 15:30
Zespół: 2020 DKF WSR
Kod zespołu: fiubpi6

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 15 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 14 mar (ndz) 2021, 16:07:55

Plan zajęć na 15 marca 2021 (poniedziałek #05)


Spotkania on line, na MS Teams


08:30-10:00
Reklama zewnętrzna (A. Bakiensztos)
:idea: dla grup SR II (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama zewnętrzna [kod: aywgil5]
Reklama prasowa (S. Wojtkowski)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama prasowa [kod: m7oqnva]
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic.
:arrow: zespół 2021 Przygotowanie produkcji tv/f [kod: n18nun7]

10:15-11:45
Reklama radiowa (K. Fürst-Wojtkowska)
:idea: dla grup SR II (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama radiowa [kod: 00951kd]
Reklama telewizyjna (A. Waczko)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama telewizyjna [kod: 3c7qw9q]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Marketing i promocja (T. Syrowatko)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic.
:arrow: zespół 2021 Organizacja postprodukcji tv/f [kod: nwozp1o]

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej [kod: 9icp0fh]
Komunikacja marketingowa (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I / PTiR I lic. / PTV II / PTiR II lic. / SR II lic.
:arrow: zespół 2021 Komunikacja marketingowa [kod: tbq392f]
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic.
:arrow: zespół 2021 Sztuka współczesna [kod: a2rql31]

13:45-15:15
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej [kod: 9icp0fh]
Marketing i promocja (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I / PTiR I/ SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / +FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
Psychologia reklamy (A. Rozwadowska)
:idea: dla grup [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / PTV II / SR II / FwM II lic. / G/M II lic. / PTiR II lic.
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (K. Fürst-Wojtkowska)
:!: szczegóły przygotowania się do zajęć https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 90#p239590
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]


Uwaga!
Wszystkie zajęcia poniedziałkowe odbywają się, do odwołania, wyłącznie on line.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 16 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 15 mar (pn) 2021, 18:27:12

Plan zajęć na 16 marca 2021 (wtorek #05)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Maya [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

10:15-11:45
PhotoShop BA [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

12:00-13:30
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Illustrator [sala 2] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

13:45-15:15
Blender [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Premiere zaawansowany [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

15:30-17:00
AfterEffects [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

17:15-18:45
CorelDraw [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-13:30
Pracownia foto II: Portret + Cyfrowe techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]

II rok
08:30-13:30
Pracownia foto IV: Reklama + Produkcja sesji zdjęciowej [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-10:00
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]
10:15-11:45
Nowe trendy w animacji [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Nowe trendy w animacji [kod: hkua9ny]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6B] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Storyboarding [sala 6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]

II rok
08:30-10:00
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]
10:15-11:45
Nowe trendy w animacji [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Nowe trendy w animacji [kod: hkua9ny]
12:00-13:30
Realizacja filmu animowanego [sala 6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Montaż w filmie animowanym [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty charakteryzacji [sala 7] (A. Wojciechowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty charakteryzacji [kod: 6r7s28p]
Warsztaty druku 3D [sala 6A] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty druku 3D [kod: d7qjahc]


Zajęcia on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


Uwaga!
Wszystkie wtorkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wtorkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 17 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 16 mar (wt) 2021, 14:49:16

Plan zajęć na 17 marca 2021 (środa #05)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
GooglePresentations [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]

10:15-11:45
Premiere początkujący [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

12:00-13:30
Premiere zaawansowany [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

13:45-15:15
Gimp+InkScape+Scribus [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]

15:30-17:00
InDesign [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
Blender zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
Html5/CSS3 [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
PhotoShop zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]

PG II
08:30-10:00
Psychofizjologia widzenia [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (S. Wojtkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Prezentacje multimedialne [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.

08:30-10:00
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
10:15-11:45
Podstawy kompozycji i typografii [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy kompozycji i typografii [kod: avc0pof]
12:00-13:30
Planowanie mediów [sala 5] (R. Korsak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Planowanie mediów [kod: nty2ogd]
13:45-15:15
Content Marketing [sala 5] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Content Marketing [kod: 5sc4qje]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

-


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 0+ (grupa początkująca) (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 18 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 17 mar (śr) 2021, 17:28:42

Plan zajęć na 18 marca 2021 (czwartek #05)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
AfterEffects GA [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
AfterEffects FX [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Podstawy montażu filmowego [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy montażu filmowego [kod: brwe1nl]
12:00-15:15
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]

II rok
08:30-11:45
Organizacja planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja planu zdjęciowego [kod: 0qmhbvo]
12:00-15:15
Formy i gatunki telewizyjne [sala N] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Formy i gatunki telewizyjne [kod: 2vc4x62]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Kreowanie wizerunku [sala 6B] (M. Okrasko)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkolnej pracowni komputerowej!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Kreowanie wizerunku [kod: r3ar3c7]
12:00-15:15
Makijaże okazjonalne [sala 7] (M. Bałdowska)
Stylizacja fryzur [sala 7] (M. Domańska / M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Kreowanie wizerunku [sala 6B] (M. Okrasko)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkolnej pracowni komputerowej!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Kreowanie wizerunku [kod: r3ar3c7]
12:00-15:15
Makijaże artystyczne [sala 8] (M. Bałdowska)
Wizaż [sala 8] (M. Domańska / M. Bałdowska)


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty ciemniowe [sala N] (K. Pasicz)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty ciemniowe [kod: okbw8n1]
Warsztaty intermedialne [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

15:15-16:45
NIEM 1+ (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]


Uwaga!
Wszystkie czwartkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 19 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 18 mar (czw) 2021, 21:07:54

Plan zajęć na 19 marca 2021 (piątek #05)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-15:15
Warsztaty malarskie [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG I i M I
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty malarskie ST [kod: j0tr8ri]

Seminarium dyplomowe [sala 11] (promotorzy prac dyplomowych)
uwaga! w ramach tych zajęć prosimy wszystkich słuchaczy II roku o nawiązanie bezpośredniego kontaktu mailowego z promotorami, oni wyznaczą tok i formę spotkań w ramach seminariów dyplomowych


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

19:00-20:30
Illustrator [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska)
:arrow: zespół 2021 Ochrona własności intelektualnej [kod: 0uqgpkj]
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: qxb30q9]
15:30-17:00
-

II rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: qxb30q9]
15:30-17:00
-

III rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
-
13:45-15:15
Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne [kod: sw7kzb9]
15:30-17:00
Filozofia (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Filozofia [kod: amzu2it]


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

17:15-18:45
ANG B1+ (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 17:15 B1 NST [kod: ll4dfze]

19:00-20:30
ANG B2+ (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie piątkowe zajęcia akademickie odbywają się, do odwołania, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams są nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie i potraktowanie tego jako swojego obowiązku.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

DKF WSR 22/03/2021

Post autor: s_wojtkowski » 20 mar (sob) 2021, 18:21:42

WSR-owy Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza!

Na najbliższy poniedziałek, 22/03/2021, prosimy o obejrzenie filmu

Obrazek

Kevina Smitha
Clerks (1994)

Ta niskobudżetowa, czarno-biała komedia to debiut Smitha. Żeby go nakręcić musiał sprzedać swoją kolekcję komiksów, a resztę pieniędzy pożyczył od rodziny i znajomych. W filmie praktycznie nie występuje żaden zawodowy aktor, a w główne role wcielają się przyjaciele i rodzina reżysera. Błyskotliwy scenariusz sprawia, że do dziś obraz ten jest odbierany jako jeden z najlepszych filmów lat 90. Na dyskusję na jego temat zaprasza Artur Waczko.

Spotykamy się na MS Teams w poniedziałek 22/03/2021 o godz. 15:30
Zespół: 2020 DKF WSR
Kod zespołu: fiubpi6

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 22 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 21 mar (ndz) 2021, 22:00:21

Plan zajęć na 22 marca 2021 (poniedziałek #06)


Spotkania on line, na MS Teams


08:30-10:00
Reklama zewnętrzna (A. Bakiensztos)
:idea: dla grup SR II (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama zewnętrzna [kod: aywgil5]
Reklama prasowa (S. Wojtkowski)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama prasowa [kod: m7oqnva]
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic.
:arrow: zespół 2021 Przygotowanie produkcji tv/f [kod: n18nun7]

10:15-11:45
Reklama radiowa (K. Fürst-Wojtkowska)
:idea: dla grup SR II (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama radiowa [kod: 00951kd]
Reklama telewizyjna (A. Waczko)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama telewizyjna [kod: 3c7qw9q]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Marketing i promocja (T. Syrowatko)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic.
:arrow: zespół 2021 Organizacja postprodukcji tv/f [kod: nwozp1o]

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej [kod: 9icp0fh]
Komunikacja marketingowa (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I / PTiR I lic. / PTV II / PTiR II lic. / SR II lic.
:arrow: zespół 2021 Komunikacja marketingowa [kod: tbq392f]
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic.
:arrow: zespół 2021 Sztuka współczesna [kod: a2rql31]

13:45-15:15
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej [kod: 9icp0fh]
Marketing i promocja (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I / PTiR I/ SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / +FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
Psychologia reklamy (A. Rozwadowska)
:idea: dla grup [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / PTV II / SR II / FwM II lic. / G/M II lic. / PTiR II lic.
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (A. Waczko)
:!: szczegóły przygotowania się do zajęć https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 03#p239603
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]


Uwaga!
Wszystkie zajęcia poniedziałkowe odbywają się, do odwołania, wyłącznie on line.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 23 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 22 mar (pn) 2021, 18:11:26

Plan zajęć na 23 marca 2021 (wtorek #06)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Maya [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

10:15-11:45
PhotoShop BA [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

12:00-13:30
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Illustrator [sala 2] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

13:45-15:15
Blender [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Premiere zaawansowany [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

15:30-17:00
AfterEffects [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

17:15-18:45
CorelDraw [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-11:45
Postprodukcja fotograficzna [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Postprodukcja fotograficzna [kod: 5ke5p3t]

II rok
08:30-11:45
Postprodukcja fotograficzna [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Postprodukcja fotograficzna [kod: 5ke5p3t]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-10:00
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]
10:15-11:45
Nowe trendy w animacji [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Nowe trendy w animacji [kod: hkua9ny]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6B] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Storyboarding [sala 6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]

II rok
08:30-10:00
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]
10:15-11:45
Nowe trendy w animacji [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Nowe trendy w animacji [kod: hkua9ny]
12:00-13:30
Realizacja filmu animowanego [sala 6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Montaż w filmie animowanym [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
-


Zajęcia on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


Uwaga!
Wszystkie wtorkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wtorkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 24 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 23 mar (wt) 2021, 22:27:07

Plan zajęć na 24 marca 2021 (środa #06)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
GooglePresentations [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]

10:15-11:45
Premiere początkujący [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

12:00-13:30
Premiere zaawansowany [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

13:45-15:15
Gimp+InkScape+Scribus [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]

15:30-17:00
InDesign [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
Blender zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
Html5/CSS3 [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
PhotoShop zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]

PG II
08:30-10:00
Psychofizjologia widzenia [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (S. Wojtkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-15:15
Wystawiennictwo i struktury 3D [sala 1] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Wystawiennictwo i struktury 3D [kod: rn9klsu]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Prezentacje multimedialne [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-15:15
-


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.

08:30-10:00
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
10:15-11:45
Podstawy kompozycji i typografii [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy kompozycji i typografii [kod: avc0pof]
12:00-13:30
Planowanie mediów [sala 5] (R. Korsak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Planowanie mediów [kod: nty2ogd]
13:45-15:15
Content marketing [sala 5] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Content marketing [kod: 5sc4qje]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty content marketingu [sala 5] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Content marketing [kod: 5sc4qje]


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 0+ (grupa początkująca) (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 25 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 24 mar (śr) 2021, 23:19:36

Plan zajęć na 25 marca 2021 (czwartek #06)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
AfterEffects GA [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
AfterEffects FX [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

17:15-18:45
Gimp+InkScape+Scribus [sala 3] (M. Sioma)
uwaga! ze względu na zbyt małą liczbę zapisanych osób zajęcia zostają zlikwidowane

ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Sztuka pracy z aktorem i tekstem [sala 12] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Sztuka pracy z aktorem i tekstem [kod: 9236f8c]
12:00-15:15
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]

II rok
08:30-11:45
Organizacja planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja planu zdjęciowego [kod: 0qmhbvo]
12:00-15:15
Reżyseria filmowa [sala 12] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Reżyseria filmowa [kod: zbqvgr0]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Historia mody i makijażu [sala 6B] (Z. Żubka-Chmielewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Historia mody i makijażu [kod: 87x1ycg]
12:00-13:30
Makijaże okazjonalne [sala 7] (M. Bałdowska)
13:45-15:15
Stylizacja fryzur [sala 7] (M. Domańska / M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Historia mody i makijażu [sala 6B] (Z. Żubka-Chmielewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Historia mody i makijażu [kod: 87x1ycg]
12:00-13:30
Makijaże artystyczne [sala 8] (M. Bałdowska)
13:45-15:15
Wizaż [sala 8] (M. Domańska / M. Bałdowska)


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty tworzenia podcastów [sala 12] (A. Hardej / J. Jamrozek)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty tworzenia podcastów [kod: 5ym830b]


Spotkania on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

15:15-16:45
NIEM 1+ (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: Zoom https://zoom.us/j/8477609232


Uwaga!
Wszystkie czwartkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10532
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 26 marca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 25 mar (czw) 2021, 19:09:36

Plan zajęć na 26 marca 2021 (piątek #06)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-15:15
Warsztaty malarskie [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup A I, FOTO I, RTV I i WIZ I
obecność osób z grup PG I i M I nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty malarskie ST [kod: j0tr8ri]

Seminarium dyplomowe [sala 11] (promotorzy prac dyplomowych)
uwaga! w ramach tych zajęć prosimy wszystkich słuchaczy II roku o nawiązanie bezpośredniego kontaktu mailowego z promotorami, oni wyznaczą tok i formę spotkań w ramach seminariów dyplomowych


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska)
:arrow: zespół 2021 Ochrona własności intelektualnej [kod: 0uqgpkj]
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: qxb30q9]
15:30-17:00
-

II rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: qxb30q9]
15:30-17:00
-

III rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
-
13:45-15:15
Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne [kod: sw7kzb9]
15:30-17:00
Filozofia (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Filozofia [kod: amzu2it]


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie piątkowe zajęcia akademickie odbywają się, do odwołania, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams są nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie i potraktowanie tego jako swojego obowiązku.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

ODPOWIEDZ