W jakie gry pogrywacie? :)

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
yarlan
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 949
Rejestracja: 15 wrz (śr) 2004, 02:00:00

Post autor: yarlan » 05 lis (sob) 2005, 17:55:43

jus.. ale w magie to ja ze 20 lat temu gralem ;)

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 05 lis (sob) 2005, 20:04:04

Oj fat MiM to byla 'kultowa' gra ... wieki temu sie w nia gralo ... niewiele juz z niej pamietam ale gdzies jeszcze napewno w domu sie znajduje zakamuflowana wsrod rocznikow pisma o tej samej nazwie 8) Hry Hry Ech te lata dorastania :D

yarlan
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 949
Rejestracja: 15 wrz (śr) 2004, 02:00:00

Post autor: yarlan » 05 lis (sob) 2005, 20:15:29

nono a ja niedlugo urzadzam sobie calonocna sesyjke tej gry :D ekipe juz mam :] teraz tylko klate browca zakupic i jazda :D

Artur0
Ekspert
Ekspert
Posty: 1136
Rejestracja: 21 lis (śr) 2007, 01:00:00

Post autor: Artur0 » 29 lis (czw) 2007, 14:33:34

Oto nadchodzę. Archeolog. Biore łopatki i grabki i odkopuję ten temat, bo ostatnio sporo ciekawego się działo na rynku gier.

Ulubionym typem gier dla mnie są FPS, nieprzerwanie łupię w BF2 :P i to chyba moja ulubiona gra. Liczyłem na to, ze porzucę ów dzieło na rzecz nowego COD'a czyli części 4 - Modern Warfare, ale multi jest debilne... :? Pozatym grę na trybie trudnym przeszedłem w dzień... Mimo wszystko takiej grafiki (i klimat. KLIMAT!) jak w niej, to w życiu chyba nie widziałem (nie liczę Crysisa, bo do tego trzeba mieć raczej sprzęt z przyszłosci :roll: ).

Wśród gier, które do dziś pamietam i mile wspominam to na pewno będzie pierwszy Prince Of Persia (jeszcze na dyskietkach :D ), czeska Mafia, pierwszy doom i quake (Duke Nukem obowiązkowo :D ), MoH:AA, Wolf ET, Max payne (I) i jeszcze parę, ale narazie nie pamiętam...

Zapraszam z powrotem do wykopaliska. :D

btw. ktoś grał w Wiedźmina? Jak dla mnie to w tej grze tylko sapkowskie teksty rządzą... Chłopaki jeszcze musze się sporo nauczyć odnosnie optymalizacji kodu, bo wczytywanie samych pomieszczeń potrafi zepsuć zapał do zabawy... :?

Wiciu
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 3513
Rejestracja: 05 lis (śr) 2003, 01:00:00

Post autor: Wiciu » 29 lis (czw) 2007, 14:43:16

ogólnie nie lubie grać w gry komp.
jedynymi pozycjami to FIFA ale raczej ta starsza, NBA, wszelakie managery piłkarskie, i czasem jakaś fajna strzelanka ale taka w której zabija się ludzi :twisted: a nie jakies potwory i która jest osadzona w czasie teraźniejszym a nie jakis rok 2790 :/
a 2 dni temu kupiłem sobie WarCrafta2 i ostro go katuje :D:D:D nie ma to jak dobry oldschool 8)
aaaa i gram w ManagerZone w necie :]

Magnus McKnee
Bywalec
Bywalec
Posty: 385
Rejestracja: 10 gru (sob) 2005, 01:00:00

Post autor: Magnus McKnee » 29 lis (czw) 2007, 17:15:54

WIEDŹMIN - po prostu nie mogę przestać

BreezerGirl21
Czasami coś napisze
Czasami coś napisze
Posty: 118
Rejestracja: 27 lis (wt) 2007, 01:00:00

Post autor: BreezerGirl21 » 01 gru (sob) 2007, 18:15:17

Mam pytanie do was o Wiedźmina. Chę wkrótce kupić sobie tą grę, ale będę w nią grała tylko na laptopie, i moze to dziwne, ale ja nie umiem tu spr czy gra będzie mi działa. POMÓŻCIE bo bardzo mi zależy żeby w końcu kupic tą grę i zacząc grać :( I proszę nie myśleć ze sie w ogóle nie znam na kompach, bo tak nie jest, ale po pierwsze to laptopa mam od niedawna, a po drugie to przyznaję, że w ogóle, ale to w ogóle nie znam sie na sprawach technicznych komputerów...

majaga
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 568
Rejestracja: 11 lip (śr) 2007, 02:00:00

Post autor: majaga » 01 gru (sob) 2007, 19:21:25

ja oprócz girki zwanej życiem ;) lubię NFS ;) (Need For Speed) - wszystko jedno która wersja... kofffam wręcz ;]

Artur0
Ekspert
Ekspert
Posty: 1136
Rejestracja: 21 lis (śr) 2007, 01:00:00

Post autor: Artur0 » 01 gru (sob) 2007, 20:37:20

majaga pisze:ja oprócz girki zwanej życiem ;) lubię NFS ;) (Need For Speed) - wszystko jedno która wersja... kofffam wręcz ;]
Jak dla mnie seria NFS z serii underground to totalne dno... Żadnego realizmu, ciagle te same trasy, zamknięte tory i tylko te debilne "udoskonalanie" wozu alufelgami i różnymi śmiecznymi wzorkami na lakierze. Ehhh jak dla kogoś kto ma kierownicę, to takie produkcje powodują zgrzytanie zębami z nerwów. Ostatnia dobra scigałka na PCta (jeśli chodzi o grywalność) to był Midnight Club II, a z serii NFS: Porsche Unleashed. No ale kiedy ameryknie głupieją roku na rok, to i gry pod nich trzeba pisać, bo to w końcu EA, a co za tym idzie, kasa, kasa i KASA. :?

Obecnie przymierzam się do Crysisa, ale nie wiem czy mi komp pociągnie... Ew. Kane And Lynch zobaczę.

Co do Crysisa, to już wyszła videorecenzja na GT:
Wersja HD: http://www.gametrailers.com/player/28457.html
Wersja Normal: http://www.gametrailers.com/player/28458.html

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 01 gru (sob) 2007, 20:40:41

damn artur ... dawno nie widziałem żeby ktoś tak drugą osobę zgasił O_o

seize
Loża WSR
Loża WSR
Posty: 9045
Rejestracja: 02 mar (ndz) 2003, 01:00:00

Post autor: seize » 01 gru (sob) 2007, 20:55:06

Dokładnie czasem właśnie warto pamiętać że nie efekty (a czasem efekciarstwo) jest najważniejsze a tak zwana "grywalność" a w tym ujęciu ciężko dyskutować, bo ilu ludzi tyle zdań.
Dla niektórych zwykły pasjans może mieć wysoką grywalność a dla innych żenująco bo przecież ciągle wręcz to samo, żadnych większych zmian, całe udoskonalanie to np. zmiana wyglądu karty czy dodanie jakiejś animacji...

Takie dyskusje są bardziej nierozstrzygalne niż obiektywne... bo tak samo ja mogę powiedzieć to co zwykłem mówić bo tak uważam : pod kątem grywalności nigdy żadna następna część Quake'a po I (i ewentualnie II) nie cechowała się dla mnie tym wskaźnikiem. Czemu ? Bo klimat jest ważnym czynnikiem wchodzącym w skład grywalności jak dla mnie, a tego jak dla mnie zdecydowanie brakowało następnym wersją/mutacją.

majaga
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 568
Rejestracja: 11 lip (śr) 2007, 02:00:00

Post autor: majaga » 02 gru (ndz) 2007, 10:01:07

zgasił ? heh no way ;P

kwiestia gustu, czasu, i "lubienia" gierek ;] NFS jest jedyną w jaką gram heh i jak dla mnie - osoby, która włacza grę raz na miesiąc jest ona ok pod wzgledem tego, jak mogę się przy niej wyzyć... a się wyzywam, więc moze jestem mało wymagająca ;] ale każdy swoje zdanie mieć moze ;] pozdroo

Kali
WSR Guru
WSR Guru
Posty: 3179
Rejestracja: 31 sie (śr) 2005, 02:00:00

Post autor: Kali » 02 gru (ndz) 2007, 10:27:15

A ja np. lubię o wiele bardziej undergrounda, bo jest niezależną grą. I oprócz tego, że możesz ścigać się w wyścigach można ścigać się po mieście z wybranym przez siebie przeciwnikiem. Po za tym możliwości driftowania na punkty i wyścigów na 1/4 mili nie daje żadna inna gra. Także Underground jest dla mnie najlepszą wersją Need for Speeda. No i po za tym z tego co mi się zdaje, jest pierwszą grą na pc która daje wszystkim tym którzy o tym marzyli tuningować furki wirtualnie, bo wirtualnie ale i to wielką radość wielu zapaleńcom sprawiło. Po za tym powtarzanie sie tras to była wada pierwszej części. Podsumowując jest to gra wyścigowa, która najmniej mi się nudziła z wszystkich innych na pc.
Co do kierownicy, chyba każdy gracz pro powinien sobie zdawać sprawę, że Need for Speed ogólnie nie jest rewelacyjną grą na kierownice.

Tekla
Zaczyna działać
Zaczyna działać
Posty: 244
Rejestracja: 04 wrz (wt) 2007, 02:00:00

Post autor: Tekla » 02 gru (ndz) 2007, 11:21:33

ej ja też gram w NFSU....

ssij Artur ;p

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 02 gru (ndz) 2007, 13:22:17

ja osobiście zagram chętnie we wszystko co ma multiplayera :P

btw ... ktoś na kręgle chętny ... ? bo na głodzie kręglowym jestem ... :P ... ew na bilard bo ostatnio sie grać nauczyłem :)

ODPOWIEDZ