Horoskop

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
xerowka
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 598
Rejestracja: 06 wrz (wt) 2005, 02:00:00

Post autor: xerowka » 01 lip (sob) 2006, 00:37:02

RYBY
So, 1 lipca
Dzisiaj szczególnie zadbaj o dobre kontakty z rodziną. Od niej bowiem zależy Twój spokój i dobre samopoczucie. Bliscy niekoniecznie zechcą się zgodzić z Twoimi planami. Zachowaj spokój i staraj się ich przekonać.
Unikaj rozmów na zbyt drażliwe tematy. Wybierz się na spacer lub wyjedź za miasto.

BARAN
Dzisiaj zwróć swoją uwagę w stronę spraw wyższych a także dotyczących psychiki. Twoje samopoczucie nie jest najlepsze. Zdrowie powinno się teraz znaleźć na pierwszym miejscu. Nie zaszkodzi zrobić badania kontrolne.
Opanuje Cię namiętność nie do pokonania.
Ostrożnie z używkami :!: :!: :!: :!:

RAK
Sytuacja w domu w miarę spokojna. Rodzina będzie skora do pomocy i chętnie będzie z Tobą współdziałać. Plany dotyczące Waszych wspólnych spraw muszą być dokładnie przeanalizowane. Po południu zajmij się sobą i swoim zdrowiem.Przygotuj się do wakacji.
Wybierz się na długi spacer. :mrgreen:

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 01 lip (sob) 2006, 00:47:12

xerowka pisze:KOZIOROŻEC
So, 1 lipca
Ten dzień poświęć rodzinie. Spróbuj się dogadać co do zbliżającego się urlopu. Coś stanie na przeszkodzie realizacji związanych z nim planów. Mimo niekorzystnych okoliczności, wspólnymi siłami będziecie w stanie je pokonać.
Zaskoczy Cię jakaś wiadomość. Pij naturalne soki owocowe. :wink:
Poświęcę (się) rodzinie na zakupach. Urlopu nie mam z kim planować bo ktoś sobie wyjeżdża nad morze... :twisted: Może na przeszkodzie stanie jakaś sesja fotograficzna np. jakiegoś wujka...? O nie! Wtedy jadę sama. Bilet już jest. Rezerwacja też! :x
Soki mogę w sumie pić. No i czekam na wiadomość! Oby była dobra. Złych wiadomości w pubach już nie chcę dostawać! Może okaże się, że ktoś się wreszcie w kimś zakochał! :P :roll: :idea: :lol:

Kali
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 3179
Rejestracja: 31 sie (śr) 2005, 02:00:00

Post autor: Kali » 01 lip (sob) 2006, 00:56:00

cały koziorożec chce mieć pieniądze, a myśli że przyjdą same zero logicznego myślenia.

Magdalena
Ekspert
Ekspert
Posty: 1770
Rejestracja: 16 lis (śr) 2005, 01:00:00

Post autor: Magdalena » 01 lip (sob) 2006, 08:24:06

juz ciiichutko...spokojnie...przeciez te horoskopy to stek bzdur jest...ja tak z nudow dla zabawy je wkleilam a to wywolalo wojne... :?

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 07 lip (pt) 2006, 06:33:35

Horoskop partnerski

http://www.wrozka.pl/idepar.htm

Coz u panow Rakow troche dziwi mnie brak Skorpionic. Sa za to Kozy znaczy sie Kozice ;) No ale pewnie naszej parki golabkow Happy i Kaliego to akurat nie dziwi :lol:

Cytat: Przyciągacie się na zasadzie przeciwieństw. Wasze cechy wzajemnie się uzupełniają. Łączy Was to, że oboje cenicie życie spokojne, bez ekstrawagancji. Ona potrzebuje Twojego uczucia, choć nie zawsze potrafi to okazać. Ty czujesz się przy niej bezpiecznie. Seks nie odgrywa w Waszym związku pierwszoplanowej roli.

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 15 lip (sob) 2006, 01:02:08

Odkryłam, że Raki sa uparte jak osły i za nic ale to za nic nie potrafią przyznawać się do błędu.

Przynajmniej 90% Raków, które znam!

super cieĂą
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 681
Rejestracja: 23 paź (ndz) 2005, 02:00:00

Post autor: super cieĂą » 15 lip (sob) 2006, 03:30:16

skandal jak sie patrzy :P

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 15 lip (sob) 2006, 03:35:59

A pewnie ze sa uparte. Chociaz Barany sa bardziej uparte niz osly tak mysle ;) A do bledow sie nie przyznaja bo najzwyczajniej sie nie myla po prostu ot cala tajemnica ;)

A tak powaznie to mysle sobie ze ktos Ci zalazl mocno za skore i troche uogolniasz i za bardzo ekstrapolujesz ale tez pewnie masz swoje racje

Kali
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 3179
Rejestracja: 31 sie (śr) 2005, 02:00:00

Post autor: Kali » 15 lip (sob) 2006, 08:30:41

no i właśnie o to chodzi że się bardzo żadko mylimy i dlatego inni postrzegają nas za upartych a to oni są uparci nie przyznając nam racji 8)

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 15 lip (sob) 2006, 10:37:18

Kali pisze:no i właśnie o to chodzi że się bardzo żadko mylimy i dlatego inni postrzegają nas za upartych a to oni są uparci nie przyznając nam racji 8)
Tiaa. Może i się rzadko mylicie, ale jak już się pomylicie to jakoś trudno Wam komuś innemu przyznać razję. :x
Miałam wczoraj do czynienia z ciężkimi rakowymi przypadkami aż trzy razy i stąd te wnioski... (to juz była próba reprezentatywna) :idea: :P

Kali
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 3179
Rejestracja: 31 sie (śr) 2005, 02:00:00

Post autor: Kali » 15 lip (sob) 2006, 10:42:06

rzadko rzadko :roll: :lol:

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 15 lip (sob) 2006, 10:49:59

Jestem w szoku! 8O Ten Rak raz przyznał mi rację a nie trzymał się teorii, że to słońce krąży wokół ziemi... a nie odwrotnie :idea: :twisted:

Nie no koledzy, ja to widzę, że terapia powoli przynosi skutki... Jeszcze tylko teraz Hava wyćwiczyć, ale to zacznę od jutra dziś ma urodziny, więc mu daruję! :idea:

Martha
Ekspert
Ekspert
Posty: 1880
Rejestracja: 17 lut (pt) 2006, 01:00:00

Post autor: Martha » 20 wrz (śr) 2006, 09:54:58

Śr, 20 wrzesnia

Baran

Przekażesz swoje energie otoczeniu. Dobra fala dla miłości. Nie możesz jednak żądać od partnera zbyt wiele, jeśli on sam nie otworzy się bardziej. Dla samotnych: Obudzi się w tobie dynamizm i samodzielność w podejmowaniu ważnych decyzji partnerskich. Masz szansę spotkać miłe osoby płci przeciwnej, które wniosą nowe światło do twojego życia.

Byk

W miłości możliwa zmiana planów, ale wszystko się wyjaśni. Możliwe jednak napięcia i utarczki z ukochaną osobą o sprawy drugorzędne. Możesz pragnąć za dużo. Dla samotnych: Ktoś, na kogo czekasz może nie spełnić twoich pragnień. Sprzyja elastyczność. Dobry moment na poszukiwania duchowe w sferze miłości.

Rak

Czas zmian w sferze miłości. Cokolwiek by się nie działo, nie wyciągaj ostatecznych wniosków. Zaczniesz szukać czegoś delikatnego i subtelnego. Znajdziesz zagubiony ślad. Dla samotnych: Możesz zareagować impulsywnie. Huśtawka nastrojów. Unikaj nieprzyjemnych sytuacji i gwałtownych emocji.

Koziorożec

Obdarzysz uzdrawiającą mocą bliską osobę. Nastąpi przełom w waszym życiu. Odkryjesz rzeczywiste cele miłości, do których dążyć będziesz z determinacją i przekonaniem. Dla samotnych: Możesz zaangażować się w przygodę bez zastanowienia. Warto wybrać się do salonu piękności, masażysty, lub na siłownię. Czas pracy nad pięknem swego ciała.

Happy
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 11594
Rejestracja: 11 mar (pt) 2005, 01:00:00

Post autor: Happy » 20 wrz (śr) 2006, 09:57:24

Martha pisze:Śr, 20 wrzesnia

Koziorożec
Warto wybrać się do salonu piękności, masażysty, lub na siłownię. Czas pracy nad pięknem swego ciała.
No to lęcę! Tylko co tu wybrać?!? 8O Może najpierw salon a potem jakiś fajny masaż? A o sponsorach nic nie napisali? :twisted:

Martha
Ekspert
Ekspert
Posty: 1880
Rejestracja: 17 lut (pt) 2006, 01:00:00

Post autor: Martha » 20 wrz (śr) 2006, 09:59:20

a to SPA to przypadkiem nie dla samotnych ?? :D:D

ODPOWIEDZ