Ważne informacje dla grup dziennych

i inne ważne informacje.

Dostęp do forum KLIKNIJ TUTAJ

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Terminy składania prac dyplomowych & licencjackich

Post autor: s_wojtkowski » 04 maja (wt) 2021, 13:52:45

Terminy składania prac dyplomowych & licencjackich

UWAGA!
SŁUCHACZE, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W CZERWCU 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY DYPLOMOWEJ ORAZ DZIEŁA DO 31 MAJA 2021 ROKU (do godziny 18:30).
OPŁATĘ ZA EGZAMIN DYPLOMOWY W WYSOKOŚCI 100 ZŁ MOŻNA WNOSIĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY NAJPÓŹNIEJ DO DNIA OBRONY.


UWAGA!
STUDENCI, CHCĄCY PODCHODZIĆ DO OBRON W CZERWCU 2021, MAJĄ OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA KOŃCOWEJ WERSJI PRACY LICENCJACKIEJ DO 31 MAJA 2021 ROKU.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 05 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 04 maja (wt) 2021, 15:22:59

Plan zajęć na 05 maja 2021 (środa #11)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
GooglePresentations [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]

10:15-11:45
Premiere początkujący [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

12:00-13:30
Premiere zaawansowany [sala 3] (D. Roś)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Dorota Roś [kod: 2xymstd]

13:45-15:15
Gimp+InkScape+Scribus [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]

15:30-17:00
InDesign [sala 2] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
Blender zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]

17:15-18:45
Html5/CSS3 [sala 2] (M. Sioma)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Marek Sioma [kod: j0tidi5]
PhotoShop zaawansowany [sala 3] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Michał Zeprzałka [kod: ejlnw6f]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP GRAFICZNYCH

PG I
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]

PG II
08:30-10:00
Psychofizjologia widzenia [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Projektowanie reklam drukowanych [sala 1] (S. Wojtkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie reklam drukowanych [kod: mslrf8z]
12:00-15:15
Techniki ilustracyjne [sala 1] (M. Okrasko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Techniki ilustracyjne [kod: bzu7h8g]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP MULTIMEDIALNYCH

M I i G/M I lic.
08:30-10:00
Projektowanie graficzne [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Projektowanie graficzne [kod: fn9vkim]
10:15-11:45
Typografia [sala 6B] (B. Łęska-Jasiak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Typografia [kod: c6sski3]
12:00-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]

M II i G/M II lic.
08:30-10:00
Prezentacje multimedialne [sala 3] (A. Acher)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Prezentacje multimedialne [kod: 24c1w66]
10:15-11:45
Tworzenie gier interaktywnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Tworzenie gier interaktywnych [kod: ifxnsma]
12:00-15:15
Projektowanie aplikacji mobilnych [sala 2] (M. Zeprzałka)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Projektowanie aplikacji mobilnych [kod: z71bkpu]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP STRATEGICZNYCH

SR I lic. i SR II lic.

08:30-10:00
Badania mediów i reklamy [sala 5] (B. Bacieczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Badania mediów i reklamy [kod: 85vrhbz]
10:15-11:45
Podstawy kompozycji i typografii [sala 6A] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy kompozycji i typografii [kod: avc0pof]
12:00-13:30
Planowanie mediów [sala 5] (R. Korsak)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Planowanie mediów [kod: nty2ogd]
13:45-15:15
Content Marketing [sala 5] (A. Sągin)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Content Marketing [kod: 5sc4qje]


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

-


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp

10:15-11:45
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

12:00-13:30
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y


LEKTORAT JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

15:30-17:00
HISZP 0+ (grupa początkująca) (D. Malec)
:arrow: MS Teams zespół 2020 HISZP 1 [kod: rsysizq]


WYCHOWANIE FIZYCZNE

17:15-18:45
Wychowanie fizyczne (T. Patej)
:arrow: MS Teams zespół 2020 WF WSR [kod: 57dns3k]


Uwaga!
Wszystkie środowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Środowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

Awatar użytkownika
s_wojtkowski
Wyrocznia WSR
Wyrocznia WSR
Posty: 10516
Rejestracja: 14 sty (śr) 2004, 01:00:00

Plan zajęć na 06 maja 2021

Post autor: s_wojtkowski » 05 maja (śr) 2021, 14:52:36

Plan zajęć na 06 maja 2021 (czwartek #11)


Zajęcia stacjonarne, w salach szkoły & studiach SlowArt


ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

08:30-10:00
PhotoShop FM [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

10:15-11:45
PhotoShop FE [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587

12:00-13:30
Illustrator [sala 3] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587
AfterEffects GA [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

13:45-15:15
PhotoShop BA [sala 3] (M. Stryjecki)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Mateusz Stryjecki [kod: 2pvzs78]
AfterEffects FX [sala 2] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

15:30-17:00
DaVinci [sala 3] (D. Szwejkowski)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2020 Informatyka Daniel Szwejkowski [kod: 23qnsu5]

17:15-18:45
-


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP FILMOWYCH

I rok
08:30-11:45
Podstawy montażu filmowego [sala 2] (D. Roś)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Podstawy montażu filmowego [kod: brwe1nl]
12:00-15:15
Sztuka pracy z aktorem i tekstem [sala 12] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Sztuka pracy z aktorem i tekstem [kod: 9236f8c]

II rok
08:30-11:45
Reżyseria filmowa [sala 12] (R. Kaczmarek)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Reżyseria filmowa [kod: zbqvgr0]
12:00-15:15
Formy i gatunki telewizyjne [sala N] (A. Waczko)
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Formy i gatunki telewizyjne [kod: 2vc4x62]


ZAJĘCIA SPECJALIZACYJNE DLA GRUP WIZAŻOWYCH

I rok
08:30-11:45
Makijaże okazjonalne [sala 7] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Stylizacja fryzur [sala 7] (M. Domańska / M. Bałdowska)

II rok
08:30-11:45
Makijaże artystyczne [sala 8] (M. Bałdowska)
12:00-15:15
Wizaż [sala 8] (M. Domańska / M. Bałdowska)


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

15:30-18:45
Warsztaty ciemniowe [sala N] (K. Pasicz)
uwaga! bardzo wskazane jest uczestnictwo w zajęciach w szkole!
transmisja zajęć na MS Teams
:arrow: zespół 2021 Warsztaty ciemniowe [kod: okbw8n1]
Warsztaty intermedialne [sala 2] (K. Szarek)
transmisja zajęć na Zoom
:arrow: https://us02web.zoom.us/j/4294302965?pw ... YreCtLUT09 Meeting ID: 429 430 2965 Passcode: 567587


Spotkania on line, na MS Teams i Zoom


LEKTORATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

08:30-10:00
ANG A1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/3dTeT2p

10:15-11:45
ANG B1 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2xU943Y

12:00-13:30
ANG B2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/2JIV1B3

13:45-15:15
ANG C1/2 (A. Dąbrowska)
:arrow: Zoom https://bit.ly/39LgjZp


LEKTORAT JĘZYKA NIEMIECKIEGO

15:15-16:45
NIEM 1+ (grupa zaawansowana) (J. Gronczewski)
:arrow: MS Teams zespół 2020 NIEM 1 [kod: 0vha7ry]


Uwaga!
Wszystkie czwartkowe zajęcia informatyczne i specjalizacyjne odbywają się stacjonarnie, w szkole.
W rozpoczynającym się semestrze nadal prowadzimy transmisję zajęć stacjonarnych na MS Teams. Takie transmisje: (1) mogą być niedoskonałe, (2) prezentują zawartość zajęć tylko w części, (3) nie zastępują zajęć stacjonarnych, są jedynie próbą minimalizacji strat przerabianego materiału dla tych słuchaczy / studentów / kursantów, którzy w zajęciach nie mogą z ważnych powodów uczestniczyć.
Czwartkowe lektoraty języka angielskiego odbywają się wyłącznie on line na platformie Zoom. Zachęcamy do dołączania do zajęć odpowiednich grup (także przez urządzenia mobilne), nawet jeśli nie jest możliwe uczestniczenie w nich przy komputerze domowym. Osoby, które ze względu na uczestnictwo danego dnia w zajęciach stacjonarnych, nie będą mogły uczestniczyć w lektoracie angielskiego on line, są zobowiązane do cotygodniowego odtworzenia nagranych zajęć i terminowego wykonania cotygodniowych prac domowych.
Nagrania z zajęć (przez 20 dni) oraz różne dodatkowe informacje będą znajdować się na dysku Google Drive.
Oto linki dla poszczególnych grup:
grupa ANG A1/2 - https://bit.ly/3biuJBA
grupa ANG B1 - https://bit.ly/2V7D6JQ
grupa ANG B2 - https://bit.ly/2xXy2Q5
grupa ANG C1/2 - https://bit.ly/35EkbeV
Godziny niektórych zajęć mogą być zmienione w stosunku do planu stacjonarnego ogłoszonego na początku semestru. Ważna jest w takim wypadku nazwa zajęć oraz to, czy dla danego słuchacza / studenta / kursanta dany przedmiot jest obowiązkowy (lub jest nań zapisany); jeśli tak - to mimo zmienionej godziny - zajęcia pozostają dla takiej osoby obowiązkowe.

ODPOWIEDZ