Horoskop

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 16 paź (czw) 2003, 09:37:07

No tak faktycznie to jest pewien problem. Nie pomyślałem o tym. Ale jak jesteś exhibitzionistom z prawdziwego zdarzenia to wyślij wszystkim na meila ;)

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 16 paź (czw) 2003, 10:06:18

No taaaaak i bede zapychal skrzynki jpg'ami??? :twisted:

DiGi
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 86
Rejestracja: 06 cze (pt) 2003, 02:00:00

Post autor: DiGi » 16 paź (czw) 2003, 12:59:47

wyslij mi na maila digi@pac.pl a ja ci odpisze jaki kod masz wstawic :)

Moje zdjecie jak zrobilem hmm :)
Koles stal kawalek odemnie i robil to bez zadnego oswietlenia w pokoju bylo w miare ciemno tylko lekkie swiatlo padalo przez zaluzje i wyszlo ze jestem calkiem ciemny :) fajnie nawet, a pozniej w photoshopie 7 nalozylem kilka efektow

Kesonex
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 2366
Rejestracja: 06 paź (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Kesonex » 16 paź (czw) 2003, 13:03:47

Ale to dopiero moge z domciu wyslac bo jestem w pracy i tutaj takich fotek raczej nie mam.OK mam to na uwadze;]
I sciagam Photoshopa 7 wiec troszke to potrwa bo 6 mi wcielo;]

HooB
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 74
Rejestracja: 08 cze (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: HooB » 03 lis (pn) 2003, 00:31:16

sinar pisze:HooB to będzie o Tobie.

Masz dużą wiedzę ogólną. W swoim otoczeniu często uchodzisz za żywą encyklopedie, w czym pomocna jest Twoja dobra pamięć. Jesteś dość wyidealizowany i niemal zawsze wierny swoim przekonaniom. Najlepiej czujesz się w pracach, gdzie nie jest potrzebny ścisły nadzór. Jesteś wrażliwy na nieszczęścia innych i dumny ze swoich zalet umysłowych. W swoim gronie jesteś lubiany, głównie ze względu na duże poczucie humoru i życzliwość. Staraj się być mniej podatny na wpływy innych.
Qrde bele morele - dużo w tym prawdy ... :roll: hmmm... jak to działa ??

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 17 lis (śr) 2004, 23:42:06

Dzis wieczorem w szkole zeszlo na horoskop i znaki zodiaku. Pomyslalem sobie ze warto pociagnac ten temat. Zwlaszcza ze tu wiekszosc osob jeszcze nie pochwalila sie spod jakiego sa znaku. Jesli ktos nie wie (w co osobiscie nie wierze) lub ma ochote moze podac date urodzenia. Pomozemy :) No a dodatkowym plusem bedzie to ze bedziemy wiedziec kiedy komu zaspiewac Happy birthday i zyczyc sto lat :)

kinia
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 246
Rejestracja: 24 cze (czw) 2004, 02:00:00

Post autor: kinia » 18 lis (czw) 2004, 00:56:07

mamy jakas wróżkę w szkole? 8O
ja chcem znac swoj horoskop!! kwietniowa jestem (22)
sinarku odpal swoją magiczną kule :wink:

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 18 lis (czw) 2004, 20:48:50

Musze przyznac ze lubie takie osoby z pogranicza :) Zawsze tak jakby byly w nich 2 osoby. U Ciebie to juz na pewno niezly mix. Baran i Byk. Kalendarzowo to jestes Bykiem. To zwykle solidne osoby na ktorych mozna polegac. Po Rakach najwiecej przyjaciol mam wlasnie wsrod Byczkow. Coz Kinia czas na Twoj yndywydualny horoskop :)

Jestes zawsze bardzo uczynna. I pewnie dlatego jestes lubiana i jak mowia Amerykanie popularna. Do zycia podchodzisz serio choc nie znaczy to ze nie potrafisz sie smiac i dobrze bawic. Jestes osoba z duzym temperamentem i ambicjami. No wlasnie kiedy jestes czegos pewna latwo nie ustapisz. Wtedy trudno Cie przekonac i mozesz byc konfliktowa. Coz idealow nie ma;)

PS. Jaka tam magiczna kula Kiniu raczej internet i czasem ksiazka. No plus znajoma nazwijmy ja wrozka ;) Tak jak to sie pisze horoskopy w wiekszosci gazet. Co tu duzo mowic ludzie sa tak rozni ze trudno ich podzielic na 12, 144 czy wiecej kategorii. Nie bierz tego zbyt serio. Pozdrawiam

kitka
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz (pt) 2004, 02:00:00

Post autor: kitka » 18 lis (czw) 2004, 22:23:13

No to ja tez poprosze horoskop jeden raz :-) Ciekawe jak przedstawia sie moj mix... 22 listopad...

kinia
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 246
Rejestracja: 24 cze (czw) 2004, 02:00:00

Post autor: kinia » 18 lis (czw) 2004, 23:17:41

no sinarku jestem pod wrazeniem!!
powiem szczerze ze kupujac (lub nie kupujac) jakies tam magazynki zawsze ten horoskop przeczytam, jednak nigdy w owej rubryce nie pozostaj dluzej niz 1min i olewka. Do wrózki nie mialam jeszcze okazji sie przejsc, choc kiedys chcialabym wpaść do niej z wizyta.
Ciesze sie że lubisz osoby z pogranicza:) bo inaczej(kill kill kill!!) :lol:
Czytajac to co tu napisales to tak jakby poczesci odzwierciedlenie mojej osoby. Zawieram w sobie dwa znaki. to fakt.Czasem mysle ze jestem bardziej baranem niz byczkiem:) Przez ta moja upartosc, offffkors! Uczynną staram sie być zawsze, choc jesli chodzi o ta popularnosc ..to nie do konca :P ale reszta..duzy temperament, kłótliwość i konflikty..czasem jak trzeba to potrafię pokazac pazurki :wink:
a nawet, tylko ciii..swietnie sie odnajduje w tej roli :P ale powtarzam..to tylko CZASAMI!!:)
P.S..a gdzie reszta horoskopu?:) praca, milosc, zdrowie?? albo nie trudz sie, znam juz odpowiedz- z kazdym jest tak kiepsko ze gorzej juz nie moze byc, tak wiec tylko"lepszosci"moge sie spodziewac:)
PZDR

sinar
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 7525
Rejestracja: 14 cze (sob) 2003, 02:00:00

Post autor: sinar » 22 lis (pn) 2004, 12:59:40

Pomyslalem ze sobie poczekam do poniedzialku Kitka :) Z najlepszymi zyczeniami urodzinowymi ode mnie:

Masz duzo samozaparcia i wszelkie zadatki zeby zrobic kariere. Dobra pamiec i logiczne myslenie przydaja sie nie tylko w szkole ale rowniez w pracy. Pracujesz zwykle solidnie i w sposob zdyscyplinowany. Zawsze masz cel przed oczami i konsekwentie do niego dazysz. Do tgo jestes osoba wytrwala, odpowiedzialna. Raczej nie potrzebujesz osoby ktora by stala nad Toba i Cie kontrolowala. Sprawdzasz sie w trudnych sytuacjach i nawet przy bardzo trudnych wyzwaniach odnosisz sukces wbrew przeciwnosciom. Duzo od siebie wymagasz od innych zreszta tez. Co tu duzo mowic te cechy predysponuja Cie do kierowania ludzmi. Czasem tylko otoczenie nie potrafi zrozumiec ze mozna byc takim idealem :)Zazdrosniki ;)


Kiniu do profesjonalnego horoskopu urodzeniowego potrzeba jeszcze kilku rzeczy. Rok urodzenia, dokladna godzina zeby wyznaczyc ascendent. Przydaje sie tez program komputerowy zeby nie liczyc na piechote albo rysowac. A przede wszystkim trzeba profesjonalego astrologa (takim z pewnoscia nie jestem) bo sama informacja jaka planeta jest w ktorym domu niewiele daje. Choc oczywiscie mozna sie posilkowac ksiazkami. Praca, milosc, zdrowie to zbyt ogolne. Im bardziej konkretne pytanie tym konkretniejsza odpowiedz. Kazda wrozka jako dobry psycholog powie ci ze znajdziesz sobie prace, faceta i jeszcze pare lat pozyjesz. Na jej i Twoja korzysc przemawia po prostu statystyka :)

kitka
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 101
Rejestracja: 10 wrz (pt) 2004, 02:00:00

Post autor: kitka » 23 lis (wt) 2004, 11:43:14

Bardzo dziekuje :D :D :D

No no, calkiem ciekawie sie "zapowiadam" :wink:

Nie bede skromna: trafiles w 10!!

Tooommmyyy
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 56
Rejestracja: 31 paź (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Tooommmyyy » 23 lis (wt) 2004, 17:44:57

Też bym chętnie usłyszał coś o sobie, jeśłi to możliwe.
Urodziłem się 8 listopada o gozinie 17:41

Foxymophandlemama
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 186
Rejestracja: 05 wrz (ndz) 2004, 02:00:00

Post autor: Foxymophandlemama » 23 lis (wt) 2004, 23:45:50

Ja tez chce :!: Tylko do kogo mam sie zglaszac? :D

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 24 lis (śr) 2004, 07:47:55

Do Al-Sinara wróżbita Warszawa-Usrynów ;-)

ODPOWIEDZ