Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 10 kwietnia 2021 / IV zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 09 kwie (pt) 2021, 15:55:48

IV zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 10 kwietnia 2021 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
3DS Max [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]

12:00-13:30
llustrator [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
PhotoShop BA [sala 4] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]

13:45-15:15
LightRoom [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
Premiere [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

15:30-17:00
CaptureOne [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
AfterEffects [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

17:15-18:45
ToonBoom [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-15:15
Pracownia foto II: Portret + Cyfrowe techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-17:00
Pracownia foto IV: Reklama + Produkcja sesji zdjęciowej [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6B] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-17:00
Storyboarding [sala 12/6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
12:00-13:30
Realizacja filmu animowanego [sala 12] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-17:00
-
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-10:00
-
10:15-13:30
Podstawy montażu filmowego [sala 3/4] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy montażu filmowego [kod: brwe1nl]
13:45-15:15
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]
15:30-17:00
:idea: dla grupy RTV w I
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]
:idea: dla grup PTV z I i PTiR z I lic.
Przygotowanie produkcji tv/f [sala 6B] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Przygotowanie produkcji tv/f [kod: n18nun7]
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-13:30
Organizacja planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja planu zdjęciowego [kod: 0qmhbvo]
13:45-15:15
:idea: dla grupy RTV w II
-
:idea: dla grup PTV z II i PTiR z II lic.
Organizacja postprodukcji tv/f [sala 6B] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja postprodukcji tv/f [kod: nwozp1o]
17:15-18:45
-


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 08:30 B2 NST [kod: qk5nkjk]

10:15-11:45
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 10:15 C1/2 NST [kod: 9q11gg2]

12:00-13:30
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 12:00 B1 NST [kod: a4z9r7p]

13:45-15:15
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

15:30-17:00
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 15:30 A1/2 NST [kod: n2yebqd]

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 17:15 B1 NST [kod: 7shkpp0]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Reklama audiowizualna (radiowa+telewizyjna) (K. Fürst-Wojtkowska / A. Waczko)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama audiowizualna [kod: if7ka3h]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]

13:45-15:15
Reklama drukowana (zewnętrzna+prasowa) (A. Bakiensztos / S. Wojtkowski)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama drukowana [kod: 0sdfoe7]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Katarzyna Szarek, Ewa Szwarc, Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan spotkań specjalizacyjnych na 10-11 kwietnia 2021

Post autor: s_wojtkowski » 09 kwie (pt) 2021, 19:45:22

Obrazek


Szanowni słuchacze, studenci i kursanci!

W weekend 10-11 kwietnia 2021, oczywiście poza zajęciami, zapraszamy Was wszystkich na spotkania on line w gronach specjalizacyjnych, które poprowadzą wasi opiekunowie. W ramach tych spotkań będzie okazja do rozmowy o pierwszej części semestru wiosenno-letniego, problemach, które ze sobą przyniósł, a także propozycjach i sposobach ich rozwiązania. Chcielibyśmy też 2 czy 3 sprawy przegłosować, a wiadomo, że nieobecni nie mają racji ;-). Będzie też mowa o planach szkoły na kwiecień, maj i czerwiec. Oczywiście nie zabraknie czasu na omówienie problemów wewnątrzspecjalizacyjnych, które wy sami uznacie za ważne i warte przedyskutowania. Wasze uwagi i wnioski ze wszystkich spotkań zostaną zebrane bezpośrednio po ich zakończeniu, a przed kolejnym weekendem, przedstawione na tym forum. Wspólnie z opiekunami specjalizacji bardzo liczymy na wasze zaangażowanie i wysoką frekwencję. Do zobaczenia!


Plan spotkań specjalizacyjnych na 10 kwietnia 2021 (sobota)


Spotkania on line, na MS Teams

19:00-20:00
Spotkanie słuchaczy i studentów specjalizacji fotograficznych (grupy FOTO w I, FOTO w II, FwM z I lic. i FwM z II lic.)
poprowadzi Marcin Grabowiecki
MS Teams :arrow: zespół 2020 Specjalizacje fotograficzne [kod: tq5k3jj]

19:00-20:00
Spotkanie słuchaczy specjalizacji animacji (grupy A w I i A w II)
poprowadzi Alicja Witkowska
MS Teams :arrow: zespół 2020 Specjalizacja animacji [kod: 4na6ojb]

19:00-20:00
Spotkanie studentów specjalizacji strategicznej (grupy SR z I lic. i SR z II lic.)
poprowadzą Andrzej Sągin i Sław Wojtkowski
MS Teams :arrow: zespół 2020 Specjalizacja strategiczna [kod: anc0qxw]


Plan spotkań specjalizacyjnych na 11 kwietnia 2021 (niedziela)


Spotkania on line, na MS Teams

19:00-20:00
Spotkanie słuchaczy i studentów specjalizacji filmowych (grupy RTV w I, RTV w II, PTV z I, PTV z II, PTiR z I lic. i PTiR z II lic.)
poprowadzi Kasia Fürst-Wojtkowska
MS Teams :arrow: zespół 2020 Specjalizacje filmowe [kod: ucbpo1s]

19:00-20:00
Spotkanie słuchaczy specjalizacji graficznej (grupy PG w I i PG w II)
poprowadzi Mat Stryjecki
MS Teams :arrow: zespół 2020 Specjalizacja graficzna [kod: 133vobg]

19:00-20:00
Spotkanie słuchaczy i studentów specjalizacji multimedialnych (grupy M w I, M w II, G/M z I lic. i G/M z II lic.)
poprowadzi Michał Zeprzałka
MS Teams :arrow: zespół 2020 Specjalizacje multimedialne [kod: 81wqw17]

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 11 kwietnia 2021 / IV zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 10 kwie (sob) 2021, 13:51:22

IV zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 11 kwietnia 2021 (niedziela)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
CaptureOne [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]

10:15-11:45
LightRoom [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
Blender [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

12:00-13:30
PhotoShop BA [sala 6A] (A. Acher)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

13:45-15:15
Maya [sala 3] (R. Forowicz)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

15:30-17:00
Illustrator [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
FinalCut [sala 4] (M. Sioma)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

17:15-18:45
Premiere [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP GRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
10:15-11:45
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
12:00-13:30
Psychofizjologia widzenia [sala 6A] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia NST [kod: zl7k7u8]
13:45-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-13:30
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]
13:45-15:15
Layouting prasowy i infografika [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Layouting prasowy i infografika [kod: u5o3gsb]
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP MULTIMEDIALNYCH

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-13:30
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne [sala 6A] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-13:30
Scenografia multimedialna [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Scenografia multimedialna [kod: 0herwp8]
13:45-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP STRATEGICZNYCH

I rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
12:00-13:30
Negocjacje biznesowe [sala 6B] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Negocjacje biznesowe [kod: 0vd40pe]
13:45-15:15
Media relations [sala 6B] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Media relations [kod: wnpoxjd]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
12:00-13:30
Negocjacje biznesowe [sala 6B] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Negocjacje biznesowe [kod: 0vd40pe]
13:45-15:15
Media relations [sala 6B] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Media relations [kod: wnpoxjd]
15:30-18:45
-


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

10:15-11:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 10:15 B1 NST [kod: uv96807]

12:00-13:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

13:45-15:15
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 13:45 B1 NST [kod: v64euj0]

15:30-17:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 15:30 B2 NST [kod: tbqgzcc]

17:15-18:45
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 17:15 A1/2 NST [kod: nhcy3qv]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Reklama audiowizualna (radiowa+telewizyjna) (K. Fürst-Wojtkowska / A. Waczko)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama audiowizualna [kod: if7ka3h]

13:45-15:15
Reklama drukowana (zewnętrzna+prasowa) (A. Bakiensztos / S. Wojtkowski)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama drukowana [kod: 0sdfoe7]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Mat Stryjecki i Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 17 kwietnia 2021 / V zjazd uzupełniający

Post autor: s_wojtkowski » 16 kwie (pt) 2021, 14:44:27

V zjazd uzupełniający
Plan zajęć na 17 kwietnia 2021 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły i studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

08:30-11:45
Warsztaty malarskie [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty malarskie NST [kod: lwgoavn]

12:00-15:15
Warsztaty intermedialne [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-15:15
Warsztaty tworzenia podcastów [sala 12] (A. Hardej / J. Jamrozek)
transmisja zajęć na MS Teams
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie Warsztaty tworzenia podcastów nie będą się odbywać

15:30-18:45
Warsztaty ciemniowe [sala N] (K. Pasicz)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty ciemniowe [kod: okbw8n1]

15:30-18:45
Warsztaty filmu animowanego [sala N] (M. Mróz / S. Nabok / A. Witkowska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie Warsztaty filmu animowanego nie będą się odbywać


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej IX (A. Szacho-Głuchowicz)
MS Teams
:arrow: zespół 2021 Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej [kod: 9icp0fh]
Sztuka współczesna IX (Z. Żubka-Chmielewska)
MS Teams
:arrow: zespół 2021 Sztuka współczesna [kod: a2rql31]

13:45-15:15
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej X (A. Szacho-Głuchowicz)
MS Teams
:arrow: zespół 2021 Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej [kod: 9icp0fh]
Sztuka współczesna X (Z. Żubka-Chmielewska)
MS Teams
:arrow: zespół 2021 Sztuka współczesna [kod: a2rql31]


Uwaga!
Wszystkie sobotnie zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W trakcie tego zjazdu uzupełniającego (27-28/02/2021) prowadzimy transmisje zajęć stacjonarnych na MS Teams i Zoom. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie sobotnie zajęcia wykładowe odbywają się, do odwołania, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams będą nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w czasie rzeczywistym.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 18 kwietnia 2021 / V zjazd uzupełniający

Post autor: s_wojtkowski » 16 kwie (pt) 2021, 21:28:37

V zjazd uzupełniający/akademicki
Plan zajęć na 18 kwietnia 2021 (niedziela)


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska)
:arrow: zespół 2021 Ochrona własności intelektualnej [kod: 0uqgpkj]
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
Retoryka praktyczna i erystyka (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Retoryka praktyczna i erystyka [kod: kqimoiy]

II rok
10:15-11:45
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
12:00-13:30
Etyka dziennikarska (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Etyka dziennikarska [kod: c0u1721]
13:45-15:15
Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne [kod: sw7kzb9]

III rok
10:15-11:45
Filozofia [c.d.n.] (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Filozofia [kod: amzu2it]
12:00-13:30
Retoryka praktyczna i erystyka (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Retoryka praktyczna i erystyka [kod: kqimoiy]
13:45-15:15
Filozofia [c.d.] (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Filozofia [kod: amzu2it]


Uwaga!
Zjazdy akademickie semestru wiosenno-letniego odbywają się w niedziele zgodnie z następującym kalendarzem:
 28/02/2021
 14/03/2021
 28/03/2021
 18/04/2021
 09/05/2021
+ zaliczenia 06/06/2021
Wszystkie niedzielne zajęcia akademickie będą odbywać się, do odwołania, on line.
Zajęcia realizowane na MS Teams będą nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z ich zawartością przez studentów nie mogących uczestniczyć w zajęciach na żywo, w czasie rzeczywistym.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 23 kwietnia 2021 / V zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 22 kwie (czw) 2021, 20:32:26

V zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 23 kwietnia 2021 (piątek)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

17:15-18:45
PhotoShop BA [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]

19:00-20:30
Illustrator [sala 2] (K. Ziędalski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Konrad Ziędalski [kod: 6v1xx1f]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

17:15-20:30
Warsztaty malarskie [sala 9] (M. Orzewska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty malarskie NST [kod: lwgoavn]

Seminarium dyplomowe [sala 11] (promotorzy prac dyplomowych)
uwaga! w ramach tych zajęć prosimy wszystkich słuchaczy II roku o nawiązanie bezpośredniego kontaktu mailowego z promotorami, oni wyznaczą tok i formę spotkań w ramach seminariów dyplomowych


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

17:15-18:45
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej I (A. Szacho-Głuchowicz)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisanych 5 osób) zajęcia z Historii sztuki starożytnej i średniowiecznej w tym terminie nie będą się odbywać; prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)
Sztuka współczesna I (Z. Żubka-Chmielewska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisane 2 osoby) zajęcia ze Sztuki współczesnej w tym terminie nie będą się odbywać; prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)

19:00-20:30
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej II (A. Szacho-Głuchowicz)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisanych 5 osób) zajęcia z Historii sztuki starożytnej i średniowiecznej w tym terminie nie będą się odbywać; prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)
Sztuka współczesna II (Z. Żubka-Chmielewska)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisane 2 osoby) zajęcia ze Sztuki współczesnej w tym terminie nie będą się odbywać; prosimy o uczestnictwo w nich w soboty zjazdów uzupełniających (ewentualnie zapoznawanie się z nagranymi wykładami)


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

17:15-18:45
ANG B1+ (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG PT 17:15 B1 NST [kod: ll4dfze]

19:00-20:30
ANG B2+ (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe i informatyczne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W trakcie zjazdów specjalizacyjnych prowadzimy transmisje zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Piątkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na MS Teams. Zachęcamy do dołączania do zajęć (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych (w szkole), nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania prac domowych. Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się w zespołach przypisanych poszczególnym grupom.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 24 kwietnia 2021 / V zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 23 kwie (pt) 2021, 18:12:19

V zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 24 kwietnia 2021 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
3DS Max [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]

12:00-13:30
llustrator [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
PhotoShop BA [sala 4] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]

13:45-15:15
LightRoom [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
Premiere [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

15:30-17:00
CaptureOne [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
AfterEffects [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

17:15-18:45
ToonBoom [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
-
10:15-13:30
Postprodukcja fotograficzna [sala 6A] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Postprodukcja fotograficzna [kod: 5ke5p3t]
13:45-15:15
Analiza obrazu fotograficznego [sala 6B] (M. Bonna)
uwaga! ze względu na chorobę wykładowcy zajęcia są przeniesione na 29/05
15:30-17:00
Komunikacja wizualna [sala 4] (M. Bonna)
uwaga! ze względu na chorobę wykładowcy zajęcia są przeniesione na 29/05
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-13:30
Postprodukcja fotograficzna [sala 6A] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Postprodukcja fotograficzna [kod: 5ke5p3t]
13:45-15:15
Analiza obrazu fotograficznego [sala 6B] (M. Bonna)
uwaga! ze względu na chorobę wykładowcy zajęcia są przeniesione na 29/05
15:30-17:00
Komunikacja wizualna [sala 4] (M. Bonna)
uwaga! ze względu na chorobę wykładowcy zajęcia są przeniesione na 29/05
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6B] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-17:00
Nowe trendy w animacji [sala 12/6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Nowe trendy w animacji [kod: fue680i]
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
12:00-13:30
Realizacja filmu animowanego [sala 12] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-17:00
Nowe trendy w animacji [sala 12/6A] (M. Mróz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Nowe trendy w animacji [kod: fue680i]
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-10:00
Podstawy montażu filmowego [sala 3/4] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy montażu filmowego [kod: brwe1nl]
10:15-13:30
Sztuka pracy z aktorem i tekstem [sala N] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Sztuka pracy z aktorem i tekstem [kod: 9236f8c]
13:45-15:15
Storyboarding [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Storyboarding [kod: bpdeyan]
15:30-17:00
:idea: dla grupy RTV w I
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]
:idea: dla grup PTV z I i PTiR z I lic.
Przygotowanie produkcji tv/f [sala 6B] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Przygotowanie produkcji tv/f [kod: n18nun7]
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Formy i gatunki telewizyjne + Storyboarding [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Formy i gatunki telewizyjne [kod: 2vc4x62]
12:00-13:30
Organizacja planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja planu zdjęciowego [kod: 0qmhbvo]
13:45-17:00
Reżyseria filmowa [sala N] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Reżyseria filmowa [kod: zbqvgr0]
17:15-18:45
:idea: dla grupy RTV w II
-
:idea: dla grup PTV z II i PTiR z II lic.
Organizacja postprodukcji tv/f [sala 6B] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja postprodukcji tv/f [kod: nwozp1o]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 08:30 B2 NST [kod: qk5nkjk]

10:15-11:45
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 10:15 C1/2 NST [kod: 9q11gg2]

12:00-13:30
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 12:00 B1 NST [kod: a4z9r7p]

13:45-15:15
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

15:30-17:00
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 15:30 A1/2 NST [kod: n2yebqd]

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 17:15 B1 NST [kod: 7shkpp0]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Reklama audiowizualna (radiowa+telewizyjna) (K. Fürst-Wojtkowska / A. Waczko)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama audiowizualna [kod: if7ka3h]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]

13:45-15:15
Reklama drukowana (zewnętrzna+prasowa) (A. Bakiensztos / S. Wojtkowski)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama drukowana [kod: 0sdfoe7]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Katarzyna Szarek, Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 25 kwietnia 2021 / V zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 23 kwie (pt) 2021, 19:21:54

V zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 25 kwietnia 2021 (niedziela)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
CaptureOne [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]

10:15-11:45
LightRoom [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
Blender [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

12:00-13:30
PhotoShop BA [sala 6A] (A. Acher)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

13:45-15:15
Maya [sala 3] (R. Forowicz)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

15:30-17:00
Illustrator [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
FinalCut [sala 4] (M. Sioma)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

17:15-18:45
Premiere [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP GRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
10:15-11:45
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
12:00-13:30
Psychofizjologia widzenia [sala 6A] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia NST [kod: zl7k7u8]
13:45-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-13:30
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]
13:45-15:15
Layouting prasowy i infografika [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Layouting prasowy i infografika [kod: u5o3gsb]
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP MULTIMEDIALNYCH

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-13:30
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne [sala 6A] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-13:30
Scenografia multimedialna [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Scenografia multimedialna [kod: 0herwp8]
13:45-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP STRATEGICZNYCH

I rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
12:00-13:30
Negocjacje biznesowe [sala 6B] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Negocjacje biznesowe [kod: 0vd40pe]
13:45-15:15
Media relations [sala 6B] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Media relations [kod: wnpoxjd]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
12:00-13:30
Negocjacje biznesowe [sala 6B] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Negocjacje biznesowe [kod: 0vd40pe]
13:45-15:15
Media relations [sala 6B] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Media relations [kod: wnpoxjd]
15:30-18:45
-


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

10:15-11:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 10:15 B1 NST [kod: uv96807]

12:00-13:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

13:45-15:15
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 13:45 B1 NST [kod: v64euj0]

15:30-17:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 15:30 B2 NST [kod: tbqgzcc]

17:15-18:45
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 17:15 A1/2 NST [kod: nhcy3qv]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Reklama audiowizualna (radiowa+telewizyjna) (K. Fürst-Wojtkowska / A. Waczko)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama audiowizualna [kod: if7ka3h]

13:45-15:15
Reklama drukowana (zewnętrzna+prasowa) (A. Bakiensztos / S. Wojtkowski)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama drukowana [kod: 0sdfoe7]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Roch Forowicz, Mat Stryjecki i Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plenery WSR w maju i w czerwcu

Post autor: s_wojtkowski » 23 kwie (pt) 2021, 20:55:13

Obrazek


Słuchacze, studenci, kursanci WSR & WSBMiR!

Zbliża się czas plenerów. Zarezerwowaliśmy na ten ważny element toku nauki / studiów / kursów, ale także integracji - dwa weekendy. Ze względu na sytuację epidemiczną termin pleneru jesiennego został przeniesiony na maj, a plener wiosenny zaplanowaliśmy w czerwcu. Jesteśmy zdeterminowani, żeby przeprowadzić je w terminach oznaczonych w uaktualnionym kalendarzu roku szkolnego / akademickiego.

Zależnie od sytuacji epidemicznej i możliwości organizacyjnych odbędą się: (a) plenery wyjazdowe (majowy w Zakopanem, a czerwcowy w Sopocie) lub (b) plenery w przestrzeni otwartej w Warszawie lub (c) plenery w formie samodzielnej, indywidualnej realizacji zadań (także w przestrzeni otwartej). Niezależnie od tego czy wyjazdy / zajęcia w przestrzeni miejskiej Warszawy będą możliwe czy nie, forma samodzielnej realizacji zadań plenerowych wspomaganych konsultacjami on line - pozostaje zawsze do wyboru.

Uwaga! Obowiązkowe do zaliczenia są oba plenery!

Terminy plenerów weekendowych:
:idea: jesiennego
(przełożonego z października/listopada) :arrow: (21)-22-23 maja 2021
:idea: wiosennego :arrow: (11)-12-13 czerwca 2021


W ramach zajęć majowych w przestrzeni otwartej zrealizujemy:
>>> plener rysunkowy
(dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej I roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej I roku)
>>> plener fotograficzny
(dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej II roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej II roku + studentów grup fotograficznych I i II roku)
>>> plener filmowy
(dla studentów grup filmowych I i II roku)
>>> plener medialny
(dla studentów grup strategicznych I i II roku)

W ramach zajęć czerwcowych w przestrzeni otwartej zrealizujemy:
>>> plener malarski
(dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej I roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej I roku)
>>> plener fotograficzny
(dla studentów grup fotograficznych I i II roku)
>>> plener filmowy
(dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej II roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej II roku + studentów grup filmowych I i II roku)
>>> plener marketingowy
(dla studentów grup strategicznych I i II roku)

Jeżeli będzie możliwe ich zorganizowanie, chętnych zapraszamy także do udziału w plenerach całotygodniowych (poniedziałek-piątek) w maju (17-21 w Zakopanem) i w czerwcu (07-11 w Sopocie).

Prosimy o zapisanie wszystkich powyższych dat i śledzenie dalszych informacji na temat szczegółów organizacyjnych na tym forum.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Majówka AD 2021

Post autor: s_wojtkowski » 29 kwie (czw) 2021, 13:08:16

Obrazek

01/05 (sobota) - 03/05 (poniedziałek)

PRZEDŁUŻONY WEEKEND WOLNY OD ZAJĘĆ
SEKRETARIAT / DZIEKANAT NIECZYNNY

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Terminy składania prac dyplomowych & licencjackich

Post autor: s_wojtkowski » 04 maja (wt) 2021, 15:52:23

Terminy składania prac dyplomowych & licencjackich

UWAGA!
SŁUCHACZE, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W CZERWCU 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY DYPLOMOWEJ ORAZ DZIEŁA DO 31 MAJA 2021 ROKU (do godziny 18:30).
OPŁATĘ ZA EGZAMIN DYPLOMOWY W WYSOKOŚCI 100 ZŁ MOŻNA WNOSIĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY NAJPÓŹNIEJ DO DNIA OBRONY.


UWAGA!
STUDENCI, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W CZERWCU 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY LICENCJACKIEJ DO 31 MAJA 2021 ROKU.

ODPOWIEDZ