Językowe środki perswazji w reklamie:) pomoc potzrebna :)

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
magda1989

Re: reklama

Post autor: magda1989 » 23 wrz (wt) 2008, 11:59:10

magda1989 pisze:Witam, wczoraj zaliczylam moja maturke ustna, oceniona na 20 pkt, a teraz chetnie ja komus sprzedam. Temat to "Różnorodne środki perswazji językowej. Omów na wybranych przykladach (tv, prasa, radio)". Sprzedam wszystko co mam w związku z tą prezentacją, czyli:
- caly jej tekst
- bibliografia plus ramowy plan wypowiedzi
- plytke z reklamami zrobionymi we flashu (w tym reklamy radiowe)
- reklamy prasowe
Temat przyjemny, komisji bardzo sie podobalo, smiala sie i mysle,ze to zawsze jakies oderwanie od tematow cierpienia itp w literaturze:)
Dodaje, ze prezentacja byla pisana pod okiem nauczycielki.

zainteresowanie piszcie: mmmadzia@gmail.com

magda1989

Re: reklama

Post autor: magda1989 » 23 wrz (wt) 2008, 17:08:13

magda1989 pisze:
magda1989 pisze:Witam, wczoraj zaliczylam moja maturke ustna, oceniona na 20 pkt, a teraz chetnie ja komus sprzedam. Temat to "Różnorodne środki perswazji językowej. Omów na wybranych przykladach (tv, prasa, radio)". Sprzedam wszystko co mam w związku z tą prezentacją, czyli:
- caly jej tekst
- bibliografia plus ramowy plan wypowiedzi
- plytke z reklamami zrobionymi we flashu (w tym reklamy radiowe)
- reklamy prasowe
Temat przyjemny, komisji bardzo sie podobalo, smiala sie i mysle,ze to zawsze jakies oderwanie od tematow cierpienia itp w literaturze:)
Dodaje, ze prezentacja byla pisana pod okiem nauczycielki.

zainteresowanie piszcie: mmmadzia@gmail.com lub 504720120

Gość

Re: Językowe środki perswazji w reklamie - sprzedam gotową p

Post autor: Gość » 29 paź (śr) 2008, 13:35:39

Sprzedam prezentacje maturalna z języka polskiego na temat:
„Językowe środki perswazji w reklamie. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach tekstów reklamowych.”
Praca oceniona na 100%, sprawdzana przez paru polonistów, napisana na wysokim poziomie.

W skład prezentacji wchodzi:
- Bibliografia,
- Tekst prezentacji
- Plan ramowy,
- Kartka z cytatami, nagranie reklamy telewizyjnej i radiowej.
- Oraz niektóre materiały z których korzystałam pisząc prace i które zawarte są w bibliografii ( literatura przedmiotu).
Prezentacja jest łatwa do zapamiętania, ciekawa i nie trzeba znać lektur. Polecam!
Cena: 80 zł
Mogę również przesłać książki(literatura podmiotu) do prezentacji z opracowaniem.
W razie jakiś pytań dotyczących prezentacji proszę pisać na maila - PHOEBE@AUTOGRAF.PL lub gg:3758646 ( maila sprawdzam częściej )

Gość

Prezentacja maturalna --> Językowe środki perswazji

Post autor: Gość » 11 lis (wt) 2008, 12:47:23

Sprzedam prezentację maturalną na temat : "Zbadaj poprawność językową różnych reklam i omów środki językowe służące funkcji perswazyjnej, analizując konkretne przykłady".
W skład prezentacji wchodzi :
  • - plan prezentacji
    - wstęp do prezentacji
    - bibliografia
    - cytaty
    - tekst prezentacji liczący 5 str
    - 33 reklamy (telewizyjne i prasowe) odpowiadajace treści prezentacji
Praca jest napisana na bardzo wysokim poziomie pod względem merytorycznym, jak również i językowym. Pisana pod okiem polonisty, jak i studenta piątego roku dziennikarstwa.

Praca została oceniona na maksymalną liczbę punktów!!!
cena to 120 zł
praca_maturalna2008@prokonto.pl

hermik18

Witammm

Post autor: hermik18 » 29 gru (pn) 2008, 12:42:53

Mam wielką prośbę ponieważ rozpędziłem się z
wybieraniem tematu maturalnego i nie mam natchnienia żeby pisać pracę.
Jeżeli jest ktoś kto miałby chęć pomóc w pisaniu
lub przesłać od razu gotową prace maturalną był bym naprawdę wdzięczny.
Mój temat:
"Omów na wybranych przykładach
językowe środki perswazji stosowane przez autorów tekstów reklamowych."


Moje gg 4809840
e mail hermik16@vp.pl

Z góry DZIĘKUJE.

demon
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty (śr) 2009, 01:00:00

''

Post autor: demon » 07 sty (śr) 2009, 15:44:57

też mam taki temat, ale jeszcze niestety nic nie zaczęłam robić... jeśli moglibyście się podzielić jakimiś materiałami to Proszę Was bardzo wyślijcie mi... może uda mi się coś sklecić :) to mój mail: nunia-15@o2.pl
z góry dziękuję :)

zdzichu87

sprzedam pracę - językowe środki perswazji

Post autor: zdzichu87 » 16 sty (pt) 2009, 21:29:24

mam na sprzedanie pracę maturalną na temat: "językowe środki perswazji w reklamie na podstawie konkretnych przykładów z radia, tv i prasy". jest to caly zestaw: praca, prezentacja i wszelkie materiały(plan itp). Praca zostala oceniona na 20 p. Cena jedyne 50zł. kontakt: zdzichu87@o2.pl

poranna.mgielka

Sprzedam prace maturalną o JĘZYKU REKLAMY

Post autor: poranna.mgielka » 17 sty (sob) 2009, 20:54:46

Temat:
Perswazyjna funkcja języka reklam na wybranych przykładach - uwzględnij świat przez nie kreowany.

Cena - 70 zł

Prezentacja ta obejmuje 8 stron A4. Do pracy dodaję GRATIS bibliografię + plan ramowy, prezentacje w Power Point, mnóstwo materiałów o reklamie spisanych z ksiazek, kilkanaście skanów stron z ksiazki o manipulacji reklam, dokumenty Word - info o reklamie z netu oraz oraz poradniki w programie AdobeAcrobate.

Dodaje też reklamę telewizyjną i prasową.

Co moge zaproponowac ze swojej strony?
Praca jest napisana samodzielnie, sprawdzona przez specjaliste od spraw marketingu (wujka). Wiec jesli istnieje taka potrzeba mogę podać do niego kontakt.

Poczatek pracy to okreslenie problemu - tezy - a wiec podkreslenie, że język reklamy jest narzędziem manipulacji mediów na odbiorców. Nastepnie kolejno przedstawiam agumenty treści. We wnioskach uwydatniam fakt, że reklama to nie tylko i wyłącznie sprytny mechanizm manipulacyjny, bo są wyjątki (istnieją reklamy, które są arcydziełami sztuki popularnej, pełnymi oryginalnych pomysłów i niepowtarzalnego uroku) oraz opisuje jaki swiat kreuje owa dama.

Kontakt:
poranna.mgielka@gmail.com

Gość

Post autor: Gość » 25 lut (śr) 2009, 15:39:47

Sprzedam pracę maturalną, temat: Językowe środki perswazji w reklamie. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach tekstów reklamowych.
-bibliografia
-plan ramowy
-tekst, który mówimy na maturze
-cytaty na plansze
-streszczenia użytych materiałów
-reklamy, na których bazuje cała praca: prasowa, radiowa i telewizyjna
-pytania komisji

Kontakt:
-GG: 1068448
-e-mail: pawelek_k@***SPAM***.pl

Wiewior89

Perswazja w reklamie

Post autor: Wiewior89 » 03 mar (wt) 2009, 13:14:01

Witam,
proszę o podpowiedź jak dobrze zanalizować reklamę pod względem skuteczności wpływania na odbiorców (temat: Perswazja w reklamie. Omów na wybranych przykładach.). Proszę o jakiekolwiek sugestie. Będę bardzo wdzięczna...

helio

praca maturalna

Post autor: helio » 03 mar (wt) 2009, 22:43:03

Witam. Bardzo tanio sprzedam prace zgodna z tematem : Językowe środki perswazji w reklamie. Zanalizuj wybrane przykłady z radia, telewizji lub prasy.
W skład wchodzi:
-bibliografia
-plan
-wypowiedz + plan(to co mowimy na maturze)
-materialy prasowe
-reklamy tv
-pytania komisji

kontakt pod nr gg: 1286425 (glownie niewidoczny)

Taki_Jeden

srodki jezykowe, reklama, matura, etc.

Post autor: Taki_Jeden » 28 mar (sob) 2009, 21:50:49

Witam, moge oddac wszystkie materialy, cala bibliografie (ok 20 ksiazek w formie ebooków) i caly ten syf ktory nazbieralem + kilka reklam z youtube, troche smieci prasowych i ogolnie doradzic w pracy.
#4026137

Panowie, przeciez to nie jest trudne, a pracy nie trzeba nawet pisac - jedyne co musisz zrobic, to bibliografie ktorej nie trzeba nawet czytac, zebrac reklamy i sprzedac sie drogo, yo!

Zdravim ;)

Gość

Post autor: Gość » 01 kwie (śr) 2009, 20:20:01

Sprzedam pracę maturalną, temat: Językowe środki perswazji w reklamie. Przedstaw zagadnienie na wybranych przykładach tekstów reklamowych.
-bibliografia
-plan ramowy
-tekst, który mówimy na maturze
-cytaty na plansze
-streszczenia użytych materiałów
-reklamy, na których bazuje cała praca: prasowa, radiowa i telewizyjna
-pytania komisji

Kontakt:
-GG: 1068448
-e-mail: pawelek_k@***SPAM***.pl

mgielka

Sprzedam pracę o perswazyjnej funkcji języka reklamy - TANIO

Post autor: mgielka » 06 kwie (pn) 2009, 19:18:14

Temat:
Perswazyjna funkcja języka reklamy. Scharakteryzuj na wybranych przykładach.


Prezentacja ta obejmuje 8 stron A4.
Sama praca kosztuje 40 zł. Istnieje też możliwość sprzedania samej bibliografii wraz z konspektem (10 zł).
Przy zakupie pracy bądź bibliografii z konspektem dodaję GRATIS prezentacje w Power Point, mnóstwo materiałów o reklamie spisanych z ksiazek, kilkanaście skanów stron z ksiazki o manipulacji reklam, książkę Bralczyka - Język na sprzedaż w dokumencie Word oraz poradniki w programie AdobeAcrobate.

Dodaje też obowiązkowo zgraną reklamę telewizyjną i prasową.


Kontakt:
poranna.mgielka@gmail.com

gg: 3891176 (czasem wiadomości na gg nie dochodzą, na wszelki wypadek proponuje napisać maila).

ewelka000

praca maturalna - SPRZEDAM!

Post autor: ewelka000 » 26 lis (czw) 2009, 11:49:18

Witam!
Sprzedam prace maturalną na temat 'Językowe środki perswazji w reklamie.
Omów zagadnienia na podstawie analizy wybranych przykładów tekstów reklamowych.'
Za pracę otrzymałam 100%
w skład wchodzi:
-bibliografia
-tablice z obrazami
-płyta z reklamami
-pytania do pracy
Cena do negocjacji.
kontakt: gg 5785227
lub email; eweeela9090@wp.pl

ODPOWIEDZ