Ważne informacje dla grup dziennych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup dziennych

Post autor: s_wojtkowski » 22 sty (pt) 2021, 09:52:00

PRZYPOMINAMY!

SŁUCHACZE, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W LUTYM 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY DYPLOMOWEJ ORAZ DZIEŁA DO 12 LUTEGO 2021 ROKU (do godziny 18:30).

OPŁATĘ ZA EGZAMIN DYPLOMOWY W WYSOKOŚCI 100 ZŁ MOŻNA WNOSIĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY NAJPÓŹNIEJ DO DNIA OBRONY.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

DKF WSR 25/01/2021

Post autor: s_wojtkowski » 23 sty (sob) 2021, 16:29:55

WSR-owy Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza!

Najbliższy DKF poprowadzi Zuzanna Żubka-Chmielewska, która, zgodnie z obietnicami, zajmie się filmowymi biografiami.
Prosi zatem o obejrzenie 2 filmów:

(1) "Powidoków" A. Wajdy (2016)

Obrazek

i (2) "Fridy" J. Taymor (2002)

Obrazek

„Będziemy rozmawiać o samych filmach, ale też zastanowimy się w jaki sposób opowiadać o cudzym życiu. Jakie wyzwania stają przed reżyserem i scenarzystą przy wyborze takiego tematu? Porównajcie dwa "zadane" filmy i zastanówcie się czym różni się sposób budowania opowieści, prezentacji bohatera, ostateczne wrażenie. Do zobaczenia!”
Z. Żubka-Chmielewska

Spotykamy się na MS Teams w poniedziałek 25/01/2021 o godz. 15:30
Zespół: 2020 DKF WSR
Kod zespołu: fiubpi6

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 25 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 24 sty (ndz) 2021, 12:11:01

Plan zajęć na 25 stycznia 2021 (poniedziałek)


Wszystkie zajęcia na MS Teams

08:30-11:45
Development filmowy (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic.
:arrow: zespół 2020 Development filmowy [kod: hj53wnz]
Historia reklamy (M. Stryjecki)
:idea: dla grup SR I lic., FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]

10:15-11:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

12:00-13:30
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II, PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: Reklama zewnętrzna cz. 2 (A. Bakiensztos)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I, PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]
Ekonomika i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (Z. Żubka-Chmielewska)
:!: szczegóły przygotowania się do zajęć https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 29#p238129
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]

Uwaga!
Wszystkie zajęcia poniedziałkowe odbywają się, do końca semestru, wyłącznie on line.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Spotkania klasyfikacyjne & sesja zaliczeniowa po semestrze zimowym

Post autor: s_wojtkowski » 25 sty (pn) 2021, 12:47:36

Obrazek

Spotkania klasyfikacyjne & sesja zaliczeniowa
po semestrze jesienno-zimowym 2020/21
w grupach dziennych & stacjonarnych


Sesja będzie mieć miejsce w dniach 01/02 (poniedziałek) – 05/02 (piątek), a spotkania zaliczające dodatkowe, poprawkowe w dniach 08/02 (poniedziałek) – 12/02 (piątek). Będziemy starać się trzymać godzin, w których odbywały się zajęcia w semestrze, ale zastrzegamy sobie też prawo zmiany godziny, o ile będzie to konieczne.

Sesja odbywa się w formie mieszanej: zajęcia, które odbywały się wyłącznie on-line – będą zaliczane on-line; zajęcia, które odbywały się w realu, będą zaliczane w realu (ale dla osób, które nie mogą przyjechać do szkoły, będą zorganizowane równoległe zaliczenia on-line).

Słuchaczy i studentów, którzy będą mieli taką możliwość, prosimy o osobiste uzyskanie wpisów w indeksie, o pozostałe wpisy zadba sekretariat / dziekanat.

Przy okazji sesji prosimy o przejrzenie i ewentualne uzupełnienie wpłat czesnego oraz uregulowanie zaległości finansowych wobec szkoły.

Prosimy o odważne podchodzenie do zaliczeń! Być może uda się jeszcze w ciągu tych kilku-kilkunastu dni dzielących nas od sesji, przygotować jakieś zaległe prace? Wszyscy jesteśmy po niezwykle trudnym semestrze, wykładowcy będą podchodzić więc bardzo tolerancyjnie i z otwartością do Was i do przedstawianych prac. W znakomitej większości wypadków wystarczy naprawdę niewielki wysiłek, żeby dany przedmiot zaliczyć, minimalne wymagania są w tej sesji ustawione niewysoko.

Zrobimy wszystko, żebyśmy wszyscy w komplecie ruszyli dalej, weszli wspólnie w kolejny, wiosenno-letni, miejmy nadzieję, że lżejszy i przyjemniejszy semestr nauki. Niech nikt się nie poddaje! W razie nieprzezwyciężalnych trudności prosimy o kontakt z opiekunem specjalizacji, względnie z sekretariatem / dziekanatem – deklarujemy niezbędną, a w razie potrzeby nawet niestandardową pomoc wszystkim jej potrzebującym.

Wspierajmy się wzajemnie jeszcze bardziej niż dotąd.

Życzę wszystkim udanych zaliczeń!
Sław Wojtkowski / WSR+WSBMiR

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Zapisy na zajęcia i początek nowego semestru

Post autor: s_wojtkowski » 25 sty (pn) 2021, 13:37:11

Obrazek

Zapisy na zajęcia & początek semestru wiosenno-letniego 2020/21

Ogłoszenie planu zajęć
:!: 08/02 (poniedziałek)
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=33

Zapisy na zajęcia
:!: 10-12/02 (środa-piątek)
:arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=33

Pierwszy tydzień zajęć
:!: 15-19/02 (poniedziałek-piątek)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 26 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 25 sty (pn) 2021, 15:44:51

Plan zajęć na 26 stycznia 2021 (wtorek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

10:15-11:45
PhotoShop BA [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

12:00-13:30
FinalCut [sala 4] (M. Sioma)
uwaga! zajęcia przełożone na czwartek, 28/01, godz. 17:15-18:45

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
uwaga! zajęcia przełożone na godz. 17:15-18:45
Premiere [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
Premiere [sala 6A] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Andrzej Sągin [kod: nh0lp40]

15:30-17:00
Word+Excel [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
uwaga! zajęcia przełożone z godz. 13:45-15:15


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-13:30
Pracownia foto I: Światło + Klasyczne techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]

II rok
08:30-13:30
Pracownia foto III: Kreacja + Portfolio fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-11:45
Techniki rysunku do animacji [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Techniki rysunku do animacji [kod: okveph1]
12:00-13:30
Scenopisarstwo [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]

II rok
08:30-11:45
Reżyseria filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Reżyseria filmu animowanego [kod: qv3x7jt]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty internetowe [sala 6A] (M. Zeprzałka)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób zapisanych na zajęcia ToonBoom lub Warsztaty filmu dokumentalnego)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty internetowe [kod: rf1q5a4]


Zajęcia on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


Uwaga!
Wszystkie wtorkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wtorkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 27 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 25 sty (pn) 2021, 20:26:52

Plan zajęć na 27 stycznia 2021 (środa)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
-

10:15-11:45
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]
Blender [sala 2] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

15:30-17:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Słownik terminów plastycznych [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
12:00-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 12] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]

PG II
08:30-10:00
Branding [sala 3/6B] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Layouting prasowy i infografika [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Layouting prasowy i infografika [kod: u5o3gsb]
12:00-15:15
Poligrafia [sala 6B] (W. Krysiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Poligrafia [kod: gxzul6m]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć naa MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Słownik terminów plastycznych [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
12:00-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 12] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Branding [sala 3/6B] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
12:00-15:15
Web Development [sala 4] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Web Development [kod: wcapq4k]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.
08:30-10:00
Strategie PR [sala 5] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
10:15-11:45
Accounting [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting [kod: un92636]
12:00-15:15
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

-


Zajęcia on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 1 (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 28 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 25 sty (pn) 2021, 21:44:16

Plan zajęć na 28 stycznia 2021 (czwartek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

13:45-15:15
InDesign PR [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
CaptureOne [sala 3] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-10:00
Scenopisarstwo [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Scenopisarstwo [kod: 57srrkk]
10:15-11:45
Realizacja filmowa i telewizyjna [sala 12] (K. Łatowska)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja filmowa i telewizyjna [kod: bazofuh]
12:00-15:15
Realizacja filmowa i telewizyjna [sala 3] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja filmowa i telewizyjna [kod: bazofuh]

II rok
08:30-15:15
Montaż filmowy [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Montaż filmowy [kod: 5or8a9y]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Techniki makijażu profesjonalnego [sala 7] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Podstawy stylizacji fryzur [sala 7] (M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Makijaże fashion [sala 8] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Artystyczne upinanie włosów [sala 8] (M. Bałdowska)


Zajęcia on line, na MS Teams i Zoom


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty fotograficzne [sala N] (D. Raczyński)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób zapisanych na zajęcia LightRoom lub Warsztaty digital painting)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w studiu!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty fotograficzne grup ST [kod: jd5bseq]


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

14:15-15:15
NIEM 2 (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]

15:30-16:30
NIEM 1 (grupa początkująca) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]


Uwaga!
Wszystkie powyższe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line, na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Kalendarz roku szkolnego i akademickiego // aktualizacja

Post autor: s_wojtkowski » 26 sty (wt) 2021, 12:50:59

Obrazek

Uaktualniony KALENDARZ roku szkolnego i akademickiego 2020/21,
w tym całego semestru wiosenno-letniego, jest już na stronie WSR


:arrow: https://www.akademiareklamy.edu.pl/dla- ... -2020-2021

:!: wersja PDF :arrow: https://www.akademiareklamy.edu.pl/file ... _20_21.pdf

(Nie ma co ukrywać, początek nowego semestru jest trudny, pierwszy oddech łapiemy dopiero na początku kwietnia, przy okazji Świąt Wielkanocnych. Za to później już z górki, szczególnie maj i czerwiec wyglądają różnorodnie i atrakcyjnie. Zwróćmy uwagę na to, że i w maju i w czerwcu zaplanowane są plenery - warto już dziś rezerwować na nie czas i siły, miejmy nadzieję, że możliwe będą już wtedy wyjazdy grupowe. Niech wiosna będzie nasza!)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 29 stycznia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 26 sty (wt) 2021, 21:24:27

Plan zajęć na 29 stycznia 2021 (piątek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-15:15
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG I i M I
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe ST [kod: ly0g0mp]

10:15-15:15
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG II i M II
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rzeźbiarskie ST [kod: uxyr04d]


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE
uwaga! na tych zajęciach odbywają się już końcowe zaliczenia w ramach sesji

17:15-18:45
Illustrator [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

19:00-20:30
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Formy i gatunki dziennikarskie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Formy i gatunki dziennikarskie [kod: 4qgz9jh]
13:45-15:15
Komunikacja społeczna (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]
15:30-17:00
-

II rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Społeczno-kulturowe problemy cywilizacyjne [kod: falb6d1]
13:45-15:15
Systemy medialne na świecie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Systemy medialne na świecie [kod: ymxir4s]
15:30-17:00
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]


III rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
13:45-15:15
Systemy medialne na świecie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Systemy medialne na świecie [kod: ymxir4s]
15:30-17:00
-

LEKTORAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO
uwaga! na tych zajęciach odbywają się już końcowe zaliczenia w ramach sesji

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 17:15 B1 NST [kod: ll4dfze]


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie piątkowe zajęcia akademickie odbywają się, do końca semestru, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams są nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie i potraktowanie tego jako swojego obowiązku.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

DKF WSR 01/02/2021

Post autor: s_wojtkowski » 26 sty (wt) 2021, 22:01:19

WSR-owy Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza!

Stworzony pod koniec XIX wieku przez Abrahama Stokera wizerunek hrabiego Draculi - wampira z mrocznej Transylwanii, jest jednym z najbardziej znanych symboli w popkulturze. Kinematograf bardzo szybko, bo już w 1922 roku, pokochał tę postać.
Przypomnijmy sobie kilka historycznych kreacji aktorskich:
:arrow: Max Schreck w "Nosferatu - symfonia grozy" F. W. Murnaua (1922),
:arrow: Bela Lugosi w "Draculi" T. Browninga i K. Freunda (1931),
:arrow: Klaus Kinski w "Nosferatu wampir" W. Herzoga (1979)...

Na ostatnie, najbardziej krwawe i bolesne (bo związane z zaliczeniem) spotkanie w tym semestrze, proszę o obejrzenie
"Draculi" F. Coppoli,
ze znakomitą muzyką Wojciecha Kilara oraz plejadą gwiazd (Gary Oldman, Anthony Hopkins, Keanu Reeves, Winona Rider).

Obrazek

Jeśli zdążycie, zobaczcie także i inne ekranizacje, chociażby jedną z wyżej wymienionych. Chętnie porozmawiam z Wami o sposobach budowania klimatu w poszczególnych filmach. Czy Was straszą, śmieszą, czy wzruszają? Są horrorem, komedią czy baśnią dla dorosłych?
Zapraszam do dyskusji!
Kasia Fürst-Wojtkowska

Spotykamy się na MS Teams w poniedziałek 01/02/2021 o godz. 15:30
Zespół: 2020 DKF WSR
Kod zespołu: fiubpi6

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / poniedziałek 01 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 28 sty (czw) 2021, 00:39:39

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień pierwszy
Plan spotkań na 01 lutego 2021 (poniedziałek)


Spotkania on line, na MS Teams


08:30-11:45
Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej (E. Szwarc)
:idea: dla grup RTV II, PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej [kod: ebt9b16]

10:15-11:45
Development filmowy (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic.
:arrow: zespół 2020 Development filmowy [kod: hj53wnz]
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I,
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
Historia reklamy (M. Stryjecki)
:idea: dla grup SR I lic., FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]

12:00-13:30
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II, PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: konsultacje zaliczeniowe (S. Wojtkowski)
:idea: dla grup FOTO I, A I, WIZ I, FwM I lic., PG I, M I, G/M I lic., RTV I, PTV I, PTiR I lic., SR I lic.
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup FOTO II, A II, WIZ II, FwM II lic., PG II, M II, G/M II lic., RTV II
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]
Ekonomika i organizacja firmy (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic., SR II lic.
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (K. Fürst-Wojtkowska)
:!: szczegóły przygotowania się do spotkania https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 42#p238142
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]


Uwaga!
Wszystkie poniedziałkowe spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne odbywają się on line.
Godziny niektórych spotkań mogą być zmienione w stosunku do stacjonarnego planu zajęć ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Egzamin końcowy z języka angielskiego / poziom licencjacki B2

Post autor: s_wojtkowski » 01 lut (pn) 2021, 16:03:35

Obrazek

Egzamin końcowy z języka angielskiego
na poziomie licencjackim (B2)

dla wszystkich studentów, którzy go w ubiegłym roku akademickim nie zdali (obecny III rok, ST i NST)

odbędzie się stacjonarnie, w realu, w siedzibie WSR (sala 5) w standardowym reżimie sanitarnym

:arrow: :arrow: :arrow: w dniu 06 lutego 2021 (sobota)
:arrow: w godz. 10:15-11:45 (I tura)
:arrow: w godz. 12:00-13:30 (II tura)

Uwaga!
Na egzamin obowiązują zapisy do określonej tury:
:!: https://www.szkolareklamy.net/viewforum.php?f=32
Maksymalna liczba studentów zdających egzamin w jednej turze to 18 osób.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / wtorek 02 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 01 lut (pn) 2021, 16:25:52

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień drugi
Plan spotkań na 02 lutego 2021 (wtorek)


Spotkania stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

10:15-11:45
PhotoShop BA [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

12:00-13:30
FinalCut [sala 4] (M. Sioma)
uwaga! spotkanie przełożone na czwartek, 04/02, godz. 17:15-18:45

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
uwaga! spotkanie przełożone na godz. 17:15-18:45
Premiere [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
Premiere [sala 6A] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Andrzej Sągin [kod: nh0lp40]

15:30-17:00
Word+Excel [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
ToonBoom [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
uwaga! spotkanie przełożone z godz. 13:45-15:15


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok i II rok
10:15-11:45
Fotografia studyjna [sala N] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Fotografia studyjna [kod: whzqh5g]
12:00-13:30
Historia fotografii (ćwiczenia) [sala 1] (Z. Żubka-Chmielewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia fotografii [kod: zz2rncb]

Uwaga! Spotkania zaliczeniowe
Pracownia foto I: Światło + Klasyczne techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
oraz Pracownia foto III: Kreacja + Portfolio fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
odbędą się w dniu 09/02/2021 (wtorek)


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-10:00
Tradycyjne techniki animacji 3D [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
10:15-11:45
Techniki rysunku do animacji [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Techniki rysunku do animacji [kod: okveph1]
12:00-13:30
Scenopisarstwo [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]

II rok

08:30-10:00
Tradycyjne techniki animacji 3D [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
10:15-11:45
Reżyseria filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Reżyseria filmu animowanego [kod: qv3x7jt]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE


15:30-17:00
Warsztaty internetowe [sala 6A] (M. Zeprzałka)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób nie zapisanych na zajęcia ToonBoom i Warsztaty filmu dokumentalnego)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty internetowe [kod: rf1q5a4]
Warsztaty filmu dokumentalnego [sala N] (K. Łatowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty filmu dokumentalnego [kod: k5y505c]

17:15-18:45
Warsztaty internetowe [sala 6A] (M. Zeprzałka)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób zapisanych na zajęcia ToonBoom lub Warsztaty filmu dokumentalnego)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty internetowe [kod: rf1q5a4]


Spotkania on line, na Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


Uwaga!
Wszystkie wtorkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wtorkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10444
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / środa 03 lutego 2021

Post autor: s_wojtkowski » 02 lut (wt) 2021, 14:43:58

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / dzień trzeci
Plan spotkań na 03 lutego 2021 (środa)


Spotkania stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
-

10:15-11:45
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]
Blender [sala 2] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

15:30-17:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Słownik terminów plastycznych [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
12:00-13:30
Podstawy działań plastycznych [sala 12] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
13:45-15:15
Psychofizjologia widzenia [sala 12] (A. Wrońska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia ST[kod: jg0gxb1]

PG II
08:30-10:00
Branding [sala 3/6B] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Layouting prasowy i infografika [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Layouting prasowy i infografika [kod: u5o3gsb]
12:00-13:30
Poligrafia [sala 6B] (W. Krysiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Poligrafia [kod: gxzul6m]
13:45-15:15
Projektowanie opakowań [sala 1] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie opakowań [kod: jx0slqj]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć naa MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Słownik terminów plastycznych [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
12:00-13:30
Podstawy działań plastycznych [sala 12] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
13:45-15:15
Multimedia w internecie [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Multimedia w internecie [kod: 4s2a6yb]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Branding [sala 3/6B] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
12:00-13:30
Web Development [sala 4] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Web Development [kod: wcapq4k]
13:45-15:15
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.

08:30-10:00
Accounting [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting [kod: un92636]
10:15-11:45
Strategie PR [sala 5] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
12:00-13:30
Copywriting [sala 5] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
13:45-15:15
Strategia marki [sala 5] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategia marki [kod: zcdra3a]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty charakteryzacji [sala 7] (A. Wojciechowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty charakteryzacji [kod: 6r7s28p]
15:30-18:45
Intermedialne warsztaty promocyjne [sala 7] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty promocyjne [kod: ew90a82]


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 1 (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W bieżącym tygodniu nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

ODPOWIEDZ