Ważne informacje dla grup dziennych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10523
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Terminy składania prac dyplomowych & licencjackich

Post autor: s_wojtkowski » 04 maja (wt) 2021, 13:52:45

Terminy składania prac dyplomowych & licencjackich

UWAGA!
SŁUCHACZE, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W CZERWCU 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY DYPLOMOWEJ ORAZ DZIEŁA DO 31 MAJA 2021 ROKU (do godziny 18:30).
OPŁATĘ ZA EGZAMIN DYPLOMOWY W WYSOKOŚCI 100 ZŁ MOŻNA WNOSIĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY NAJPÓŹNIEJ DO DNIA OBRONY.


UWAGA!
STUDENCI, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W CZERWCU 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY LICENCJACKIEJ DO 31 MAJA 2021 ROKU.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10523
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 05 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 04 maja (wt) 2021, 15:22:59

Plan zajęć na 05 maja 2021 (środa #11)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
GooglePresentations [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]

10:15-11:45
Premiere początkujący [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

12:00-13:30
Premiere zaawansowany [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

13:45-15:15
Gimp+InkScape+Scribus [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]

15:30-17:00
InDesign [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
Blender zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
Html5/CSS3 [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
PhotoShop zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]

PG II
08:30-10:00
Psychofizjologia widzenia [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (S. Wojtkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Prezentacje multimedialne [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.

08:30-10:00
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
10:15-11:45
Podstawy kompozycji i typografii [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy kompozycji i typografii [kod: avc0pof]
12:00-13:30
Planowanie mediów [sala 5] (R. Korsak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Planowanie mediów [kod: nty2ogd]
13:45-15:15
Content Marketing [sala 5] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Content Marketing [kod: 5sc4qje]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

-


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 0+ (grupa początkująca) (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10523
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 06 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 05 maja (śr) 2021, 14:52:36

Plan zajęć na 06 maja 2021 (czwartek #11)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
AfterEffects GA [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
AfterEffects FX [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Podstawy montażu filmowego [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy montażu filmowego [kod: brwe1nl]
12:00-15:15
Sztuka pracy z aktorem i tekstem [sala 12] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Sztuka pracy z aktorem i tekstem [kod: 9236f8c]

II rok
08:30-11:45
Reżyseria filmowa [sala 12] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Reżyseria filmowa [kod: zbqvgr0]
12:00-15:15
Formy i gatunki telewizyjne [sala N] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Formy i gatunki telewizyjne [kod: 2vc4x62]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Makijaże okazjonalne [sala 7] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Stylizacja fryzur [sala 7] (M. Domańska / M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Makijaże artystyczne [sala 8] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Wizaż [sala 8] (M. Domańska / M. Bałdowska)


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty ciemniowe [sala N] (K. Pasicz)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty ciemniowe [kod: okbw8n1]
Warsztaty intermedialne [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

15:15-16:45
NIEM 1+ (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]


Uwaga!
Wszystkie czwartkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10523
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 07 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 06 maja (czw) 2021, 19:26:16

Plan zajęć na 07 maja 2021 (piątek #11)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

10:15-15:15
Warsztaty malarskie [sala 9] (M. Orzewska)
(uwaga, grupa warsztatowa dla osób z grup PG I i M I
obecność osób z innych grup nie jest obowiązkowa)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty malarskie ST [kod: j0tr8ri]

Seminarium dyplomowe [sala 11] (promotorzy prac dyplomowych)
uwaga! w ramach tych zajęć prosimy wszystkich słuchaczy II roku o nawiązanie bezpośredniego kontaktu mailowego z promotorami, oni wyznaczą tok i formę spotkań w ramach seminariów dyplomowych


Zajęcia on line, na MS Teams


ZAJĘCIA AKADEMICKIE

I rok
10:15-11:45
Ochrona własności intelektualnej (mec. M. Osińska-Wilińska)
:arrow: zespół 2021 Ochrona własności intelektualnej [kod: 0uqgpkj]
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-

II rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
Felieton, wywiad, reportaż w praktyce (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Felieton, wywiad, reportaż w praktyce [kod: e88p49g]
13:45-15:15
-
15:30-17:00
-

III rok
10:15-11:45
-
12:00-13:30
-
13:45-15:15
Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne (red. W. Pławski)
:arrow: zespół 2021 Dziennikarstwo sieciowe i agencyjne [kod: sw7kzb9]
15:30-17:00
Filozofia (dr K. Radzymiński-Woźniak)
:arrow: zespół 2021 Filozofia [kod: amzu2it]


Uwaga!
Wszystkie piątkowe zajęcia warsztatowe odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Wszystkie piątkowe zajęcia akademickie odbywają się, do odwołania, on line.
Wszystkie zajęcia realizowane na MS Teams są nagrywane i przechowywane w odpowiednich zespołach przez 20 dni. Prosimy o zapoznanie się z nimi przez osoby nie mogące uczestniczyć w zajęciach w tym czasie i potraktowanie tego jako swojego obowiązku.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10523
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

DKF WSR 10/05/2021

Post autor: s_wojtkowski » 07 maja (pt) 2021, 16:46:17

WSR-owy Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza!

Na najbliższy poniedziałek, 10/05/2021, prosimy o obejrzenie dwóch filmów:

[A. Kapadii

Obrazek

[Amy (2015)

oraz

[J. Kos-Krauze i K. Krauze

Obrazek

[Papusza (2013)


Proszę zwrócić uwagę na dwie metody realizacji filmów biograficznych. Co je różni, co jest podobne? Rola dokumentów w realizacji filmów biograficznych, brutalny realizm a fikcja twórcza, epickość i oniryczność… Gdzie jest ta granica w filmach biograficznych? Odbiór społeczny kobiet wyjątkowych - co łączy, a co dzieli obie bohaterki? Na dyskusję zaprasza Edyta Pagel.


Spotykamy się na MS Teams w poniedziałek 10/05/2021 o godz. 15:30
Zespół: 2020 DKF WSR
Kod zespołu: fiubpi6

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10523
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plener w Zakopanem 17-21/05/2021

Post autor: s_wojtkowski » 07 maja (pt) 2021, 16:51:56

Obrazek

Szczegółowe informacje
na temat Pleneru w Zakopanem (17-21/05/2021)


:arrow: :arrow: :arrow: https://www.akademiareklamy.edu.pl/komu ... gracyjnego

Uwaga! Zgłoszenia i zapisy na ten plener są możliwe tylko do soboty, 08/05/2021, do godz 18:30.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10523
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 10 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 09 maja (ndz) 2021, 10:08:55

Plan zajęć na 10 maja 2021 (poniedziałek #11)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


12:00-13:30
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: TEST ZALICZENIOWY [sale 1 i 5]

13:45-15:15
Historia sztuki starożytnej i średniowiecznej (A. Szacho-Głuchowicz)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: TEST ZALICZENIOWY [sale 1 i 5]


Spotkania on line, na MS Teams


08:30-10:00
Reklama zewnętrzna (A. Bakiensztos)
:idea: dla grup SR II (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama zewnętrzna [kod: aywgil5]
Reklama prasowa (S. Wojtkowski)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama prasowa [kod: m7oqnva]
Przygotowanie produkcji tv/f (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV I, PTiR I lic.
:arrow: zespół 2021 Przygotowanie produkcji tv/f [kod: n18nun7]

10:15-11:45
Reklama radiowa (K. Fürst-Wojtkowska)
:idea: dla grup SR II (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama radiowa [kod: 00951kd]
Reklama telewizyjna (A. Waczko)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama telewizyjna [kod: 3c7qw9q]
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Marketing i promocja (T. Syrowatko)
:idea: dla grup [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
Organizacja postprodukcji tv/f (E. Szwarc)
:idea: dla grup PTV II, PTiR II lic.
:arrow: zespół 2021 Organizacja postprodukcji tv/f [kod: nwozp1o]

12:00-13:30
Reklama internetowa (M. Zeprzałka)
:idea: dla grup SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / FwM I lic. / G/M I lic. / [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Reklama internetowa [kod: ybyl4zw]
Komunikacja marketingowa (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I / PTiR I lic. / PTV II / PTiR II lic. / SR II lic.
:arrow: zespół 2021 Komunikacja marketingowa [kod: tbq392f]
Sztuka współczesna (Z. Żubka-Chmielewska)
:idea: dla grup [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / FwM II lic. / G/M II lic.
:arrow: zespół 2021 Sztuka współczesna [kod: a2rql31]

13:45-15:15
Marketing i promocja (T. Syrowatko)
:idea: dla grup PTV I / PTiR I/ SR I (obowiązkowo) + [FOTO] I / [A] I / [RTV] I / [PG] I / [M] I / [WIZ] I / +FwM I lic. / G/M I lic. (wg zapisów)
:arrow: zespół 2021 Marketing i promocja [kod: 68ypvcr]
Psychologia reklamy (A. Rozwadowska)
:idea: dla grup [FOTO] II / [A] II / [RTV] II / [PG] II / [M] II / [WIZ] II / PTV II / SR II / FwM II lic. / G/M II lic. / PTiR II lic.
:arrow: zespół 2021 Psychologia reklamy [kod: 6vdjy45]

15:30-17:00
Dyskusyjny Klub Filmowy WSR (E. Pagel)
:!: szczegóły przygotowania się do zajęć https://www.szkolareklamy.net/viewtopic ... 79#p239679
:arrow: zespół 2020 DKF WSR [kod: fiubpi6]


Uwaga!
Wszystkie zajęcia poniedziałkowe odbywają się, do końca semestru, wyłącznie on line.
Wyjątkiem w ten poniedziałek są zajęcia ze Sztuki starożytnej i średniowiecznej, na których zostanie przeprowadzony test zaliczeniowy.
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

ODPOWIEDZ