Pytajnik ID: sprawy bieżące & nie cierpiące zwłoki

Informacje dla Studentów w WSR.

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
suwak
Nowy(a)
Posty: 39
Rejestracja: 06 wrz (śr) 2006, 02:00:00

Post autor: suwak » 04 sie (wt) 2009, 19:34:19

witam,
mam następujące pytanie:

czy znane są już może terminy zjazdów w październiku?

chciałbym po prostu wiedzieć, które to będą weekendy, aby móc rozplanować sobie pracę w te, podczas których zajęcia nie będą się odbywać, a muszę niestety zrobić to już na dniach(:

z góry dzięki za odpowiedź.
pozdrawiam!

OSHka
Ekspert
Ekspert
Posty: 1998
Rejestracja: 29 sie (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: OSHka » 05 sie (śr) 2009, 09:26:20

suwak pisze:czy znane są już może terminy zjazdów w październiku?
W chwili obecnej nie znam jeszcze terminów zjazdów, ale w poniedziałek będzie już Sławek i być może wypowie się w tej kwestii.

PS. Tak w ogóle pisałam do Ciebie maila ;) Ale najwyraźniej go nie odebrałes. Gdybyś miał możliwość, to podmień u mnie odpis matury na oryginał :)

suwak
Nowy(a)
Posty: 39
Rejestracja: 06 wrz (śr) 2006, 02:00:00

Post autor: suwak » 13 sie (czw) 2009, 16:26:20

OSHka pisze:
suwak pisze:czy znane są już może terminy zjazdów w październiku?
W chwili obecnej nie znam jeszcze terminów zjazdów, ale w poniedziałek będzie już Sławek i być może wypowie się w tej kwestii.
to ja pozwolę sobie ponowić pytanie, gdyż informacja ta jest mi bardzo bardzo bardzo potrzebna(:
OSHka pisze: PS. Tak w ogóle pisałam do Ciebie maila ;) Ale najwyraźniej go nie odebrałes. Gdybyś miał możliwość, to podmień u mnie odpis matury na oryginał :)
niestety, nic do mnie nie dotarło. być może jest jakiś błąd w adresie lub jest on już nieaktualny. nie mogę nigdzie znaleźć do Ciebie bezpośredniego namiaru, więc podsyłam swój adres na szkolareklamy@szkolareklamy.pl

co do świadectwa to jest to aktualnie niemożliwe, gdyż oryginał znajduje się na innej uczelni.

pozdrawiam

kinia
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 246
Rejestracja: 24 cze (czw) 2004, 02:00:00

Post autor: kinia » 15 sie (sob) 2009, 00:40:42

niezwykle uszczesliwiona jestem na mysl o mozliwosci zrobienia licencjatu w WSRze :D :D :) :) :D
niestety obecnie dzieli mnie nie co wiekszy dystans do szkoly niz poprzednim razem, niewiem czy podolalabym z przyjazdami co 2 tyg do Warszawy, mam zatem pare pytan..:
czy jest mozliwosc studiowania w trybie indywidualnym - przyjazdow raz w miesiacu??
i czy osoby ktore ukonczyly szkole, lecz nie obronily sie tez moga startowac w wyscigu po tytul licencjata?

a i ostatnie, czy ktos moglby mi podac moje haslo na maila: kingapyzel@tlen.pl
login: kinia
??
dawno sie nie logowalam :oops:

bambi
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź (pt) 2006, 02:00:00

Post autor: bambi » 18 sie (wt) 2009, 22:19:10

hmm cos nie moglam znalesc czasu zeby tu popytac a czasu coraz mniej.
moglabym kogos prosic zeby wytlumaczyl mi blondynce na ktorym roku studiow jestem jesli skonczylam wsr?
bo w tej chwili studiuje w lodzi / pracuje i zostalo mi 1,5roku do konca licencjatu ale nie ukrywam ze tesknie za wsr a szkola w lodzi pozostawia WIELE do zyczenia.
a po za tym czy jest to wazne z jakiej specjalnosci jestem?
:roll:

a_anka
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 592
Rejestracja: 13 gru (pn) 2004, 01:00:00

Post autor: a_anka » 19 sie (śr) 2009, 00:06:42

bambi pisze:hmm cos nie moglam znalesc czasu zeby tu popytac a czasu coraz mniej.
moglabym kogos prosic zeby wytlumaczyl mi blondynce na ktorym roku studiow jestem jesli skonczylam wsr?
bo w tej chwili studiuje w lodzi / pracuje i zostalo mi 1,5roku do konca licencjatu ale nie ukrywam ze tesknie za wsr a szkola w lodzi pozostawia WIELE do zyczenia.
a po za tym czy jest to wazne z jakiej specjalnosci jestem?
:roll:

Zdecydowanie zostań w Łodzi...na dziennikarstwie będzie Ci ciężko z takimi bykami ortograficznymi :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

anna_maria
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 135
Rejestracja: 15 gru (sob) 2007, 01:00:00

Post autor: anna_maria » 03 wrz (czw) 2009, 10:30:01

mam pytanie na temat oplaty, konkretnie chodzi mi o to czy trzeba zaplacic we wrzesniu czy od pazdziernika?

OSHka
Ekspert
Ekspert
Posty: 1998
Rejestracja: 29 sie (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: OSHka » 03 wrz (czw) 2009, 14:31:26

anna_maria pisze:mam pytanie na temat oplaty, konkretnie chodzi mi o to czy trzeba zaplacic we wrzesniu czy od pazdziernika?
Zdecydowanie od października :)
Proponowałabym jak najszybciej przestawić się na bycie studentką i na brak roku szkolnego, ponieważ to już rok akademicki Cię obowiązuje ;) A zatem wakacje od lipca do końca września ;)

anna_maria
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 135
Rejestracja: 15 gru (sob) 2007, 01:00:00

Post autor: anna_maria » 03 wrz (czw) 2009, 14:34:48

to bardzo dobrze bo kase trzymam na lokacie ;)
to ze mam jeszcze wakacje to bardzo dobrze wiem ;) i bardzo mnie to cieszy ;)

maland
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 775
Rejestracja: 02 lip (czw) 2009, 02:00:00

Post autor: maland » 03 wrz (czw) 2009, 17:04:44

OSHka pisze:Proponowałabym jak najszybciej przestawić się na bycie studentką
tylko szkoda ze poza studenckimi terminami nie mamy po tej szkole poststudenckiego wyksztalcenia.. :(

OSHka
Ekspert
Ekspert
Posty: 1998
Rejestracja: 29 sie (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: OSHka » 03 wrz (czw) 2009, 17:47:46

maland pisze:
OSHka pisze:Proponowałabym jak najszybciej przestawić się na bycie studentką
tylko szkoda ze poza studenckimi terminami nie mamy po tej szkole poststudenckiego wyksztalcenia.. :(
Nie bardzo rozumiem. Przecież licencjat to studia wyższe, więc nie tylko rok akademicki, ale także miano studenta, indeks studencki, legitymacja studencka :) (Dla rozwiania jakichkolwiek niejasności - w tym roku tylko absolwenci WSR mogą podjąć studia licencjackie u nas).

Z tego co rozejrzałam się po forum, dopiero zaczynasz przygodę z Warszawską Szkołą Reklamy :) Wszystko przed Tobą :)

Martusia B
Ekspert
Ekspert
Posty: 1312
Rejestracja: 06 lip (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: Martusia B » 07 wrz (pn) 2009, 11:51:00

hello :))

pytanko! bo się doczytać w tych wszystkich tematach nie mogę..

kiedy będzie rozpoczęcie licencjatu? bo ja tu może jeszcze jakiś wyjazd sobie zorganizuje i trzeba będzie tu wszystko ustalić sobie w prywatnym grafiku :)

pozdro ;)

Wiciu
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3513
Rejestracja: 05 lis (śr) 2003, 01:00:00

Post autor: Wiciu » 07 wrz (pn) 2009, 12:14:52

jeszcze chyba nie ma info na ten temat

balum
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 20 paź (pt) 2006, 02:00:00

Post autor: balum » 07 wrz (pn) 2009, 12:24:41

Czy są jeszcze miejsca na zaoczne? Brakuje mi czasu na zgromadzenie wszystkich potrzebnych dokumentów. Czy jak doniosę je do końca tygodnia, to jeszcze znajdzie się miejsce na liście?
Pozdrawiam

Martha
Ekspert
Ekspert
Posty: 1880
Rejestracja: 17 lut (pt) 2006, 01:00:00

Post autor: Martha » 07 wrz (pn) 2009, 12:38:54

balum pisze:Czy są jeszcze miejsca na zaoczne? Brakuje mi czasu na zgromadzenie wszystkich potrzebnych dokumentów. Czy jak doniosę je do końca tygodnia, to jeszcze znajdzie się miejsce na liście?
Pozdrawiam
i ja sie dolaczam !!

tylko swiadectwa maturalnego dalej znalezc nie moge

ODPOWIEDZ