Język reklamy /prasa, radio, telewizja/.

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Nata_lie
Nowy(a)
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut (ndz) 2006, 01:00:00

Język reklamy /prasa, radio, telewizja/.

Post autor: Nata_lie » 19 lut (ndz) 2006, 23:35:00

Język reklamy /prasa, radio, telewizja/. Charakterystyka tekstów reklamowych ze szczególnym uwzględnieniem funkcji przekazów językowych i użytych środków perswazji.

Mam juz zrobiona prawie cala prezentacje na maturke (prezentacja z cogito + ksiązka Jerzego Bralczyka "Język na sprzedaż", ale w tym wszystkim brakuje mi najwazniejszego, reklam :( mam związku z tym prosbe, jesli ktokolwiek posiada reklamę:
JACOBS
KNORR
HEYAH
KRETA (z hydraulikiem)
badz zna jakas intrygującą reklame (w ktorej nie spodziewasz sie kompletnie co bedzie przedmiotem reklamy) prosiblabym o pomoc i kontakt. Moj adres mailowy to: nata_lie@buziaczek.pl
Dzieki z gory za pomoc :)

ksena

hej

Post autor: ksena » 20 mar (pn) 2006, 17:02:04

hej mam podobny problem i sama szukam reklam. Szczegolnie reklama knorr, l'oral badz reklama milki z swistakiem. pozdrawiam i prosze o pomoc.

Gość

Post autor: Gość » 01 kwie (sob) 2006, 18:05:48

Hej mam ten sam problem.Prosiłbym o pomoc w odszukaniu tych reklam.Pozdrawiam jms_s

Gość

Post autor: Gość » 01 kwie (sob) 2006, 18:06:30


maki_elk
Nowy(a)
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie (pn) 2006, 02:00:00

Post autor: maki_elk » 24 kwie (pn) 2006, 19:09:50

Nie szukajcie reklam, niech reklama znajdzie Was :)
pobierzcie z tej strony reklamy są ciekawe niektóre :
http://sztuka-reklamy.info/download.html

ODPOWIEDZ