Horoskop

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 13 paź (pn) 2003, 20:39:53

aw pisze:a propos, sinar, nie wiem czy to jest przypadek ale twoj avatar bardzo przypominia zdjęcia Sławka W - czy ty cos przed nami ukrywasz?
Cholercia widze ze trzeba zmienic swoj wizerunek bo i tak cie odnajda:]

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 14 paź (wt) 2003, 12:07:03

HooB to będzie o Tobie.

Masz dużą wiedzę ogólną. W swoim otoczeniu często uchodzisz za żywą encyklopedie, w czym pomocna jest Twoja dobra pamięć. Jesteś dość wyidealizowany i niemal zawsze wierny swoim przekonaniom. Najlepiej czujesz się w pracach, gdzie nie jest potrzebny ścisły nadzór. Jesteś wrażliwy na nieszczęścia innych i dumny ze swoich zalet umysłowych. W swoim gronie jesteś lubiany, głównie ze względu na duże poczucie humoru i życzliwość. Staraj się być mniej podatny na wpływy innych.

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 14 paź (wt) 2003, 12:14:50

aw pisze:a propos, sinar, nie wiem czy to jest przypadek ale twoj avatar bardzo przypominia zdjęcia Sławka W - czy ty cos przed nami ukrywasz?
Chodzi o Sławka Wierzcholskiego z Nocnej zmiany bluesa :wink:

No nie powiem mnie to nawet trochę łechce że chociaż mój wygląd porównują z guru. Nie wiem tylko czy guru to tak samo łechce. Dla ułatwienia podam że to żółte na środku to łysina nie włosy.

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Alicja po drugiej stronie lustra

Post autor: sinar » 14 paź (wt) 2003, 13:25:51

Cały problem jest lekko trumanowo-matrixowy. No ale skoro już dotarłem do tych teczek z Archiwum X. Niech to będzie przestroga dla innych dzielnych 30-letnich marines i 12-latek z Anglii zawierających znajomości w sieci. Czy jesteście pewni że Wasi znajomi z netu są ludżmi na których się kreują. To pomyślcie dobrze 2 x.

aw - wydaje się Wam że to ten sam AW którego znacie. Przecież admin ma duże możliwości i wiele twarzy. Tak naprawdę to 2 różne osoby. aw czyli Marta Cień bo tak się nazywa trafiła do policyjnych kartotek jeszcze wtedy gdy tak naprawdę nie było internetu. Dziś jako 11-latka jest już hakerem o uznanej renomie. "Martuś" jak ją pieszczotliwie nazywają koleżanki z podstawówki, dla których jest idolką, wykopała poprzedniego admina. Być może dostrzegliście drobną zmianę image kiedy dystyngowanego dżentelmena zastąpił Filonek ulubiony kotek Martusi. Młodociana adminka lekko goni teraz w piętkę i dlatego zmieniła obrazek po raz drugi.

she - to nie to o czym myślicie. Żaden shemale czy coś takiego. Kojarzy się Wam z piosenką "(Oh-oh, here SHE comes) SHE's a maneater". Też pudło. She to 41-letni brunet wieczorową porą lubiący poświntuszyć (poknurzyć). W gruncie rzeczy nieszkodliwy.

senq - naciągacz, hochsztapler , chrześniak Kalibabki/Tulipana. Obecnie znany jako Chad - kierownik opieki nad czworonogami Kylie Minogue. Listy gończe już wiszą na każdej stacji metra. Ktokolwiek widział ...

mefju - zabójca o twarzy dziecka. Członek Rodziny.

ato - Ato Bolton - lekki atleta z Trynidadu. Niegdysiejsza gwiazda stadionów. Po aferze dopingowej na wygnaniu w Polsce.

Miluuutka - chyba nie taka milutka. Przeczytajcie jeszcze raz dobrze tego nicka. Sądząc po kotku koleżanka/kolega Marty C.

Kesonex - prawdziwy Sławek W. Wystarczy spojrzeć na jego zdjęcie i przeczytać
Kesonex pisze:
aw pisze:a propos, sinar, nie wiem czy to jest przypadek ale twoj avatar bardzo przypominia zdjęcia Sławka W - czy ty cos przed nami ukrywasz?
Cholercia widze ze trzeba zmienic swoj wizerunek bo i tak cie odnajda:]
vilku - psychopata o 100 twarzach. Skrajny przypadek schizofrenii. W rzeczywistości młody nieśmiały rencista.

I wreszcie last but not least

sinar - i wam się wydaje że to jest student tej szkoły. Wogóle do szkoły nie chodzi.Sin to chyba od angielskiego grzech. A raczej grzesznica. 92-letnia emerytka. Typowy przypadek internetitis. W sieci drapieżna nie uznająca autorytetów i stereotypów. Krytykuje każdego i wszystko.W życiu prywatnym (offline) potulna przykładna obywatelka. Chodzi do kościoła i na wybory. Właścicielka Studia D. (jak Domina). Sodomitka żyjąca w niedwuznacznej symbiozie z chomikiem Ziutkiem i papugiem-inwalidą Cytrynką. Przy życiu trzyma ją barek tlenowy i komora krio.

Wszystko, no prawie wszystko to jest oczywiście wyssane z palca. Zbieżność osób i zdarzeń przypadkowa. Ale to tak ku przestrodze, pomyślcie dobrze z kim się zadajecie w sieci, komu i jakie podajecie dane o sobie.
Ostatnio zmieniony 14 paź (wt) 2003, 14:58:36 przez sinar, łącznie zmieniany 1 raz.

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 14 paź (wt) 2003, 14:28:55

Majac na mysli Sinar zmiane obrazka chcialem powiedziec ze mam cienki bo wszyscy staraja sie odzwierciedlic siebie.Jesli pamietasz moj poprzedni mialem fajka w zebach, rzucielm palenie a fajek tylko przypominal mi o tym (palenei powoduje raka:)) wiec niebawem i tak pojawie sie w nowej odslonie jak znajde chwilke czasu:]

Pozdroovka

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 14 paź (wt) 2003, 14:31:54

A co z DiGi ???? On chyba ukazuje siebie w oryginale jesli chodzi o jego avatar????Czyzby nei mial nic do ukrycia i nie jest starym tetrykiem z tlenem oraz melexem do chodzenia??Ha??

CZy wziales to pod uwage??

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 14 paź (wt) 2003, 15:03:15

Na DiGi(ego) z przykrością to stwierdzam nic nie mam. Żadnej teczki, żadnego haka. Ale bądź kolegą, jak coś masz nie krępuj się, podziel się tym z innymi. Nie łam się, przełam się

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 14 paź (wt) 2003, 15:16:34

sinar pisze:Na DiGi(ego) z przykrością to stwierdzam nic nie mam. Żadnej teczki, żadnego haka. Ale bądź kolegą, jak coś masz nie krępuj się, podziel się tym z innymi. Nie łam się, przełam się
Nie nie mam nic do DiGiego bo on rowny gosc wiec co mam miec do niego:D CHyba ze ty masz jakies zazalenia??

she
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 221
Rejestracja: 23 lip (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: she » 14 paź (wt) 2003, 16:23:35

sinar, jak ja cie kiedys dorwe...
:twisted:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 15 paź (śr) 2003, 09:59:33

she pisze:sinar, jak ja cie kiedys dorwe...
:twisted:
She Tobie to tylko rwanie w głowie.

Nawet nie wiem co mam teraz powiedzieć:

A.Złap mnie jeśli potrawisz

B.Co mi zrobisz jak mnie złapiesz

she
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 221
Rejestracja: 23 lip (śr) 2003, 02:00:00

Post autor: she » 15 paź (śr) 2003, 10:15:15

sinar pisze:Co mi zrobisz jak mnie złapiesz
zapytaj swoich horoskopow...
:twisted:

DiGi
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 86
Rejestracja: 06 cze (pt) 2003, 02:00:00

Post autor: DiGi » 15 paź (śr) 2003, 13:48:14

Hehe :)

Jak juz jetescie ciekawi :) o to ja w pelnej okazalosci :)

Obrazek

I jak wam sie podoba ? :)

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 16 paź (czw) 2003, 08:57:22

Foto lux, technika tyz loox a jaka??Z ciekawosci pytam???

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 16 paź (czw) 2003, 09:03:11

To jest ciało astralne. Też jestem ciekawy jak to sfotografował. No chyba nie sam. A może ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe fotki swojej własnej osoby.

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 16 paź (czw) 2003, 09:06:19

Ja mam ale moze ktos mi powie jak je wrzucic jak nei mam wlasnej stronki??

ODPOWIEDZ