Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 15 maja 2021 / VI zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 14 maja (pt) 2021, 16:42:56

VI zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 15 maja 2021 (sobota)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
3DS Max [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]

12:00-13:30
llustrator [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
PhotoShop BA [sala 4] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]

13:45-15:15
LightRoom [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
Premiere [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

15:30-17:00
CaptureOne [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
AfterEffects [sala 3] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]

17:15-18:45
ToonBoom [sala 2] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Sofya Nabok [kod: 8sa12ii]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FOTOGRAFICZNYCH

I rok
08:30-15:15
Pracownia foto II: Portret + Cyfrowe techniki fotograficzne [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]
15:30-17:00
-
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-17:00
Pracownia foto IV: Reklama + Produkcja sesji zdjęciowej [sala N] (M. Grabowiecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Pracownia fotografii [kod: 20hualc]
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP ANIMACJI

I rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
12:00-13:30
Postać w filmie animowanym [sala 6B] (S. Nabok)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Sofya Nabok [kod: 8r1o90b]
13:45-17:00
Storyboarding [sala 12/6A] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Komputerowe techniki animacji 3D [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
12:00-13:30
Realizacja filmu animowanego [sala 12] (A. Witkowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Animacja Alicja Witkowska [kod: hpseklp]
13:45-17:00
-
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-10:00
Podstawy montażu filmowego [sala 3/4] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy montażu filmowego [kod: brwe1nl]
10:15-11:45
Storyboarding [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Storyboarding [kod: bpdeyan]
12:00-13:30
Sztuka pracy z aktorem i tekstem [sala N] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Sztuka pracy z aktorem i tekstem [kod: 9236f8c]
13:45-15:15
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]
15:30-17:00
:idea: dla grupy RTV w I
Oświetlenie planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Oświetlenie planu zdjęciowego [kod: faz9opl]
:idea: dla grup PTV z I i PTiR z I lic.
Przygotowanie produkcji tv/f [sala 6B] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Przygotowanie produkcji tv/f [kod: n18nun7]
17:15-18:45
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: iscx7t8]

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Storyboarding [sala 1] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Storyboarding [kod: bpdeyan]
12:00-13:30
Organizacja planu zdjęciowego [sala N] (P. Gosk)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja planu zdjęciowego [kod: 0qmhbvo]
13:45-17:00
Reżyseria filmowa [sala N] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Reżyseria filmowa [kod: zbqvgr0]
17:15-18:45
:idea: dla grupy RTV w II
-
:idea: dla grup PTV z II i PTiR z II lic.
Organizacja postprodukcji tv/f [sala 6B] (E. Szwarc)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Organizacja postprodukcji tv/f [kod: nwozp1o]


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 08:30 B2 NST [kod: qk5nkjk]

10:15-11:45
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 10:15 C1/2 NST [kod: 9q11gg2]

12:00-13:30
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 12:00 B1 NST [kod: a4z9r7p]

13:45-15:15
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

15:30-17:00
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 15:30 A1/2 NST [kod: n2yebqd]

17:15-18:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams :arrow: zespół 2020 ANG SOB 17:15 B1 NST [kod: 7shkpp0]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Reklama audiowizualna (radiowa+telewizyjna) (K. Fürst-Wojtkowska / A. Waczko)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama audiowizualna [kod: if7ka3h]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]

13:45-15:15
Reklama drukowana (zewnętrzna+prasowa) (A. Bakiensztos / S. Wojtkowski)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama drukowana [kod: 0sdfoe7]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Anna Rozwadowska, Katarzyna Szarek, Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 16 maja 2021 / VI zjazd specjalizacyjny

Post autor: s_wojtkowski » 14 maja (pt) 2021, 17:59:03

VI zjazd specjalizacyjny
Plan zajęć na 16 maja 2021 (niedziela)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
CaptureOne [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]

10:15-11:45
LightRoom [sala 2] (M. Zagórny)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zagórny [kod: fk56z56]
Blender [sala 3] (P. Gutsche)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Piotr Gutsche [kod: 1evhi7z]

12:00-13:30
-

13:45-15:15
-

15:30-17:00
Illustrator [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]

17:15-18:45
Premiere [sala 3] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP GRAFICZNYCH

I rok
08:30-10:00
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
10:15-11:45
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
12:00-13:30
Psychofizjologia widzenia [sala 6A] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Psychofizjologia widzenia NST [kod: zl7k7u8]
13:45-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-13:30
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]
13:45-15:15
Layouting prasowy i infografika [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Layouting prasowy i infografika [kod: u5o3gsb]
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP MULTIMEDIALNYCH

I rok
08:30-10:00
Tworzenie stron www [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Tworzenie stron www [kod: fvph9mc]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-13:30
Projektowanie graficzne [sala 4] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
13:45-15:15
Prezentacje multimedialne [sala 6A] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 6A] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-13:30
Scenografia multimedialna [sala 3] (R. Forowicz)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Scenografia multimedialna [kod: 0herwp8]
13:45-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]
15:30-17:00
-
17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALNOŚCIOWE GRUP STRATEGICZNYCH

I rok
08:30-10:00
-
10:15-11:45
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
12:00-13:30
Negocjacje biznesowe [sala 6B] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Negocjacje biznesowe [kod: 0vd40pe]
13:45-15:15
Media relations [sala 6B] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Media relations [kod: wnpoxjd]
15:30-17:00
Marketing i promocja [sala 5] (T. Syrowatko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
17:15-18:45
-

II rok
08:30-10:00
Psychologia reklamy [sala 5] (A. Rozwadowska)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]
10:15-11:45
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
12:00-13:30
Negocjacje biznesowe [sala 6B] (J. Sosnowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Negocjacje biznesowe [kod: 0vd40pe]
13:45-15:15
Media relations [sala 6B] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Media relations [kod: wnpoxjd]
15:30-18:45
-


Zajęcia on line, na MS Teams


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

10:15-11:45
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 10:15 B1 NST [kod: uv96807]

12:00-13:30
ANG B2 (A. Grinshteyn)
uwaga! ze względu na niewielkie zainteresowanie (zapisana 1 osoba)
zajęcia w tej grupie nie będą się odbywać; prosimy o przepisanie się do innej grupy

13:45-15:15
ANG B1 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 13:45 B1 NST [kod: v64euj0]

15:30-17:00
ANG B2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 15:30 B2 NST [kod: tbqgzcc]

17:15-18:45
ANG A1/2 (A. Grinshteyn)
MS Teams
:arrow: zespół 2020 ANG ND 17:15 A1/2 NST [kod: nhcy3qv]


ZAJĘCIA WYKŁADOWE

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Reklama audiowizualna (radiowa+telewizyjna) (K. Fürst-Wojtkowska / A. Waczko)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama audiowizualna [kod: if7ka3h]

13:45-15:15
Reklama drukowana (zewnętrzna+prasowa) (A. Bakiensztos / S. Wojtkowski)
MS Teams :arrow: zespół 2021 Reklama drukowana [kod: 0sdfoe7]


Uwaga!
(1) Uczestnictwo w zajęciach zjazdowych odbywa się wg zasad przedstawionych tu: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 14#p238014.
(2) Informujemy, że ze względu na kwarantannę lub z innych ważnych względów nie będą obecni w szkole i poprowadzą zajęcia stacjonarne zdalnie następujący wykładowcy: Roch Forowicz, Anna Rozwadowska, Mat Stryjecki i Artur Waczko.
(3) Prosimy o szczególnie rygorystyczne stosowanie zasad sanitarnych i dystansu społecznego podczas zajęć stacjonarnych i przerw między zajęciami w szkole i w studiach.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan spotkań plenerowych na weekend 22-23 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 19 maja (śr) 2021, 18:32:38

Plener WSR w Warszawie
Plan spotkań & konsultacji plenerowych
na weekend 21-22-23 maja 2021
(piątek-sobota-niedziela)



dla słuchaczy / studentów / kursantów uczestniczących w spotkaniach w realu



PLENER RYSUNKOWY

prowadzący: Maria Orzewska
obowiązkowy dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej I roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej I roku (A w I, FOTO w I, PG w I, M w I, RTV w I, G/M z I lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: -

sobota, 10:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania: Rynek Mariensztacki (podcienie)

niedziela, 10:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania: Park Stefana Żeromskiego (wejście główne od pl. Wilsona)

:idea: konieczne materiały:
szkicownik w formacie A4 lub/i A3, sztywna podkładka pod szkicownik, coś do rysowania (ołówki, węgiel, pastele - wg indywidualnych upodobań), gumka do ścierania, coś do siedzenia (składany stołek, tzw. poddupek); jeśli będzie chłodno mogą się też przydać mitenki (rękawiczki z obciętymi palcami), a jeśli będzie deszczowo - także płaszcz przeciwdeszczowy


PLENER FOTOGRAFICZNY

prowadzący: Marcin Niemiec
obowiązkowy dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej II roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej II roku + studentów grup fotograficznych I i II roku (A w II, FOTO w II, PG w II, M w II, RTV w II, G/M z II lic., FOTO z I lic., FOTO z II lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: FOTO w I

sobota, 14:00-17:00
:arrow: miejsce spotkania: Pomnik Syrenki na Bulwarach Wiślanych
(w razie deszczu: stacja M2 Centrum Nauki Kopernik, poziom 0, wyjście zachodnie, to bliżej Wisły)

niedziela, 14:00-17:00
:arrow: miejsce spotkania: Pomnik Syrenki na Bulwarach Wiślanych
(w razie deszczu: stacja M2 Centrum Nauki Kopernik, poziom 0, wyjście zachodnie, to bliżej Wisły)

:idea: konieczne materiały:
dowolny, ale jak najwyższej klasy sprzęt fotograficzny, może być aparat cyfrowy lub lustrzanka (z regulowanymi parametrami), dla chętnych statyw; lepiej dobry sprzęt wypożyczyć niż pracować ze smartfonem w ręku (choć i to jest dopuszczalne); jeśli będzie deszczowo przyda się także płaszcz przeciwdeszczowy + materiał do zapoznania się jeszcze przed plenerem: https://docs.google.com/document/d/16vk ... CQHZ6jTuyY


PLENER FILMOWY

prowadzący: Rafał Kaczmarek
obowiązkowy dla słuchaczy grup PTV + studentów grup filmowych I i II roku (PTV z I, PTV z II, PTiR z I lic., PTiR z II lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: RTV w I

sobota, 14:00-17:00
:arrow: miejsce spotkania: studia SlowArt (ul. Nugat 4)

niedziela, 14:00-17:00
:arrow: miejsce spotkania: studia SlowArt (ul. Nugat 4)

:idea: konieczne materiały:
materiały piśmiennicze (zeszyt, długopis, ołówek); można, jeśli ktoś ma, nieobowiązkowo, wziąć własną kamerę lub inne urządzenie umożliwiające rejestrację audiowizualną


PLENER MARKETINGOWY

prowadzący: Tomasz Syrowatko
obowiązkowy dla studentów grup strategicznych I i II roku (SR z I, SR z II)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: -

sobota, 10:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania: Warszawska Szkoła Reklamy, sala 1

niedziela, 10:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania: Warszawska Szkoła Reklamy, sala 1

:idea: konieczne materiały:
materiały piśmiennicze (zeszyt, długopis, ołówek); smartfon z możliwością robienia zdjęć



dla słuchaczy / studentów / kursantów samodzielnie realizujących zadania plenerowe



KONSULTACJA ZADANIA PLENERU RYSUNKOWEGO

konsultant: Maria Orzewska
obowiązkowy dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej I roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej I roku (A w I, FOTO w I, PG w I, M w I, RTV w I, G/M z I lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: -

piątek, 19:00-20:00
:arrow: miejsce spotkania na MS Teams :arrow: zespół: 2020 Warsztaty rysunkowe ST [kod: ly0g0mp]

:idea: zadanie plenerowe do samodzielnej realizacji:
Proszę o przygotowanie szkiców rysunkowych w formacie A4 (ołówek, węgiel).
Osoby z grup dziennych / stacjonarnych: 6 szkiców.
Szkice powinny być sporządzone w oparciu o obserwację (z natury) otaczającego nas piękna przyrody i osiągnięć architektonicznych człowieka.
Warto pamiętać, że szkic jest formą krótką i impresyjną. Można go zrobić w 10 minut. Nie robimy studium przyrody, tylko szkic.
Najważniejszym treningiem jest percepcja głębi. Zatem staramy się wykorzystać narzędzie typu ołówek lub węgiel na wszystkie możliwe (plastyczne) sposoby, aby uchwycić pełnię obserwowanej głębi krajobrazu. Różnicujemy plany tak, aby widać było, że coś się znajduje bliżej, a coś dalej.
Żeby uzyskać zadowalające efekty, należy wcześniej poczytać o zasadach perspektywy zbieżnej i powietrznej.
Powodzenia!

:!: sposób i termin przedłożenia pracy plenerowej do oceny:
Komplet szkiców (dobre zdjęcia lub skany) proszę przesłać mailem na adres: m_orzewska (at) wp.pl
Deadline: niedziela, 23/05, 23:59.


KONSULTACJA ZADANIA PLENERU FOTOGRAFICZNEGO

konsultant: Marcin Niemiec
obowiązkowy dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej II roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej II roku + studentów grup fotograficznych I i II roku (A w II, FOTO w II, PG w II, M w II, RTV w II, G/M z II lic., FOTO z I lic., FOTO z II lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: FOTO w I

sobota, 12:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania na MS Teams :arrow: zespół: 2020 Warsztaty fotograficzne NST [kod: o7nq5pr]

:idea: zadania plenerowe do samodzielnej realizacji:
https://docs.google.com/document/d/16vk ... CQHZ6jTuyY

:!: sposób i termin przedłożenia pracy plenerowej do oceny:
Proszę o wysyłanie prac (dwa zdjęcia .jpg po obróbce w załączniku maila + osobno exif może być jako prtsc) na adres seti (at) seti.art.pl. Fotografie wykonane w okresie innym niż 21/05 - 23/05 nie będą brane pod uwagę. Proszę nie wysyłać linków do serwerów.
Deadline: niedziela, 23/05, 23:59.


KONSULTACJA ZADANIA PLENERU FILMOWEGO

konsultant: Rafał Kaczmarek
obowiązkowy dla słuchaczy grup PTV + studentów grup filmowych I i II roku (PTV z I, PTV z II, PTiR z I lic., PTiR z II lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: RTV w I

sobota, 14:00-15:00
:arrow: miejsce spotkania na MS Teams :arrow: zespół: 2021 Reżyseria filmowa [kod: zbqvgr0]

:idea: zadanie plenerowe do samodzielnej realizacji:
Stwórz film na temat: "Droga", którego bohaterem będzie przedmiot.
Wybierz przedmiot z jednej z 3 grup:
- środki lokomocji (np. rower, rolki, samochód, deskorolka)
- element garderoby (np. kurtka, czapka, koszulka, buty do biegania, wyjściowe lub codzienne)
- rekwizyt (np. plecak, torba, napój, klucze, zegarek)
Pamiętaj, że film na początku musi zaintrygować. W trakcie opowiadania ma uruchamiać emocje. Na końcu ma dać puentę i satysfakcję.
Format: Wykonanie 30 ujęć. Montaż 30 sekund filmu. Stylistyka dowolna.
Harmonogram prac:
- krok 1
Pracę pre-produkcyjną podziel na trzy etapy.
Napisz scenariusz. Wykonaj scenopis. Ułóż plan pracy.
- krok 2
Przed realizacją zaangażuj pomoc, przygotuj konieczne rekwizyty i wybierz miejsca zdjęciowe. Wykonaj zdjęcia z użyciem dowolnej kamery (akceptowany telefon).
- krok 3
Wykonaj montaż offline 30 sekundowego filmu.
Powodzenia!

:!: sposób i termin przedłożenia pracy plenerowej do oceny:
Pracę (zmontowany film) w formacie .mp4 lub .mov lub .avi proszę przesłać (via WeTransfer) na adres kontakt.rafalkaczmarek (at) gmail.com.
Deadline: niedziela, 23/05, 23:59.


KONSULTACJA ZADANIA PLENERU MARKETINGOWEGO

konsultant: Tomasz Syrowatko
obowiązkowy dla studentów grup strategicznych I i II roku (SR z I, SR z II)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: -

sobota, 10:00-11:00
:arrow: miejsce spotkania na MS Teams :arrow: zespół: 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]

:idea: zadanie plenerowe do samodzielnej realizacji:
Proszę wybrać dobrze sobie znaną firmę. Jeśli nie jest to możliwe, proszę wybrać firmę, której działalność wydaje się być interesująca, a której siedziba znajduje się w Twoim zasięgu (geograficznym). Proszę pozyskać i zestawić najważniejsze informacje na temat wybranej firmy: jej dane teleadresowe, formę prawną i najważniejsze elementy identyfikacji wizualnej (w tym oznakowanie siedziby / biura / sklepu).
Proszę krótko przedstawić i scharakteryzować branżę, w której działa firma.
Proszę także dokonać analizy SWOT tej firmy; opisać jej produkty (usługi) językiem marketingu; określić fazy ich cyklu życia; a na podstawie prowadzonych przez firmę działań opracować / ulepszyć koncepcję i rozwiązania promotion-mix dla tej firmy.

:!: sposób i termin przedłożenia pracy plenerowej do oceny:
Prace, w formie ciekawych prezentacji zawierających bogaty materiał ilustracyjny (zdjęcia siedziby / biura / punktu sprzedaży firmy, identyfikacja wizualna, printscreeny najważniejszych fragmentów strony internetowej, przykłady dotychczasowych reklam firmy) oraz wskazane analizy i koncepcje, należy przesłać mailem na adres: wojtkowski (at) szkolareklamy.pl Tytuł maila: Plener marketingowy 2021
Deadline: niedziela, 23/05, 23:59.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / 28-30 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 26 maja (śr) 2021, 14:36:15

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne
Plan spotkań na 28-30 maja 2021 (piątek-niedziela)

PIĄTEK 28/05
https://docs.google.com/document/d/17Kn ... sp=sharing

SOBOTA 29/05
https://docs.google.com/document/d/14_U ... sp=sharing

NIEDZIELA 30/05
https://docs.google.com/document/d/1Myq ... sp=sharing

Uwaga! Piątkowe zaliczenia u Pana Konrada Ziędalskiego zostały przełożone na sobotę, 29/05, na godz. 17:15.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Egzamin końcowy z języka angielskiego / poziom licencjacki B2

Post autor: s_wojtkowski » 26 maja (śr) 2021, 18:48:19

Obrazek

Egzamin końcowy z języka angielskiego
na poziomie licencjackim (B2)

dla studentów kończących IV semestr studiów
oraz tych studentów III roku ST i NST, którzy go dotąd nie zdali.

odbędzie się stacjonarnie, w realu, w siedzibie WSR (sala 5) w standardowym reżimie sanitarnym:

:arrow: w dniu 06 czerwca 2021 (niedziela), godz. 09:00 - dla studentów NST
:arrow: w dniu 07 czerwca 2021 (poniedziałek), godz. 10:15 - dla studentów ST

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plener w Sopocie 11-12-13/06/2021

Post autor: s_wojtkowski » 27 maja (czw) 2021, 12:18:00

Obrazek

Szczegółowe informacje
na temat weekendowego pleneru w Sopocie (11-12-13/06/2021)


:arrow: :arrow: :arrow: https://www.akademiareklamy.edu.pl/komu ... gracyjnego

Uwaga! Zgłoszenia na ten plener są możliwe tylko do niedzieli, 30/05/2021.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć i innych aktywności na CZERWIEC 2021

Post autor: s_wojtkowski » 30 maja (ndz) 2021, 11:59:48

Plan zajęć i innych aktywności na CZERWIEC 2021
(dla grup weekendowych / NST)

01 (wtorek)
Prezentacje prac plenerowych Zakopane - Warszawa z maja 2021
[nieobowiązkowe, dla wszystkich chętnych]
szczegóły :arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 21#p239721

02 (środa)
Spotkanie w sprawie praktyk zawodowych (A. Sągin)
[nieobowiązkowe, dla wszystkich chętnych]
szczegóły :arrow: https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 26#p239726

05 (sobota)
Sesja klasyfikacyjna / II termin
szczegóły :arrow: coming soon

06 (niedziela)
Akademicka sesja klasyfikacyjna
w tym egzamin końcowy ANG B2 dla II roku NST (A. Grinshteyn)
szczegóły :arrow: coming soon

11 (piątek)
Warsztaty specjalne:
Projektowanie aplikacji mobilnych (M. Zeprzałka) cz. I
Podstawy programowania (M. Sioma) cz. I
Komunikacja wizualna w fotografii (A. Zygmuntowicz) cz. I
[nieobowiązkowe, dla wszystkich chętnych, wg zapisów]
szczegóły :arrow: coming soon

11-13 (piątek-niedziela)
Weekendowy plener wiosenno-letni SOPOT 2021
szczegóły :arrow: https://www.akademiareklamy.edu.pl/komu ... gracyjnego

14-18 (poniedziałek-piątek)
Tygodniowy plener wiosenno-letni SOPOT 2021
szczegóły :arrow: https://www.akademiareklamy.edu.pl/komu ... gracyjnego

19-20 (sobota-niedziela)
Zajęcia monograficzne:
Warsztaty multimedialne (M. Zeprzałka) I i II część
Zespołowe projekty artystyczne (A. Sągin) I i II część
[zajęcia obowiązkowe dla słuchaczy; dobrowolne dla kursantów i studentów]
szczegóły :arrow: coming soon

25 (piątek)
Warsztaty specjalne:
Projektowanie aplikacji mobilnych (M. Zeprzałka) cz. II
Podstawy programowania (M. Sioma) cz. II
Komunikacja wizualna w fotografii (A. Zygmuntowicz) cz. II
[nieobowiązkowe, dla wszystkich chętnych, wg zapisów]
szczegóły :arrow: coming soon

26 (sobota)
Zajęcia monograficzne:
Zespołowe projekty artystyczne (A. Sągin) III część i zaliczenia
[zajęcia obowiązkowe dla słuchaczy; dobrowolne dla kursantów i studentów]
szczegóły :arrow: coming soon
Wernisaż wystawy końcoworocznej prac słuchaczy i studentów WSR & WSBMiR
Oficjalne zakończenie roku szkolnego i akademickiego
szczegóły :arrow: coming soon

27 (niedziela)
Zajęcia monograficzne:
Warsztaty multimedialne (M. Zeprzałka) III część i zaliczenia
[zajęcia obowiązkowe dla słuchaczy; dobrowolne dla kursantów i studentów]
szczegóły :arrow: coming soon

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Prezentacja prac plenerowych 01/06/2021

Post autor: s_wojtkowski » 31 maja (pn) 2021, 14:32:35

Obrazek

PPP, czyli prezentacja prac plenerowych

Najlepsze rysunki, zdjęcia i filmy
z plenerów majowych WSR w Warszawie i w Zakopanem

Wydarzenie on-line

wtorek, 01/06, 12:00-13:30
MS Teams
:arrow: zespół: 2020 WSR Events A [kod: xittxx4]

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 01 cze (wt) 2021, 12:29:01

DRODZY STUDENCI / SŁUCHACZE / KURSANCI
JEŻELI KOMUŚ DO TEJ PORY NIE UDAŁO SIĘ UZYSKAĆ ZALICZENIA U PANA MICHAŁA ZEPRZAŁKI, W ŚRODĘ (02/06) BĘDZIE MIAŁ NA TO KOLEJNĄ SZANSĘ.
PAN MICHAŁ BĘDZIE DLA WAS DOSTĘPNY W GODZINACH 12:00-13:00.
SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W ZESPOLE: 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Spotkanie w sprawie praktyk 02/06/2021

Post autor: s_wojtkowski » 01 cze (wt) 2021, 14:02:30

Obrazek

Spotkanie w sprawie praktyk zawodowych
dla słuchaczy, studentów i kursantów


Nie tylko zasady ogólne, wymogi i formalności, ale także możliwości, trudności i nowości z zakresu praktyk obowiązkowych i nieobowiązkowych w WSR / WSBMiR przedstawi Andrzej Sągin (opiekun praktyk szkolnych i uczelnianych)

Wydarzenie on-line

środa, 02/06, 12:00-13:30
MS Teams
:arrow: zespół: 2020 WSR Events A [kod: xittxx4]

Uwaga! spotkanie będzie nagrywane i możliwe do odtworzenia w ciągu 20 dni (do 21/06/2021)

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / 05-06 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 02 cze (śr) 2021, 17:46:26

Spotkania zaliczeniowo-klasyfikacyjne / II termin
Plan spotkań na 05-06 czerwca 2021 (sobota-niedziela)


SOBOTA 05/06
https://docs.google.com/document/d/1ZwD ... sp=sharing

NIEDZIELA 06/06
https://docs.google.com/document/d/1EBO ... sp=sharing

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Akademicka sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna / 06 czerwca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 04 cze (pt) 2021, 14:38:55

Akademicka sesja zaliczeniowo-klasyfikacyjna
Plan zaliczeń akademickich na 06 czerwca 2021 (niedziela)


Zaliczenia stacjonarne, w salach szkoły


II rok
09:00-10:30
Egzamin końcowy z języka angielskiego (A. Grinshteyn) [sala 5]
uwaga! egzamin jest obowiązkowy dla wszystkich studentów na koniec IV semestru studiów; także dla studentów V i VI semestru, którzy go wcześniej nie zdali


Zaliczenia on line, na MS Teams


I rok
10:15-11:45
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska)
:arrow: zespół 2021 Ochrona własności intelektualnej [kod: 0uqgpkj]
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
Retoryka praktyczna i erystyka (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Retoryka praktyczna i erystyka [kod: kqimoiy]

II rok
13:45-15:15
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. J. Sosnowski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
15:30-17:00
Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne [kod: sw7kzb9]
17:15-18:45
Etyka dziennikarska (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Etyka dziennikarska [kod: c0u1721]

III rok
13:45-15:15
Retoryka praktyczna i erystyka (dr E. Pagel)
:arrow: zespół 2021 Retoryka praktyczna i erystyka [kod: kqimoiy]
15:30-17:00
Filozofia (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Filozofia [kod: amzu2it]

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Spotkanie dla wyjeżdżających na plener do Sopotu 11-12-13/06/2021

Post autor: s_wojtkowski » 05 cze (sob) 2021, 13:47:25

Obowiązkowe spotkanie organizacyjne
dla wszystkich wyjeżdżających na plener weekendowy
do SOPOTU


sobota, 05/06, 17:15-17:45
MS Teams
:arrow: zespół: 2020 WSR Events A [kod: xittxx4]

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Re: Ważne informacje dla grup sobotnio-niedzielnych i zaocznych

Post autor: s_wojtkowski » 08 cze (wt) 2021, 13:18:15

UWAGA!

POPRAWA TESTU ZE SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ U PANI ZUZANNY ŻUBKI-CHMIELEWSKIEJ ODBĘDZIE SIĘ W SOBOTĘ, 12 CZERWCA, O GODZ. 08:30.
TEST ZAJMIE OK. 15 MINUT, MOŻNA GO WYKONAĆ W TELEFONIE KOMÓRKOWYM.
Zespół: 2021 Sztuka współczesna [kod: a2rql31]

Powodzenia! :D

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10564
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan spotkań plenerowych na weekend 12-13 czerwca 2021

Post autor: s_wojtkowski » 08 cze (wt) 2021, 21:13:28

Plener WSR w Warszawie
Plan spotkań & konsultacji plenerowych
na weekend 11-12-13 czerwca 2021
(piątek-sobota-niedziela)



dla słuchaczy / studentów / kursantów uczestniczących w spotkaniach w realu



PLENER MALARSKI

prowadzący: Maria Orzewska
obowiązkowy dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej I roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej I roku (A w I, FOTO w I, PG w I, M w I, RTV w I, G/M z I lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: -

sobota, 10:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania: Ogród Krasińskich (przy KFC od strony placu Bankowego)

niedziela, 10:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania: Plac Grzybowski (centralna część placu)

:idea: konieczne materiały:
kartki A4 lub A3 (większe formaty, np. A2, A1, dla chętnych lub/i zaawansowanych), farby wodne jakimi się zwykło pracować (plakatówki, tempery, akwarele, akryle), wybór pędzli, pojemnik na wodę, podkładka pod kartki, paleta, coś do siedzenia. Poza tym mogą się przydać: szpachelki, ręczniki papierowe, klamerki do zamocowania kartki, sztalugi (jeśli ktoś ma); prośba także o zapoznanie się przed plenerem z następującymi informacjami: https://docs.google.com/document/d/1ggP ... sp=sharing


PLENER FOTOGRAFICZNY

prowadzący: Marcin Niemiec
obowiązkowy dla studentów grup fotograficznych I i II roku (FOTO z I lic., FOTO z II lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: FOTO w I, FOTO w II

sobota, 14:00-17:00
:arrow: miejsce spotkania: Amfiteatr w Łazienkach Królewskich

niedziela, 14:00-17:00
:arrow: miejsce spotkania: Amfiteatr w Łazienkach Królewskich

:idea: konieczne materiały:
dowolny, ale jak najwyższej klasy sprzęt fotograficzny, może być aparat cyfrowy lub lustrzanka (z regulowanymi parametrami), dla chętnych statyw; lepiej dobry sprzęt wypożyczyć niż pracować ze smartfonem w ręku (choć i to jest dopuszczalne); jeśli będzie deszczowo przyda się także płaszcz przeciwdeszczowy; prośba także o zapoznanie się przed plenerem z następującymi informacjami:https://drive.google.com/file/d/1pzWLFD ... sp=sharing


PLENER FILMOWY

prowadzący: Rafał Kaczmarek
obowiązkowy dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej II roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej II roku + słuchaczy grup PTV + studentów grup filmowych I i II roku (A w II, FOTO w II, PG w II, M w II, RTV w II, G/M z II lic., PTV z I, PTV z II, PTiR z I lic., PTiR z II lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: RTV w I

sobota, 14:00-17:00
:arrow: miejsce spotkania: studia SlowArt (ul. Nugat 4)

niedziela, 14:00-17:00
:arrow: miejsce spotkania: studia SlowArt (ul. Nugat 4)

:idea: konieczne materiały:
materiały piśmiennicze (zeszyt, długopis, ołówek); można, jeśli ktoś ma, nieobowiązkowo, wziąć własną kamerę lub inne urządzenie umożliwiające rejestrację audiowizualną


PLENER MEDIALNY

prowadzący: Tomasz Syrowatko
obowiązkowy dla studentów grup strategicznych I i II roku (SR z I, SR z II)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: -

sobota, 10:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania: Warszawska Szkoła Reklamy, sala 1

niedziela, 10:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania: Warszawska Szkoła Reklamy, sala 1

:idea: konieczne materiały:
materiały piśmiennicze (zeszyt, długopis, ołówek); smartfon z możliwością robienia zdjęć



dla słuchaczy / studentów / kursantów samodzielnie realizujących zadania plenerowe



KONSULTACJA ZADANIA PLENERU MALARSKIEGO

konsultant: Maria Orzewska
obowiązkowy dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej I roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej I roku (A w I, FOTO w I, PG w I, M w I, RTV w I, G/M z I lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: -

czwartek 10/06, 19:00-20:30
:arrow: miejsce spotkania na MS Teams :arrow: zespół 2021 Warsztaty malarskie NST [kod: lwgoavn]

:idea: zadanie plenerowe do samodzielnej realizacji:
https://docs.google.com/document/d/1ggP ... sp=sharing

:!: sposób i termin przedłożenia pracy plenerowej do oceny:
Sposób: przesłanie skanów lub bardzo dobrych zdjęć szkiców malarskich na adres m_orzewska (at) wp.pl
Deadline: niedziela, 13/06, 23:59.


KONSULTACJA ZADANIA PLENERU FOTOGRAFICZNEGO

konsultant: Marcin Niemiec
obowiązkowy dla studentów grup fotograficznych I i II roku (FOTO z I lic., FOTO z II lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: FOTO w I, FOTO w II

sobota, 12:00-13:00
:arrow: miejsce spotkania na MS Teams :arrow: zespół: 2020 Warsztaty fotograficzne NST [kod: o7nq5pr]

:idea: zadania plenerowe do samodzielnej realizacji:
https://drive.google.com/file/d/1pzWLFD ... sp=sharing

:!: sposób i termin przedłożenia pracy plenerowej do oceny:
Sposób: Wysyłanie prac (trzy zdjęcia *.jpg po obróbce w załączniku maila + osobno exif może być jako prtsc) na adres seti (at) seti.art.pl. Fotografie wykonane w okresie innym niż 12/06 - 13/06 nie będą brane pod uwagę. Proszę nie wysyłać linków do serwerów.
Deadline: niedziela, 13/06, 23:59.


KONSULTACJA ZADANIA PLENERU FILMOWEGO

konsultant: Rafał Kaczmarek
obowiązkowy dla wszystkich specjalizacji policealnej szkoły artystycznej II roku + studentów grupy graficzno-multimedialnej II roku + słuchaczy grup PTV + studentów grup filmowych I i II roku (A w II, FOTO w II, PG w II, M w II, RTV w II, G/M z II lic., PTV z I, PTV z II, PTiR z I lic., PTiR z II lic.)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: RTV w I

sobota, 14:00-15:00
:arrow: miejsce spotkania na MS Teams :arrow: zespół: 2021 Reżyseria filmowa [kod: zbqvgr0]

:idea: zadanie plenerowe do samodzielnej realizacji:
Przeczytaj artykuł (https://www.papayayoungdirectors.com/5- ... o-nadrobic), zobacz jeden z proponowanych filmów i odpowiedz na pytanie: co jest siłą tego dokumentu. Odpowiedzi zbieram na maila: kontakt.rafalkaczmarek (at) gmail.com
Następnie z użyciem telefonu nagraj 3 setki 3 bohaterów i sfilmuj każdego z nich w jednym wydarzeniu z ich dnia (wcześniej sprawdź termin "setka"). Na koniec, zmontuj minutę filmu. Pamiętaj, że napisy są częścią Twojego dzieła.

:!: sposób i termin przedłożenia pracy plenerowej do oceny:
Sposób: Przesłanie filmu na maila: kontakt.rafalkaczmarek (at) gmail.com
Deadline: niedziela, 13/06, 23:59.


KONSULTACJA ZADANIA PLENERU MARKETINGOWEGO

konsultant: Tomasz Syrowatko
obowiązkowy dla studentów grup strategicznych I i II roku (SR z I, SR z II)
dedykowany / wskazany dodatkowo dla grup: -

sobota, 10:00-11:00
:arrow: miejsce spotkania na MS Teams :arrow: zespół: 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]

:idea: zadanie plenerowe do samodzielnej realizacji:
Proszę przygotować raport z badania i analizy wybranego medium lokalnego:
czasopisma, portalu internetowego lub rozgłośni radiowej.
Część I: Podstawowe informacje o analizowanym medium
(1) Pełna nazwa / tytuł; periodyczność; zasięg terytorialny; cena egzemplarza; średnia objętość / czas nadawania na dobę; właściciel / wydawca; nakład; zwroty; średnia sprzedaż; ilość czytelników, słuchaczy; ilość prenumeratorów; kolportaż (rozpowszechnianie);
(2) Ludzie tworzący medium: redaktor naczelny / szef anteny; znane osoby publikujące na łamach (pracownicy i współpracownicy redakcji) / występujące w radiu;
(3) Profil czytelniczy / słuchacza / widza / internauty (główna lub charakterystyczna grupa/grupy czytelników / słuchaczy / widzów / internautów: płeć, wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania, inne istotne)
Część II: Zawartość merytoryczna analizowanego medium
(1) Krótka ogólna charakterystyka tematyki podejmowanej na łamach / na antenie; działy tematyczne / audycje / podstrony;
(2) Analiza realizacji funkcji typowych dla mediów lokalnych i sublokalnych: (a) funkcji informacyjnej, (b) funkcji edukacyjnej, (c) funkcji kontrolnej, (d) funkcji opiniotwórczej, (e) funkcji integracyjnej, (f) funkcji promocyjnej w odniesieniu do niekomercyjnych inicjatyw lokalnych,
(g) funkcji hydeparkowej, (h) funkcji utylitarnej, (i) funkcji rozrywkowej. Proszę podać po jednym przykładzie dla każdej realizowanej funkcji. Przykład może być w formie: wycinku, skanu, wykazu audycji, fragmentu strony internetowej, printscreen'a. Więcej o funkcjach mediów lokalnych: http://pl.wikipedia.org/wiki/Media_lokalne
(3) Krótkie uogólnienie i podsumowanie analiz poprzedniego punktu; co z nich wynika i jak to się ma właścicieli / wydawców danego medium?
Część III: Informacje o reklamie w analizowanym medium (funkcja reklamowo-ogłoszeniowa)
(1) Ilość reklam (określona w kolumnach lub/i procentowej ich zawartości); dostępne formy reklamy; próba określenia w jakim stopniu dane medium realizuje funkcję reklamowo-ogłoszeniową;
(2) Najważniejsze fragmenty cennika: cena 1 kolumny (strony) reklamowej i najmniejszej możliwej do wykupienia powierzchni (modułu) - 30 sek. w czasie najwyższej i najniższej słuchalności - typowych form reklamy internetowej (np. banerów) na stronie głównej i typowych podstronach;
(3) Kto, co i dlaczego reklamuje w danym medium; branże, produkty, marki; najwięksi reklamodawcy (konkretne przykłady reklam)
Jeśli którejś z powyższych informacji nie posiadasz i nie da się jej wyrozumować lub zdobyć, po prostu ją pomiń.

:!: sposób i termin przedłożenia pracy plenerowej do oceny:
Sposób: Przesłanie raportu mailem na adres: wojtkowski (at) szkolareklamy.pl Tytuł maila: Plener medialny 2021
Deadline: niedziela, 13/06, 23:59.

ODPOWIEDZ