Horoskop

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 27 wrz (wt) 2005, 19:06:07

Na zyczenie Mieze wrzucam proroczy tekst ktory zdarzylo nam sie popelnic na potrzeby szkolnego kwartalnika Cwiartka.

Odcinek 1. z mysla o wszystkich wiosennych zwierzatkach
;)

Jesienny quasi-horoskop artystyczno-reklamowy z lekką nutką erotyzmu


Baran 21.03-20.04

Drogi Baranie. Uważaj w jakim towarzystwie ściągasz swoje futro, bo nie wiadomo kto bądź też co może sprawić, że twoja trwała ciupasem się rozprostuje. Pamiętaj o dobrym wychowaniu i w momencie puszczania reklamy Mentosa nie becz głośno ze wzruszenia, że nareszcie ktoś cię docenił. Strzeż się też agencji, które czyhają tylko na twoja skórę. I z całą pewnością nie odkrywaj przed nimi swojego potencjału umysłowego. Pozostań wierny swojemu znakowi.


Byk 21.04-20.05

Fernando, wbrew temu co tobie doradzają kochani przyjaciele bierz życie za rogi. Zdecydowanie nadziej wszelakie przeszkody , nawet te przypominające facetów w rajstopach Gatta, na swoją twardą broń. W chwilach zwątpienia i jesiennej depresji pamiętaj o genialnym taurynowym napoju po którym z pewnością porośniesz piórkami. Nie bujaj tylko za bardzo w chmurach, gdyż ktoś już czyha aby pomachać ci przed nosem czerwonym... gorącym spojrzeniem.


Bliźnięta 21.05-21.06

My beloved Bliźniaczku! Przykro mi to mówić, ale trudno będzie ci znaleźć tę drugą połówkę (na Ćwiartkę zawsze możesz u nas liczyć). Czasem może to przypominać poszukiwanie produktu na sklepowych półkach. Łoczywiście pamiętaj, że najlepszą ofertę znajdziesz na najwyższych pólkach. Nie łap się wszystkiego co Ci wpadnie w rękę ;) Zawsze najpierw uważnie to zlustruj w celu uniknięcia przykrego dysonansu pozakupowego.

PS. Czesc 2-ga wkrotce. Prosze nie sczelac do wrozbitow gdyby cos sie sprawdzilo ;)

Madeleine
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 162
Rejestracja: 12 lip (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: Madeleine » 29 wrz (czw) 2005, 17:09:59

Ja slyszalam taka ciekawostke a propos Wagi i Barana. Mianowicie, ze sa to dwa przeciwstawne znaki. Wagom przyswieca venus, czyli planeta kobiet, a baranom mars czyli planeta mezczyzn. Podobno jest to najlepsza para wsrod znakow... ale ja to tylko gdzies slyszalam.
Ja w to nie wierze, bo... jestem waga... :wink: i z baranem mialam do czynienia...
A tak ogolnie jestem 6

Magdusia
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 4838
Rejestracja: 24 lut (czw) 2005, 01:00:00

Post autor: Magdusia » 29 wrz (czw) 2005, 19:14:54

a ja jesteeemmm RAK :) i to z 13 lipca :)

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 29 wrz (czw) 2005, 20:11:03

Ja z 5-tego. I dlatego w nastepnym odcinku bedzie o Rakach. Plus jeszcze moze pare slow o Lwach i Tygrysach wroc o Pannach :lol:

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 29 wrz (czw) 2005, 20:12:47

A ja z 10 lipca

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 29 wrz (czw) 2005, 20:57:32

A ja ze stycznia i tez czekam na reszte opisow :P

Kali
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 3179
Rejestracja: 31 sie (śr) 2005, 02:00:00

Post autor: Kali » 29 wrz (czw) 2005, 21:00:49

a ja się wpasuje tam gdzieś w środku 6 lipca 8)

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 30 wrz (pt) 2005, 14:45:35

Si to ja też poproszę swoją charakterystykę, ale może na maila bo nie wszyscy powinni wiedzieć jaki mam straszny charakterrek! :wink:
A oto namiary:
Koziorożec w ascendencie Lwa;
9 w numerologi;
Tygrys w chińskim;
Jodła w celtyckim;
Amon w egipskim;
Goryczka w kwiatowym;
Ametyst w horoskopie Majów;
no i czwartostyczniowa ja żem jest;
Wystarczy Ci danych? :roll: 8) :lol:

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 30 wrz (pt) 2005, 14:59:57

A u Pań czarownic możecie sprawdzic swój ascendent!
Trzeba tylko znać dokładną godzinę i miejsce urodzenia!
Bo datę to chyba każdy zna? :lol:
Sprawdzone, zgadza się (na kilku osobach, którzy mieli liczone ascendenty przez wróżki :wink:)

http://www.disney.pl/Publishing/Witchma ... endent.htm

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 30 wrz (pt) 2005, 15:57:37

Happy pisze:Tygrys w chińskim
No patrz co za przypadek ja tez Tigris :) Hehe jeszcze sie zalapalas. Btw a Ty wiesz co Tygryski lubia najbardziej? :roll: :lol: Powiedz mlodziezy nie daj sie prosic :D

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 30 wrz (pt) 2005, 16:25:38

Hmm... nie wiem Si czy można tak przy dzieciach! 8) :wink: Jak koń owies czy jakoś tak to było? :P

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 30 wrz (pt) 2005, 16:59:47

Kosmate mysli Ci chodza po glowie Hap. Zawsze mi sie zdawalo ze chodzi o brykanie :D Kubusia Puchatka nie czytalas? :lol:

To moze dobry moment zeby przytoczyc czesc druga naszego Jesiennego quasi-horoskop artystyczno-reklamowy z lekką nutką erotyzmu.

Rak 22.06-22.07

Intrygujący stawonogu! Dość siedzenia na tyłku i obżerania się raczkami. Najwyższy czas uszczypnąć coś z życia i zacząć się bawić. Nie bocz się na przyjaciół, że z początku będą trochę nieufni wobec Twojej nagłej przemiany. Daruj im i nie bądź osobnikiem w gorącej wodzie kąpanym. Na pewno znajdziesz kogoś, komu przypadnie do gustu Twoje
pedantyczne umiłowanie do czystości i porządku. Wtedy zaproszenie na wykwintną kolację gwarantowane. Na randce nie siadaj okrakiem, weź tylko łyk Arctica. To będzie Twój dzień... a kto wie być może i Twoja noc


Lew 23.07-23.08

Wasza Wysokość, najwyższy czas przeciwstawić się wszechobecnej modzie na perwersyjną przyjemność jedzenia batoników for kinder i przerzucić się na coś bardziej adekwatnego do Twojego znaku. Pora pokazać pazurki, nastroszyć grzywę. Tylko nie pomyl go z żel-fixem Gellwe, bo Ci bita śmietanka uderzy do głowy uderzy do głowy, wypłynie uszami i wreszcie zaczniesz robić konkurencję szanującym się, uznanym w świecie producentom pianek do włosów.




Panna 24.08-22.09

Panienko! Niedługo zmienisz stan cywilny na wojskowy. Jest jednak szansa na pozytywne rozwiązanie tej sprawy. Kilku headhunterów będzie starać się o Twoją rękę. Skorzystaj z okazji! Pamiętaj jednak, że życiu liczy się nie tylko praca. Miłość to nie dół i paździerz. Nie sprzedaj więc swojej głowy, duszy ani serca. Już lepiej znajdź sobie drugie serce, niekoniecznie czekoladowe. Może być nawet odwrócone o 180 stopni. A jeśli ktoś Ci wejdzie w drogę no to fru go za okno.



I zeby nikt mnie sie nie czepial ze plagiat czy cus. Wspolautorka jest Mieze a tekst mial sie ukazac na lamach Kwartalnika WSR Cwiartka

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Part 3

Post autor: sinar » 06 paź (czw) 2005, 20:30:25

Waga 23.09-23.10

Posłańcu Temidy! Zważaj na swoje słowa, gdyż niekoniecznie ciągła praca językiem przyniesie satysfakcjonujące efekty. Wsłuchaj się też czasem w świergot ptaszków. Mierz możliwości na zamiary i nie zakładaj w swoim briefie strategicznym, że twój targecik (termin techniczny angielski) sam do ciebie przyjdzie. Czasem trzeba dołożyć trochę do interesu, żeby później zrównoważyć bilans.


Skorpion 24.10-22.11

Skorpionie! Uważaj, żeby nie narobić sobie nowych wrogów. Twoje jadowite żądło może mieć dużo pracy w nadchodzącym sezonie. Byle tylko gdzieś się gdzieś nie zaklinowało. Bo nawet szlifierka Boscha nie pomoże. Wtedy ktoś może dać Ci propozycje: Istota Ciebie, Twoje wewnętrzne ja i Twoje marzenia, czy życie w zamian za nieograniczoną wolność pozbawioną jakichkolwiek symptomów rozwoju umysłowego. Wybierz bez wahania to pierwsze


Strzelec 23.11-21.12

Wolny dotychczas od wszelakich przyziemnych problemów Strzelcze! Czas wybrać się w końcu na polowanie. Niestety i teraz, jak to często bywa, możesz podczas dokonywania przełomowych wyborów strzelić kulą w płot. Uważaj gdzie umieszczasz swoją... dzidę. I nie zapominaj, że ogień w Twoim znaku tylko rozpala twój charakter? Tej jesieni płomienie Twojego znaku znacząco rozgrzeją atmosferę wieczoru.

Havoc
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3908
Rejestracja: 03 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Havoc » 06 paź (czw) 2005, 20:32:22

Sinar kurka a kiedy bedzie dla o nas horror-scope :twisted: :?:

zielonyszerszen
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7154
Rejestracja: 10 cze (pt) 2005, 02:00:00

Post autor: zielonyszerszen » 06 paź (czw) 2005, 20:34:13

jeżeli chcesz taki to przecztytaj sobie w gazecie Metro tam jakis psychopata pisze horoskopy. :wink:

ODPOWIEDZ