Korzystanie z radia internetowego w celu uzyskania możliwości biznesowych

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Qfleday
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip (pt) 2021, 06:54:13

Korzystanie z radia internetowego w celu uzyskania możliwości biznesowych

Post autor: Qfleday » 16 lip (pt) 2021, 06:58:22

Radio internetowe to cyfrowy strumień audio przesyłany przez Internet przy użyciu cyfrowych danych audio lub poprzez strumień odtwarzany na komputerach osobistych i przenośnych odtwarzaczach multimedialnych. Radio internetowe jest powszechnie określane jako Webcasting, ponieważ nie jest transmitowane za pośrednictwem tradycyjnych sygnałów radiowych. Publiczne stacje radiowe i programy telewizyjne są nadal słyszalne w eterze, ale radio internetowe można słuchać w dowolnym miejscu dzięki połączeniu z Internetem, chociaż połączenia internetowe szybko stają się powszechne.

Istnieje wiele sposobów, aby internetowe stacje radiowe nadawały za darmo online za pośrednictwem regularnych transmisji strumieniowych lub programów. Większość internetowych stacji radiowych oferuje bezpłatne konto, które umożliwia słuchaczom słuchanie na żywo i odbieranie różnych opcji ze stacji radiowej za pośrednictwem transmisji strumieniowych i webcastów. Najpopularniejsze strumienie to internetowe kanały muzyczne, programy czatu i muzyczne radio. Niektóre internetowe stacje radiowe emitują również reklamy produktów, usług i często aktualizowane informacje. Wciąż istnieje wiele bezpłatnych internetowych stacji radiowych, które strumieniują muzykę bez reklam.

Qfleday
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip (pt) 2021, 06:54:13

Re: Korzystanie z radia internetowego w celu uzyskania możliwości biznesowych

Post autor: Qfleday » 17 lip (sob) 2021, 03:32:59

Być może dlatego ludzie na całym świecie uwielbiają słuchać radia. Dzięki radiofrench wyprodukowanym urządzeniom przenośnym, które mogą przesyłać sygnał do dowolnego kompatybilnego radiofrench odbiornika radiowego, naprawdę nigdy nie musisz się martwić, że przegapisz takt swojej ulubionej muzyki. Ta dostępność pozwala również trzymać się z dala od wszelkich rozrywek, gdy chcesz słuchać ulubionego programu radiowego, zwłaszcza jeśli jesteś w podróży lub po prostu utknąłeś w korku.

ODPOWIEDZ