Językowe środki perswazji w reklamie:) pomoc potzrebna :)

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Mavionis
Nowy(a)
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja (pn) 2007, 02:00:00

Post autor: Mavionis » 14 maja (pn) 2007, 20:20:46

pytania można samemu wymyśleć... materiał mogę rozdać za darmo :) można samemu dużo znaleźć w google też za darmo...

pozdrawiam

SeSuNia

Post autor: SeSuNia » 07 paź (ndz) 2007, 17:27:55

witam ja w tym roku pisze maturke i moim tematem jest reklama i srodki perswazji :):) wiec jak ktos mialby cos ciekawego to prosila bym o odzew na maila soniula.s1@gmail.com albo na gg 8468888 piszcie ze w sprawie matury bo czesto nie odp :P:) z gory dziekuje :P

nafyn

Tanio sprzedam prace

Post autor: nafyn » 11 paź (czw) 2007, 15:05:56

Witam. Bardzo tanio sprzedam prace zgodna z tematem : Językowe środki perswazji w reklamie. Zanalizuj wybrane przykłady z radia, telewizji lub prasy.
W skład wchodzi:
-bibliografia
-plan
-wypowiedz + plan(to co mowimy na maturze)
-materialy prasowe
-reklamy tv
-pytania komisji

kontakt pod nr gg: 1286425 (glownie niewidoczny)

Gość

praca na sprzedaż

Post autor: Gość » 02 gru (ndz) 2007, 13:19:17

mam na sprzedanie pracę maturalną na temat: "językowe środki perswazji w reklamie na podstawie konkretnych przykładów z radia, tv i prasy". jest to caly zestaw: praca, prezentacja i wszelkie materiały(plan itp). Praca zostala oceniona na 20 p. Cena jedyne 50zł. kontakt: zdzichu87@o2.pl

Gość

Post autor: Gość » 08 sty (wt) 2008, 13:51:36

Sprzedam pracę maturalną, temat: Językowe środki perswazji w reklamie. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach tekstów reklamowych.
-bibliografia
-plan ramowy
-cytaty na plansze
-streszczenia użytych materiałów
-reklamy, na których bazuje cała praca: prasowa, radiowa i telewizyjna
-pytania komisji

Kontakt:
-GG: 1068448
-e-mail: pawelek_k@***SPAM***.pl

Aniaaaaa

Post autor: Aniaaaaa » 16 lut (sob) 2008, 00:07:44

Witam bardzo serdecznie. Mam do sprzedania, BARDZO TANIO prace na temat : Językowe środki perswazji w reklamie. Zanalizuj wybrane przykłady z radia, telewizji lub prasy.
Wysylam:
-bibliografie z planem
-wypowiedz z planem
-reklamy video
-materialy z prasy
-pytania jakie dostalam od komisji

kontakt pod nr gg: 9036666

Ellie
Bywalec
Bywalec
Posty: 369
Rejestracja: 20 lip (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: Ellie » 16 lut (sob) 2008, 16:56:10

zawsze tylko sprzedać, a oddać nie możecie? :P

czayss

Re: persfazja w reklamie

Post autor: czayss » 16 lut (sob) 2008, 20:03:47

czayss pisze:witam witam! ja tesh mam ten temacik :D mam przyklady literatury itp, ale jeszcze nie mam przykladow reklam i nie wiem jak sie do tego zabrac moze sie wymienimy i wspolnie zdamu ustny z polaka?? :D:D moj gg: 3456975 smiało pisać i mowic ze chodzi o maturke! ;)
TEMAT JUZ NIEAKTUALNY!!! NIE PISAC W TEJ SPRAWIE!!!!!!!!

Gość

Post autor: Gość » 31 mar (pn) 2008, 14:54:09

Sprzedam pracę maturalną, temat: Językowe środki perswazji w reklamie. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach tekstów reklamowych.
-bibliografia
-plan ramowy
-cytaty na plansze
-streszczenia użytych materiałów
-reklamy, na których bazuje cała praca: prasowa, radiowa i telewizyjna
-pytania komisji

Kontakt:
-GG: 1068448
-e-mail: pawelek_k@***SPAM***.pl

Gość

Post autor: Gość » 01 kwie (wt) 2008, 23:45:27

Moge sprzedac prace na temat:

*Jezykowe srodki perswazji w reklamie
*Rola obrazu, muzyki i dzwieku w reklamie

Posiadam 2 prace ze wzgledu na to, ze zle zrozumialem temat. W sumie z jezykowych srodkow doszedlem do obrazu,muzyki i dzwieku wiec ta druga jest rozszerzona wersja pierwszej:)

Cena 50 zl, ale gdyby co mozemy sie dogadac bo termin was goni, a znam ten bol:)

GG: 4350033
e-mail: nynek1@***SPAM***.pl

magda1989

reklama

Post autor: magda1989 » 07 maja (śr) 2008, 14:57:35

Witam, wczoraj zaliczylam moja maturke ustna, oceniona na 20 pkt, a teraz chetnie ja komus sprzedam. Temat to "Różnorodne środki perswazji językowej. Omów na wybranych przykladach (tv, prasa, radio)". Sprzedam wszystko co mam w związku z tą prezentacją, czyli:
- caly jej tekst
- bibliografia plus ramowy plan wypowiedzi
- plytke z reklamami zrobionymi we flashu (w tym reklamy radiowe)
- reklamy prasowe
Temat przyjemny, komisji bardzo sie podobalo, smiala sie i mysle,ze to zawsze jakies oderwanie od tematow cierpienia itp w literaturze:)
Dodaje, ze prezentacja byla pisana pod okiem nauczycielki.

zainteresowanie piszcie: mmmadzia@gmail.com

magda1989

Post autor: magda1989 » 07 maja (śr) 2008, 14:58:55

Aha, do postu wyzej, cena do uzgodnienia)

lidl
Nowy(a)
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwie (ndz) 2008, 02:00:00

Post autor: lidl » 07 maja (śr) 2008, 15:59:10

jakie mialas pytania do tej prezentacji?

_madziaRa

Re: praca na sprzedaż

Post autor: _madziaRa » 19 maja (pn) 2008, 19:37:41

Sprzedam prezentacje maturalna.Temat: Przedstaw motym holocaustu w literaturze i filmie analizując wybrane dzieła.Kontakt nr gg 4290010 lub email nachujmilogin@o2.pl

studentka89

Re: Językowe środki perswazji w reklamie - sprzedam gotową p

Post autor: studentka89 » 04 wrz (czw) 2008, 12:50:56

WITAM!!!!! PPRZEDSTAWIENIE ROZNYCH KREACJI KOBIETY NA PRZESTRZENI EPOK... mam do sprzedania prace maturalna z języka polskiego.temat bardzo przyjemny do nauczenia się.pytania jakie mogą zostac zadane w tym temacie sa bardzo łatwe.praca zawiera cytaty.jest to praca oceniona na 90%.nieobszerna ale zawierająca głęboki sens PRACA ZAWIERA BIBLIOGRAFIE CYTATY RPZWINIECIE,ORAZ MOGE NAPISAC PYTANIA JAKIE MI ZADANO NA EGZAMIENIE.cena 50zł. kontakt tylko gg ; 7033779...

ODPOWIEDZ