WLASNIE WYSTARTOWAŁEŚ/AŚ W WSR?

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ

PODOBA CI SIE W SZKOLE?

TAK ( jest super)
19
95%
TAK (moze byc )
1
5%
 
Liczba głosów: 20

PREZES-2
Nowy(a)
Posty: 47
Rejestracja: 09 paź (czw) 2003, 02:00:00

WLASNIE WYSTARTOWAŁEŚ/AŚ W WSR?

Post autor: PREZES-2 » 01 lis (sob) 2003, 17:17:18

JA TEZ........Jak wam sie podoba w szkole? Moze macie jekies pomysly,
ktore mozna wdrozyc w zycie szkoly, w koncu od nas duzo zalezy.
Macie ochote na jeszcze jeden wypad do Zakopanego w lutym?
Jesli masz cos do powiedzenia na jakikolwiek temat to pisz......

reyestr
Bywalec
Bywalec
Posty: 386
Rejestracja: 14 paź (wt) 2003, 02:00:00

Post autor: reyestr » 01 lis (sob) 2003, 23:37:10

Ja mam nie tyle ochote, co misje do wykonania jesli chodzi o Zakopane w lutym. I chocbym mial po trupach , pojade :twisted: Ale mysle, ze az tak drastycznie nie bedzie, nie jedna osoba sie zadeklaruje w ten wyjazd, I hope so.

Mika
Zadomowił(a) się
Zadomowił(a) się
Posty: 537
Rejestracja: 06 lip (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Mika » 02 lis (ndz) 2003, 10:24:04

W szkole jest zajebiście :!:
Na Zakopane to już dużo chętnych jest :)
Ja w każdym razie zbieram kasę żeby potem nie siedzieć w domu podczas gdy reszta będzie się bawić :D

Haken_M3U
Nowy(a)
Posty: 39
Rejestracja: 19 paź (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Haken_M3U » 03 lis (pn) 2003, 17:46:25

Ja powiem tak... w szkole jest bardzo fajnie ale odczuwam, że zaoczni są tu strasznie dyskryminowani.... wszystko robi sie dla dziennych... my sie liczymy o wiele mniej... nie jestesmy na zaocznych dlatego, ze jestesmy leniuchami i nie chce nam sie tyle w szkole siedziec...ale dlatego, ze czesc z nas ciezko pracuje na zycie, a czesc uczy sie gdzies na innej uczelni. Nawet w zwiazku z imprezą SHADO dowiedzialam sie w sekretariacie, ze zaproszono nas tam tylko dlatego, ze nie pojechalismy do Zakopanego. Żeby nam smutno nie było.... ale mnie tam i tak jest smutno bo to nie była impreza dla nas.... my tam byliśmy przy okazji.... więc cóż mogę się wypowiedzieć na temat chęci wyjazdu do Zakopanego skoro i tak nie mam szans pojechać bo jestem "zaoczna"? Im się szykuje już drugi wyjazd... a my o Zakopcu możemy pomarzyć... Tylko praca i szkoła.... zero przyjemności...

Ufff.... ogarnęła mnie melancholia

PREZES-2
Nowy(a)
Posty: 47
Rejestracja: 09 paź (czw) 2003, 02:00:00

Post autor: PREZES-2 » 03 lis (pn) 2003, 19:25:24

Haken_M3U pisze:Ja powiem tak... w szkole jest bardzo fajnie ale odczuwam, że zaoczni są tu strasznie dyskryminowani.... wszystko robi sie dla dziennych... my sie liczymy o wiele mniej... nie jestesmy na zaocznych dlatego, ze jestesmy leniuchami i nie chce nam sie tyle w szkole siedziec...ale dlatego, ze czesc z nas ciezko pracuje na zycie, a czesc uczy sie gdzies na innej uczelni. Nawet w zwiazku z imprezą SHADO dowiedzialam sie w sekretariacie, ze zaproszono nas tam tylko dlatego, ze nie pojechalismy do Zakopanego. Żeby nam smutno nie było.... ale mnie tam i tak jest smutno bo to nie była impreza dla nas.... my tam byliśmy przy okazji.... więc cóż mogę się wypowiedzieć na temat chęci wyjazdu do Zakopanego skoro i tak nie mam szans pojechać bo jestem "zaoczna"? Im się szykuje już drugi wyjazd... a my o Zakopcu możemy pomarzyć... Tylko praca i szkoła.... zero przyjemności...

Ufff.... ogarnęła mnie melancholia
WITAJ PIEKNA NIEZNAJOMA.......!!!!!
HMM NO PRZYGNEBIAJACE JEST TO CO NAPISALAS....I SMUTNE, JESLI TAK JEST TO RZECZYWISCIE MOZESZ BYC NIEZADOWOLONA...
SZKODA, ZE JESTES NA ZAOCZNYCH , CHETNIEBYM CIE POZNAL I POGADAL NA TEN TEMAT......
TAK WOOGOLE TO CHCE ZOORGANIZOWAC SYLWESTRA DLA SZKOLY NA FORUM "IMPREZY" ZNAJDZIESZ ANKIETE DOTYCZACA TEJ KWESTI, JAK CHCESZ TO SIE WYPOWIEDZ NA TEN TEMAT.....

A TY PRACUJESZ CZY JESTES NA STUDIUJESZ COS ROWNOLEGLE?
JESTES Z WARSZAWY? MASZ JAKIS NUMER GG ALBO MAILA?
JAK MOZESZ TO ODPOWIEDZ CHOCIAZ NA CZESC TYCH PYTAN I PAMIETAJ O ANKIECIE SYLWESTROWEJ......

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 03 lis (pn) 2003, 20:32:37

Haken_M3U pisze:(...) Nawet w zwiazku z imprezą SHADO dowiedzialam sie w sekretariacie, ze zaproszono nas tam tylko dlatego, ze nie pojechalismy do Zakopanego. (...)
Po pierwsze to dziwne to co piszesz. Juz nie mówie że impreza była po Zakopcu ale dwie chętne osoby pojechały do ZAKOPANEGO z zaczonych. Taurus i Regis. Wiec prosze kitów nie wciskać...mówili a było inaczej wiec jak to JEST?

Pozdr.

Haken_M3U
Nowy(a)
Posty: 39
Rejestracja: 19 paź (ndz) 2003, 02:00:00

Post autor: Haken_M3U » 03 lis (pn) 2003, 23:53:32

Więc tak.... co do pytań...
1. Ja pracuję :-)
2. mail haken18@***SPAM***.pl
3. fajnie, że pojechały z tym, że przeciętna osoba nie wpadłaby na pomysł by się spytać czy też mogłaby jechać...
4. A za informacje, które otrzymałam nie mogę odpowiadać. Nie potrafię określić czy były prawdziwie czy nie, bo to nie ja ich udzieliłam, lecz to mnie ich udzielono.

senq
Ekspert
Ekspert
Posty: 1214
Rejestracja: 07 lip (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: senq » 04 lis (wt) 2003, 00:04:51

W takim razie nauka z tego taka że trza sie interesować tym co sie dzieje...

Ato
Zawsze coś napisze
Zawsze coś napisze
Posty: 868
Rejestracja: 29 wrz (pn) 2003, 02:00:00

Post autor: Ato » 05 lis (śr) 2003, 21:43:14

jak ich przycisnac to zrobia, tak bylo np. z hiszpanskim, radiowezel tez mamy, na imprezie w shado nie czulem sie dyskryminowany, poza tym maja byc mniej oficjalne atrakcje :wink:

ale, ale... co z panem kazimierzem (nie bylo mnie na necie ponad tydzien wiec pytam sie jako zupelnie nie w temacie)?

ODPOWIEDZ