Językowe środki perswazji w reklamie:) pomoc potzrebna :)

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Gość

Post autor: Gość » 14 gru (śr) 2005, 14:04:55

Siemka wszystkim!Widze że sporo osób ma ten temacik! :)Jak by ktoś mógł mi pomóc to był bym wdzieczny to jest mój numer gadu jak cos to pisac pisac i jeszcze raz pisac! 8974197

sylwiapg
Nowy(a)
Posty: 4
Rejestracja: 06 gru (wt) 2005, 01:00:00

Post autor: sylwiapg » 23 gru (pt) 2005, 00:12:02

siema wsyztskim ja wybralamm temat-''dokonujac analizy jezyka roznych reklam,omow jaki swiat kreuja'' jakby ktos iwedzial cos na ten temat prosze aby zarzucil na @ sylwiapg@o2.pl bylabym wdziecczna bardzo

Padaś

POMOCY

Post autor: Padaś » 24 gru (sob) 2005, 14:25:38

POMOCY PRZY TEMACIE.Wysyłajcie co macie na gg 5376992 albo mail:padasmail@gmail.com
:!:

RAFI

JĘZYKOWE SRODKI PERSWAZJI

Post autor: RAFI » 27 gru (wt) 2005, 17:48:38

MÓJ NR. GADULCA TO: 4785350. POLECAM REKLAME RED BULLA, CARLSBERGA PO NOWYM ROKU MAM PIERWSZĄ PREZENTACJĘ WIEC NAPISZE COŚ WIECEJ. MAIL: juniormax@o2.pl. PISAĆ, A RAZEM ZDAMY TĄ MATURKE

Jakub

Post autor: Jakub » 03 sty (wt) 2006, 14:44:21

ja tez mam ten temat i nie wiem jak sie do niego zabrac pomocy moj meil to jakubihar@wp.pl[/b]

zgłupiały

Post autor: zgłupiały » 07 sty (sob) 2006, 15:08:19

ja tez mam ten temat!! kontakt gg: 1755753 :lol:

Ewelina...

Post autor: Ewelina... » 10 sty (wt) 2006, 07:48:22

ja mam gotowa bibliografie sprawdzona przez nauczyciela (wszystko dobrze :]) jak ktos chce to pisac na maila ej1238@wp.pl

DamcioDB

ten sam temat

Post autor: DamcioDB » 15 sty (ndz) 2006, 18:46:54

Witam i powiem Wam, że ten sam temat wybrałem na maturkę :D
Nie mam jeszcze pomysłu na wybór reklam do zaprezentowania.
Może ktoś mógłby podać przykłady.

Aguu:)

Pomóż

Post autor: Aguu:) » 02 lut (czw) 2006, 20:59:06

kurcze ludzie a mi pomożecie?
bo ja nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić!
tzn coś tam mam, ale nic konkretnego
możecie tak z dobrej woli coś poradzić?
dajcie jakieś plany prezentacji sobie obadam.
będę wdzięczna do końca życia
i pomogę w złożeniu jak coś
proszę!

angiaga@interia.pl

zetka

mam ten sam problem

Post autor: zetka » 06 lut (pn) 2006, 23:52:37

No to ja tez mam ten temacik. Jeszcze się nie zabrałam za pracę więc będę wdzięczna za każdą pomoc. Jakiś konspekt, pomysły, bibliografia, cokolwiek.... Kontakt: zetka4@interia.pl gg: 3775894

wunderwafel

Post autor: wunderwafel » 06 lut (pn) 2006, 23:58:19

matura?! takie tematy?! oj, kiedy to było!
ja coś o wartościach i Tischnerze miałem. a o reklamie to na prace licencjacką potrzebuje:/
podam kilka pozycji które mi sugerowao:
ewa szczęsna "poetyka reklamy"
K.skowronek "Reklama-studium pragmalingwistyczne"
P. lewiński "retoryka reklamy"
bralczyk "język na sprzedaz"
jacek Kall "reklama"
powinno pomóc. tylko nie czytajcie całych! zacznijcie od spisu tresci i wybierajcie co najwazniejsze. tak sie na studiach robi;))
gg:7114967
prace mam oddac do donca marca wiec jeszcze sie troche tematem pozajmuje. jednak czekam na jakiekolwiek wsparcie. choćby sugestie! zawsze moze naprowadzić na jakąs trafną mysl. powodzenia i czekam na kontakt. naprawde możemy sobie pomóc!!!

Kamilciu

Post autor: Kamilciu » 07 lut (wt) 2006, 23:10:17

Siemka ja mam taką prośbe!Jak by ktoś wiedział gdzie mozna znaleźc jakies materiały w necie co do tego tematu to mógłby podać linka!!!Byłbym bardzo wdzięczny a napewno pare osób by z tego skorzystało!!!Jak coś to wystawiajcie!!!Z gory wielkie dzienks :-D !!

Gość

Post autor: Gość » 07 lut (wt) 2006, 23:11:07

Kamilciu pisze:Siemka ja mam taką prośbe!Jak by ktoś wiedział gdzie mozna znaleźc jakies materiały w necie co do tego tematu to mógłby podać linka!!!Byłbym bardzo wdzięczny a napewno pare osób by z tego skorzystało!!!Jak coś to wystawiajcie!!!Z gory wielkie dzienks :-D !!

Zawsze można napisac do mnie na gadu 8974197 :-)))

asiek1805
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut (pt) 2006, 01:00:00

jezykowe srodki perswazji w reklamie ..... ocen ich jakosc

Post autor: asiek1805 » 17 lut (pt) 2006, 14:23:06

hej jestem aska i tak sie sklada ze mam taki sam temat maturalny jak Wy:)wybralam go poniewaz ten temat jest wsumie na czasie bo chyba kazdy oglada tv czy slucha radia!mam jakies informacje i ksiazki ale nie wiem dokaldnie jak sie za to zabrac:/Przydalaby sie pomoc;)razem zawsze mozna cos wymyslic:)jak cos to moj numer gadu to:1210346 wiec jak cos macie lub jak bede wam umiala jakos pomoc to kontaktujcie sie(tylko napiszcie ze to chodzi o maturke:)Dzieki i Pozdrawiam:)

Paulinka

Oczywiście ten sam temat

Post autor: Paulinka » 21 lut (wt) 2006, 19:23:50

Słuchajcie, jestem w szoku! :D Aż tle osób ma ten sam temat, który ja mam.W mojej szkole tylko 2 osoby go mają.Z tego względu mam nadzieję że będziemy sobie pomagać. Ja też pomogę! Mam parę książek, kilka pomysłów, ale trochę to chaotyczne. Jestem otwarta na propozycje. Moje gg:866555.I od razu piszcie, że chodzio maturę. 8)

ODPOWIEDZ