Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 22 listopada / III zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 20 lis (pt) 2020, 21:10:47

III zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 22 listopada 2020 (niedziela)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

10:15-11:45
Animate [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
Premiere [sala 3] (D. Roś / A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Andrzej Sągin [kod: nh0lp40]

17:15-18:45
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP GRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]
12:00-13:30
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
13:45-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
15:30-17:00
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Branding [sala 2] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Psychofizjologia widzenia [sala 6B] (N. Issa, A. Wrońska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia [kod: zl7k7u8]
12:00-13:30
Identyfikacja wizualna [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 identyfikacja wizualna [kod: u33lnyr]
13:45-15:15
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
15:30-17:00
Projektowanie opakowań [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie opakowań [kod: jx0slqj]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP MULTIMEDIALNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
12:00-13:30
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
13:45-15:15
Multimedia w internecie [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Multimedia w internecie [kod: 4s2a6yb]
15:30-17:00
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Branding [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
12:00-13:30
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
13:45-15:15
Podstawy programowania [sala 6A] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy programowania [kod: k0hbygw]
15:30-17:00
Web Development [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Web Development [kod: wcapq4k]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP STRATEGICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Copywriting [sala 1] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
10:15-11:45
Copywriting [sala 1] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
12:00-13:30
Accounting [sala 1] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting NST [kod: 1taptpw]
13:45-15:15
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
15:30-17:00
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Copywriting [sala 1] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
10:15-11:45
Copywriting [sala 1] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Copywriting [kod: ehbha81]
12:00-13:30
Accounting [sala 1] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting NST [kod: 1taptpw]
13:45-15:15
Strategie PR [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Strategie PR [kod: fc38ejd]
15:30-17:00
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

10:15-11:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 10:15 B1 NST [kod: uv96807]
Uwaga! Studenci, którzy mają problem z zakupem podręcznika Keynote Intermediate (poziom B1) z dostępem do platformy MyELT (podręcznik będzie dostępny w połowie grudnia - dla nas za późno) powinni w tej sytuacji: (1) zakupić papierowy podręcznik (zwykły bez dostępu) i workbook w e-sklepie: http://www.sklep.nglearning.pl, (2) specjalnie dla WSR / WSBMiR został stworzony awaryjny kod rabatowy 30%, ten kod to: NEA2020 i jest ograniczony ważnością do 01/12/2020, przy wpisaniu tego kodu cena wyniesie 128 za całość i zapewniona jest bezpłatna dostawa (3) po otrzymaniu podręcznika wraz z ćwiczeniami należy zgłosić się do swojego lektora po Course Key oraz napisać maila (przedstawiając sytuację, że jest z WSBMiR i zakupił podręcznik B1 wraz z workbook i potrzebuje kod dostępu do MyELT) na adres: a.chrostowski@nowaera.pl.

12:00-13:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 12:00 B2 NST [kod: hievglf]

13:45-15:15
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 13:45 B1 NST [kod: v64euj0]
Uwaga! Studenci, którzy mają problem z zakupem podręcznika Keynote Intermediate (poziom B1) z dostępem do platformy MyELT (podręcznik będzie dostępny w połowie grudnia - dla nas za późno) powinni w tej sytuacji: (1) zakupić papierowy podręcznik (zwykły bez dostępu) i workbook w e-sklepie: http://www.sklep.nglearning.pl, (2) specjalnie dla WSR / WSBMiR został stworzony awaryjny kod rabatowy 30%, ten kod to: NEA2020 i jest ograniczony ważnością do 01/12/2020, przy wpisaniu tego kodu cena wyniesie 128 za całość i zapewniona jest bezpłatna dostawa (3) po otrzymaniu podręcznika wraz z ćwiczeniami należy zgłosić się do swojego lektora po Course Key oraz napisać maila (przedstawiając sytuację, że jest z WSBMiR i zakupił podręcznik B1 wraz z workbook i potrzebuje kod dostępu do MyELT) na adres: a.chrostowski@nowaera.pl.

15:30-17:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

17:15-18:45
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 17:15 A1/2 NST [kod: nhcy3qv]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Nadia Issa, Mat Stryjecki i Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 26 lis (czw) 2020, 17:03:36

UWAGA!!!

SŁUCHACZE, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W LUTYM 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY DYPLOMOWEJ ORAZ DZIEŁA DO 14 LUTEGO 2021 ROKU (do godziny 18:30).

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 27 lis (pt) 2020, 13:19:20

UWAGA!

W związku z problemami technicznymi na platformie MS Teams część transmisji może (ale nie musi!) być dziś niemożliwa do przeprowadzenia.

Staramy się kontaktować z pomocą techniczną Microsoft w celu rozwiązania problemu.

Mimo to prosimy, abyście próbowali logować się na zajęcia zgodnie z planem :)

Przepraszamy za trudności i mamy nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany!


MartaLenart23
Nowy(a)
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź (sob) 2020, 20:14:32

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: MartaLenart23 » 27 lis (pt) 2020, 15:12:25

A jaki jest plan?

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 28 listopada 2020 / IV zjazd uzupełniający

Post autor: s_wojtkowski » 27 lis (pt) 2020, 19:36:06

IV zjazd uzupełniający
Plan zajęć na 28 listopada 2020 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły i studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

08:30-11:45
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe NST [kod: m9198mj]

08:30-11:45
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-15:15
Warsztaty digital painting [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-15:15
Warsztaty youtube’owe [sala N] (P. Janiszewski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty youtube'owe [kod: 7pvla0x]

15:30-18:45
Warsztaty fotograficzne [sala N] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty fotograficzne NST [kod: o7nq5pr]

15:30-18:45
Warsztaty filmu dokumentalnego [sala N] (K. Łatowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty filmu dokumentalnego [kod: k5y505c]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Historia reklamy VII (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej VII (Z. Żubka-Chmielewska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]

13:45-15:15
Historia reklamy VIII (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej VIII (Z. Żubka-Chmielewska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]


Uwaga!
Wszystkie sobotnie zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W trakcie tego zjazdu uzupełniającego (28-29/11/2020) prowadzimy transmisje zajęć stacjonarnych na MS Teams i Zoom. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie sobotnie zajęcia wykładowe odbywają się, do odwołania, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams będą nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 29 listopada 2020 / IV zjazd uzupełniający

Post autor: s_wojtkowski » 27 lis (pt) 2020, 21:18:33

IV zjazd uzupełniający
Plan zajęć na 29 listopada 2020 (niedziela)


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Formy i gatunki dziennikarskie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Formy i gatunki dziennikarskie [kod: 4qgz9jh]
13:45-15:15
Komunikacja społeczna (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]

II rok
10:15-11:45
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
12:00-13:30
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2020 Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie [kod: p8gw5lz]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: yi6kzhh]

III rok
10:15-11:45
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2020 Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie [kod: p8gw5lz]
12:00-13:30
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: yi6kzhh]
15:30-16:15
Seminarium licencjackie / spotkanie organizacyjne (S. Wojtkowski)
:arrow: zespół 2020 Seminarium licencjackie [kod: epy31v5]


Uwaga!
Zjazdy akademickie semestru jesienno-zimowego będą odbywać się w niedziele zgodnie z następującym kalendarzem:
 25/10/2020
 15/11/2020
 29/11/2020
 13/12/2020
 10/01/2021
+ zaliczenia 14/02/2021
Wszystkie niedzielne zajęcia akademickie będą odbywać się, do odwołania, on line.
Zajęcia realizowane na MS Teams będą nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z ich zawartością przez studentów nie mogących uczestniczyć w zajęciach na żywo, w czasie rzeczywistym.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 01 gru (wt) 2020, 13:23:12

Informacja od Pana Michała Mroza - Grupy ANIMACJI weekendowe I i II rok.

TRADYCYJNE TECHNIKI ANIMACJI 2D

Na najbliższe sobotnie zajęcia (05 grudnia) proszę przynieść:
- czarny brystol,
- biały blok techniczny,
- nożyczki,
- taśmę klejącą,
- sól,
- czerwoną soczewicę.

Będziemy animować w wycinance, ale też poeksperymentujemy z technikami sypkimi.

Pozdrawiam,
Michał Mróz

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 02 gru (śr) 2020, 19:03:53

UWAGA!!!

STUDENCI, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W LUTYM 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY LICENCJACKIEJ DO 31 STYCZNIA 2021 ROKU.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 04 grudnia 2020 / IV zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 03 gru (czw) 2020, 20:19:52

IV zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 04 grudnia 2020 (piątek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

17:15-18:45
Illustrator [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

19:00-20:30
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

17:15-20:30
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe NST [kod: m9198mj]
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rzeźbiarskie NST [kod: 3gk3o9h]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

17:15-18:45
Historia reklamy VII (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (obecna 1 osoba) zajęcia z Historii sztuki nowożytnej w tym terminie nie będą się odbywać;
prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)

19:00-20:30
Historia reklamy VIII (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (obecna 1 osoba) zajęcia z Historii sztuki nowożytnej w tym terminie nie będą się odbywać;
prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 17:15 B1 NST [kod: ll4dfze]

19:00-20:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe i informatyczne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W trakcie tego zjazdu specjalizacyjnego (04-06/12/2020) prowadzimy transmisje zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Piątkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na MS Teams. Zachęcamy do dołączania do zajęć (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych (w szkole), nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania prac domowych. Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się w zespołach przypisanych poszczególnym grupom.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 05 grudnia / IV zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 04 gru (pt) 2020, 19:44:24

IV zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 05 grudnia 2020 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
Illustrator [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
Word+Excell [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

12:00-13:30
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

13:45-15:15
AfterEffects FX [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
InDesign MM [sala 3] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

15:30-17:00
AfterEffects GA [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]
InDesign PR [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Roch Forowicz [kod: 3i4x8tk]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-15:15
Pracownia foto I: Światło + Klasyczne techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

II rok
12:00-18:45
Pracownia foto III: Kreacja + Portfolio fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-11:45
Tradycyjne techniki animacji 2D [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
12:00-13:30
Scenopisarstwo [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]

II rok
08:30-11:45
Tradycyjne techniki animacji 2D [sala 6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tradycyjne techniki animacji [kod: m61c7sb]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6A] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-15:15
Produkcja filmu animowanego [sala 6B] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Technologia i sztuka operatorska [sala N] (P. Gosk)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Technologia i sztuka operatorska [kod: lrpwm30]
12:00-15:15
Realizacja dźwięku w filmie [sala N] (K. Fürst-Wojtkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Realizacja dźwięku w filmie [kod: 7qlhs3z]
15:30-17:00
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]
17:15-18:45
:idea: dla grupy RTV w I
Podstawy projektowania graficznego [sala 1] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
:idea: dla grup PTV z I i PTiR z I lic.
Development filmowy [sala 12] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Development filmowy [kod: hj53wnz]

II rok
08:30-11:45
Estetyka i reżyseria dźwięku [sala 12] (K. Fürst-Wojtkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Estetyka i reżyseria dźwięku [kod: 6o400od]
12:00-15:15
Dramaturgia filmowa [sala N] (P. Gosk)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Dramaturgia filmowa [kod: dyj0ae2]
15:30-17:00
Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej [sala 12] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej [kod: ebt9b16]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 08:30 B2 NST [kod: qk5nkjk]

10:15-11:45
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 10:15 C1/2 NST [kod: 9q11gg2]

12:00-13:30
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 12:00 B1 NST [kod: a4z9r7p]

13:45-15:15
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 13:45 B2 NST [kod: 53yven6]

15:30-17:00
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 15:30 A1/2 NST [kod: n2yebqd]

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG SOB 17:15 B1 NST [kod: 7shkpp0]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Teoria i praktyka reklamy: Reklama telewizyjna (A. Waczko)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: Reklama telewizyjna (A. Waczko)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Roch Forowicz, Sofya Nabok, Mat Stryjecki i Katarzyna Szarek.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 06 grudnia / IV zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 05 gru (sob) 2020, 13:51:59

IV zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 06 grudnia 2020 (niedziela)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
ZBrush [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

10:15-11:45
Animate [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

12:00-13:30
PhotoShop BA [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
AfterEffects GA [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
AfterEffects FX [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
Premiere [sala 3] (D. Roś / A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

17:15-18:45
Blender [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP GRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Tworzenie stron www [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]
12:00-13:30
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
13:45-15:15
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
15:30-17:00
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Branding [sala 2] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
10:15-11:45
Psychofizjologia widzenia [sala 6B] (N. Issa / A. Wrońska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia [kod: zl7k7u8]
12:00-13:30
Identyfikacja wizualna [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 identyfikacja wizualna [kod: u33lnyr]
13:45-15:15
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
15:30-17:00
Projektowanie opakowań [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie opakowań [kod: jx0slqj]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP MULTIMEDIALNYCH

I rok
08:30-10:00
Słownik terminów plastycznych [sala 5] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Słownik terminów plastycznych [kod: mjusqak]
10:15-11:45
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
12:00-13:30
Podstawy działań plastycznych [sala 6B] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy działań plastycznych [kod: g1kf1h4]
13:45-15:15
Multimedia w internecie [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Multimedia w internecie [kod: 4s2a6yb]
15:30-17:00
Podstawy projektowania graficznego (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy projektowania graficznego [kod: dywf77h]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Kompozycja 2+3D [sala 12] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Kompozycja 2+3D [kod: pnsolbk]
10:15-11:45
Branding [sala 4] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Branding [kod: 3ygbjxn]
12:00-13:30
Projektowanie reklam internetowych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie reklam internetowych [kod: hb4onx3]
13:45-15:15
Podstawy programowania [sala 6A] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Podstawy programowania [kod: k0hbygw]
15:30-17:00
Web Development [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Web Development [kod: wcapq4k]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP STRATEGICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Innowacyjna promocja [sala 1] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Innowacyjna promocja [kod: zez6j9s]
10:15-11:45
Innowacyjna promocja [sala 1] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Innowacyjna promocja [kod: zez6j9s]
12:00-13:30
Accounting [sala 1] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting NST [kod: 1taptpw]
13:45-15:15
Accounting [sala 1] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting NST [kod: 1taptpw]
15:30-17:00
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]
17:15-18:45
Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Gospodarka rynkowa i organizacja firmy [kod: pkjd6bu]

II rok
08:30-10:00
Innowacyjna promocja [sala 1] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Innowacyjna promocja [kod: zez6j9s]
10:15-11:45
Innowacyjna promocja [sala 1] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Innowacyjna promocja [kod: zez6j9s]
12:00-13:30
Accounting [sala 1] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting NST [kod: 1taptpw]
13:45-15:15
Accounting [sala 1] (P. Janczak-Gawinecka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Accounting NST [kod: 1taptpw]
15:30-17:00
Ekonomika i organizacja firmy [sala 1] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Ekonomika i organizacja firmy [kod: dxbhk7b]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

10:15-11:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 10:15 B1 NST [kod: uv96807]

12:00-13:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 12:00 B2 NST [kod: hievglf]

13:45-15:15
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 13:45 B1 NST [kod: v64euj0]

15:30-17:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

17:15-18:45
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 17:15 A1/2 NST [kod: nhcy3qv]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Prawo mediów i reklamy (M. Osińska-Wilińska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Prawo mediów i reklamy [kod: ijhxf4t]

13:45-15:15
Teoria i praktyka reklamy: Reklama prasowa (S. Wojtkowski)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Teoria i praktyka reklamy [kod: y6i51rt]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Piotr Gutsche, Anna Rozwadowska, Daniel Szwejkowski, Mat Stryjecki i Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 12 grudnia 2020 / V zjazd uzupełniający

Post autor: s_wojtkowski » 11 gru (pt) 2020, 18:41:10

V zjazd uzupełniający
Plan zajęć na 12 grudnia 2020 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły i studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

08:30-11:45
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe NST [kod: m9198mj]

08:30-11:45
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-15:15
Warsztaty digital painting [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-15:15
Warsztaty youtube’owe [sala N] (P. Janiszewski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty youtube'owe [kod: 7pvla0x]
uwaga! zajęcia przełożone na inny termin!

15:30-18:45
Warsztaty fotograficzne [sala N] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty fotograficzne NST [kod: o7nq5pr]

15:30-18:45
Warsztaty filmu dokumentalnego [sala N] (K. Łatowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty filmu dokumentalnego [kod: k5y505c]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Historia reklamy IX (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej IX (Z. Żubka-Chmielewska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]

13:45-15:15
Historia reklamy X (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej X (Z. Żubka-Chmielewska)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia sztuki nowożytnej [kod: gweic7r]


Uwaga!
Wszystkie sobotnie zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W trakcie tego zjazdu uzupełniającego (12-13/12/2020) prowadzimy transmisje zajęć stacjonarnych na MS Teams i Zoom. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie sobotnie zajęcia wykładowe odbywają się, do odwołania, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams będą nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 13 grudnia 2020 / V zjazd uzupełniający

Post autor: s_wojtkowski » 12 gru (sob) 2020, 18:52:05

V zjazd uzupełniający
Plan zajęć na 13 grudnia 2020 (niedziela)


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Podstawy kulturoznawstwa (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2020 Podstawy kulturoznawstwa [kod: mqe91ja]
12:00-13:30
Formy i gatunki dziennikarskie (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Formy i gatunki dziennikarskie [kod: 4qgz9jh]
13:45-15:15
Komunikacja społeczna (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Komunikacja społeczna [kod: 39v2zx3]

II rok
10:15-11:45
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
12:00-13:30
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2020 Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie [kod: p8gw5lz]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: yi6kzhh]

III rok
10:15-11:45
Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2020 Blogosfera, vlogosfera i dziennikarstwo obywatelskie [kod: p8gw5lz]
12:00-13:30
Historia cywilizacji (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2020 Historia cywilizacji [kod: ih5sko5]
13:45-15:15
Osobowości współczesnej kultury medialnej (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2020 Osobowości współczesnej kultury medialnej [kod: yi6kzhh]
15:30-16:15
Seminarium licencjackie / spotkanie organizacyjne (S. Wojtkowski)
:arrow: zespół 2020 Seminarium licencjackie [kod: epy31v5]
16:30-17:00
Spotkanie w sprawie praktyk zawodowych (A. Sągin)
:arrow: zespół 2020 Seminarium licencjackie [kod: epy31v5]
17:00-17:30
Spotkanie w sprawie egzaminu końcowego z języka angielskiego (A. Dąbrowska)
:arrow: zespół 2020 Seminarium licencjackie [kod: epy31v5]


Uwaga!
Zjazdy akademickie semestru jesienno-zimowego odbywają się w niedziele zgodnie z następującym kalendarzem:
 25/10/2020
 15/11/2020
 29/11/2020
 13/12/2020
24/01/2021 :!: uwaga :!: zmiana terminu :!:
+ zaliczenia 07/02/2021 :!: uwaga :!: zmiana terminu :!:
Wszystkie niedzielne zajęcia akademickie będą odbywać się, do odwołania, on line.
Zajęcia realizowane na MS Teams będą nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z ich zawartością przez studentów nie mogących uczestniczyć w zajęciach na żywo, w czasie rzeczywistym.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Święta, Nowy Rok, ferie i zakończenie semestru zimowego 2020/21 w grupach NST

Post autor: s_wojtkowski » 14 gru (pn) 2020, 21:25:26

Święta, Nowy Rok, ferie i zakończenie semestru zimowego 2020/21
w grupach niestacjonarnych / weekendowych


Szanowni wykładowcy, słuchacze, studenci, kursanci grup niestacjonarnych / weekendowych
Warszawskiej Szkoły Reklamy / Wyższej Szkoły Biznesu, Mediów i Reklamy!


Ze względu na wprowadzone przepisy rządowe dotyczące zmiany terminu ferii zimowych, zmianie ulega także nasz kalendarz roku szkolnego / akademickiego.

Zacznijmy jednak od nadchodzących dni. Dnia 18/12 (piątek) mamy event day, w trakcie którego będzie można (nieobowiązkowo) wziąć udział w jednym z warsztatów specjalnych. Ich program opublikujemy na forum w dniu 15/12 (wtorek), a zapisy na nie będą miały miejsce 16/12 (środa) na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy na nie, w marę możliwości, także Was, słuchaczy i studentów grup niestacjonarnych, którzy w najbliższy weekend 18-19-20/12 (piątek-sobota-niedziela) będziecie mieli ostatni w tym roku, V zjazd specjalizacyjny (to akurat bez zmian).

Z kolei w dniach 21-22/12 (poniedziałek-wtorek) planujemy szereg spotkań i atrakcji świątecznych, wszystkich wyłącznie on line, na które zostaniecie zaproszeni w oddzielnym mailu. Część z nich będzie miała miejsce popołudniu / wieczorem. Oczywiście nie są one obowiązkowe.

Na tym skończą się szkolne aktywności w tym przedziwnym 2020 roku (choć oczywiście dyrekcja, sekretariat i dziekanat będą pracować dalej, w ograniczonych godzinach). Od dnia 23/12 (środa) rozpoczynamy przerwę świąteczno-noworoczną.

Zimowa (feriowa) przerwa w nauce rozpocznie się bezpośrednio po okresie świąteczno-noworocznym, w dnu 04/01/2021 (poniedziałek) i potrwa do 15/01/2021 (piątek) włącznie. W tym okresie w szkole nie będą odbywały się żadne zajęcia obowiązkowe, a jedynie nieobowiązkowe zdalne konsultacje dotyczące realizacji prac zaliczeniowych z wybranych zajęć, wg odrębnego planu. Warto w ferie o szkole nie zapominać, a właśnie nadrobić wszystkie zaległości, zrobić zaległe prace domowe i projektowe, podjąć też wysiłek choćby wstępnego przygotowywania się do zaliczeń semestralnych.

W okresie od 21/12 (poniedziałek) do 15/01 (piątek) będziemy, w wybranych dniach (poniedziałki, środy, niedziele) i godzinach udostępniać zdalnie pracownie komputerowe szkoły za pośrednictwem programu TeamViewer. Instrukcja i zasady korzystania z tego rozwiązania, a także szczegółowy kalendarz slotów (godzin dostępności komputerów) opublikujemy i roześlemy w dniu 16/12 (środa). W okresie świąteczno-noworocznym i w okresie ferii będzie też możliwość indywidualnego korzystania z komputerów w pracowniach szkolnych stacjonarnie (po uprzednim zgłoszeniu w sekretariacie).

Kalendarz zakończenia semestru jesienno-zimowego 2020/21 w grupach niestacjonarnych / weekendowych, po wyżej omówionych korektach, przedstawia się następująco:

:arrow: 15-16-17/01 – VI (ostatni) zjazd specjalizacyjny
:arrow: 23-24/01 – VI (ostatni) zjazd uzupełniający i akademicki
:arrow: 29-30-31/01 – sesja egzaminacyjna
:arrow: 06-07/02 – sesja poprawkowa i akademicka
:arrow: 13-14/02 – pierwszy zjazd nowego semestru

(Szczegółowe zasady przeprowadzania zaliczeń semestralnych i ich dokumentowania (m.in. wpisy do indeksów, uzupełnianie protokołów) przedstawimy w oddzielnym komunikacie. Oczywiście będą one dostosowane do sytuacji epidemicznej i obowiązujących w tym czasie przepisów prawa.)

Z nowego, uaktualnionego kalendarza roku szkolnego / akademickiego wynika, że trwający semestr zakończymy tydzień wcześniej niż to było planowane. Wynika to z faktu, że na drugi (wiosenno-letni) semestr przesunęliśmy jesienny plener. Liczymy na to, że sytuacja epidemiczna poprawi się na tyle, że będziemy mogli go skutecznie i atrakcyjnie zorganizować wiosną. Przyszły semestr będzie więc trwał nieco dłużej (zaczniemy go bez żadnej przerwy, od razu po obecnym), a to dlatego, że w jego ramach zarezerwowaliśmy aż dwa terminy (dwa weekendy) przeznaczone na zajęcia plenerowe. Oby dane nam było je wykorzystać na jak najbardziej zbliżone do tradycyjnych zajęcia i wyjazdy plenerowe.

Przepraszając za ewentualne niedogodności zmienionych terminów, proszę o zapisanie ich w swoich planerach i dostosowanie do nich swoich aktywności. Nie planuję dalszych zmian, jednak proszę o śledzenie kolejnych komunikatów, sytuacja cały czas jest dynamiczna i być może kolejne modyfikacje okażą się konieczne.

Łączę gorące zimowe pozdrowienia dla wszystkich!
Sław Wojtkowski / Warszawska Szkoła Reklamy + Wyższa Szkoła Biznesu, Mediów i Reklamy

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10561
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 18 grudnia / V zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 17 gru (czw) 2020, 15:38:49

V zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 18 grudnia 2020 (piątek)


ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA SPECJALNE on line, na MS Teams

Świąteczne zajęcia specjalne organizujemy dla wszystkich chętnych, oczywiście także z grup weekendowych / niestacjonarnych. Uwaga, obowiązują zapisy!

10:15-13:45
Warsztaty: Design sprint (G. Kosson)
:arrow: zespół 2020 WSR Events A [kod: xittxx4]

:!: Zapisy na warsztaty: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 33&t=14807
(minimalna liczba uczestników: 10 osób, maksymalna liczba uczestników: 20 osób)

Opis:
Design sprint to ścieżka projektowa w pigułce. Będziemy pracować w zespołach projektowych nad realnie zgłoszonym problemem, przejdziemy przez fazy projektowe. Uczestnicy poznają i doświadczą jak wygląda proces projektowy oraz pomocne narzędzia, które będą mogli wykorzystać w innych zadaniach, nie tylko szkolnych, ale i w codziennym życiu.
Korzyści:
- poznanie metody desing thinking w praktycznym działaniu
Moduły:
- 10:15-11:45
mapowanie problemów (we wstępnej fazie skupimy się na zgłoszeniu i wyborze problemu, spojrzymy na niego z lotu helikoptera i popatrzymy na ekosystem z nim związany)
definiowanie problemu (w tej fazie zbierzemy dane, doświadczenia związane z problemem aby dojść do jego przeformatowania i postawienia wyzwania projektowego)
generowanie pomysłów i idei (w tej fazie skupimy się wygenerowaniu idei na rozwiązanie wyzwania projektowego)
- 12:00-13:45
zawężenie wyboru (w tej części procesu wybierzemy rozwiązanie, które zaczniemy prototypować)
prototyp i testy (jeśli starczy nam czasu stworzymy prototyp i go przetestujemy)

10:15-15:15
Warsztaty: Projektowanie kariery metodą design thinking (A. Sągin)
:arrow: zespół 2020 WSR Events B [kod: 67q9ygf]

:!: Zapisy na warsztaty: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 33&t=14808
(minimalna liczba uczestników: 10 osób, maksymalna liczba uczestników: 20 osób)

Opis:
Warsztaty projektowania kariery metodą design thinking to intensywny i dynamiczny proces kreatywny, podczas którego uczestnicy wypracują pomysły na produkty, usługi lub rozwiązania pomagające osobom branży kreatywnej na rozwój swojej kariery w czasie dynamicznych zmian i wszechobecnej cyfryzacji. Ponadto uczestnicy poznają metodę design thinking, która mogą wykorzystać we własnej pracy i projektach.
Korzyści:
- pobudzenie kreatywności i nauka narzędzi projektowych i biznesowych
- szansa na wygenerowanie pomysłów na innowacyjny biznes/projekt
- poznanie w praktyce metody design thinking
- integracja, twórcza atmosfera i konkretne umiejętności
Moduły:
- 10:15-11:45
Co to jest Design Thinking?
Przykłady zastosowania
Empatia źródłem innowacji i inspiracji
Tworzenie persony
- 12:00-13:30
Analiza persony
Definiowanie wyzwania
Rozgrzewki kreatywne
Generowanie pomysłów
- 13:45-15:15
Analiza pomysłów
Wprowadzenie do prototypowania
Prototypowanie pomysłów
Prezentacje finalne


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

17:15-18:45
Illustrator [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

19:00-20:30
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

17:15-20:30
Warsztaty rysunkowe [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rysunkowe NST [kod: m9198mj]
Warsztaty rzeźbiarskie [sala 11] (A. Perec / K. Szarek)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Warsztaty rzeźbiarskie NST [kod: 3gk3o9h]


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

17:15-18:45
Historia reklamy IX (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (obecna 1 osoba) zajęcia z Historii sztuki nowożytnej w tym terminie nie będą się odbywać;
prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)

19:00-20:30
Historia reklamy X (M. Stryjecki)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 Historia reklamy [kod: 7bq24ay]
Historia sztuki nowożytnej (Z. Żubka-Chmielewska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (obecna 1 osoba) zajęcia z Historii sztuki nowożytnej w tym terminie nie będą się odbywać;
prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 17:15 B1 NST [kod: ll4dfze]

19:00-20:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe i informatyczne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W trakcie tego zjazdu specjalizacyjnego (04-06/12/2020) prowadzimy transmisje zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Piątkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na MS Teams. Zachęcamy do dołączania do zajęć (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych (w szkole), nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania prac domowych. Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się w zespołach przypisanych poszczególnym grupom.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

ODPOWIEDZ