
ps. dla co mlodszych uzytkownikow tego forum mala definicja tego "kto to taki ten na zdjeciu"
"Jerzy Urban - komuch, lewak i (co najgorsze) dziennikarz, wróg publiczny numer jeden kościoła i IV RP (ex aequo wraz z Donaldem Tuskiem).
Od urodzenia ateista, rodzina o podobnych poglądach. Nie ukończył żadnej wyższej państwowej szkoły (co jest często spotykane także u budowniczych IV RP), tym bardziej żadnych studiów dziennikarskich, co nie przeszkadza mu być bardzo poważanym w środowisku postkomuszym dziennikarzem. Uwielbiany przez zgniłe moralnie lewactwo, znienawidzony przez każdego prawdziwego Wolaka. Redaktor naczelny Tygodnika "NIE". W okresie świetności Państwa Polskiego był rzecznikiem sowieckiego rządu, co sobie ceni do dziś.
Urban znajduje się na liście stu najbogatszych obywateli państwa (w okolicach końca listy), co automatycznie czyni go liberałem. "
more on: http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/i ... erzy_Urban
Redaktor Tygodnika "NIE"
Periodyk cotygodniowy, założony i prowadzony przez ateistę, Żyda, libertyna i łże-dziennikarza Jerzego Urbana. W skompromitowanych czasach niesławnej pamięci III RP, samozwańczy pierwszy wróg medialny Braci Mniejszych - dopiero po nastaniu IV RP energiczne działania Wielkich Wolaków doprowadziły do ujawnienia, iż prawdziwym medialnym wrogiem nr 1 Braci Mniejszych oraz Prawych i Sprawiedliwych jest i od zawsze była Gazeta Wybiórcza.
GW Gazeta Wybiórcza "Gazeta Wyborcza"
Gazeta Wyborcza ("Gazeta Wybiórcza", "Gazeta Koszerna", "GWniana", "Gazeta Żydorcza", "Gówno Warta", dodatek do "Żydownika Powszechnego") - główny polskojęzyczny organ prasowy wyksztalciuchów oraz żydo-masonerii, homoseksualistów, sodomitów, ekologicznych terrorystów, feministek oraz innych liberałów wszelkiej maści.
Środowisko dziennikarzy i polityków skupione wokół GW, z reduktorem naczelnym Adamem Michnikiem na czele, odpowiedzialne jest za zbrodnię przeciw narodowi polskiemu, jaką był Okrągły Stół, a w szczególności tak zwana "Magdalenka". (...)

TVN
TVN to żydowsko-masońska stacja telewizyjna o charakterze terrorystyczno-antypolskim. Nadawanie rozpoczęła dnia 3 października 1997 roku. Swoim zasięgiem obejmuje 126% powierzchni Polski. Jej organizatorem był sam Książę Ciemności - Szatan. Stacja osiągnęła ogromny komercyjny sukces dzięki wprawnemu połączeniu działań WSI oraz sił ponadnaturalnych.
Niezbity dowód na satanistyczny charakter TVN."Rzeczywistość jest taka, że TVN bulgocze nienawiścią wobec PiS." - Jarosław Kaczyński po przegranych wyborach (26.10.2007) [1]
Wspierana przez masonów i syjonistów, jest jedyną organizacją mogącą walczyć z Opus Dei. Wraz z powstaniem IV RP uznana została za Wroga TV Publicznej nr 1. TVN jest odpowiedzialna za większość zamachów przeprowadzonych przeciwko Wolsce, jak również przeciwko Polsce. Do najbardziej znanych należą: Taśmy prawdy, budowa Rurociągu Północnego, zwycięstwo SLD w wyborach w 2001 roku i PO w 2007 roku oraz Rozbiory Polski, gdzie TVN odegrał znaczącą rolę. Do struktur TVN należy również TVN24.
Wg profesora Andrzeja Leppera, TVN zaliczana jest do tzw. normalnych zwierząt, co potwierdziła kilkakrotnymi wściekłymi atakami na Samoobronę. W odróżnieniu od padlinożerców (patrz: Hieny), TVN atakuje tylko duże i silne osobniki. Zadowala się smakiem krwi ofiary, padlinę pozostawia ścierwojadom.
Militarna formacja Radia Maryja protestuje przeciwko TVN.[Edytuj]Kadry
Pracownicy TVN to w większości byli agenci SB, KGB, GRU. Po aferze z Milanem Suboticem, w audycji Radia Maryja "Rozmowy niedokończone" jeden ze słuchaczy wysnuł teorię, że TVN to anagram słowa NTV, znanej rosyjskiej stacji telewizyjnej, co w jego opinii miało być dowodem na agenturalną działalność TVN-u pod dowództwem agenta Subotica.
Wszyscy dziennikarze stacji TVN przechodzą roczny kurs sabotażu w Rosji. W czasie jego trwania poznają nie tylko tajniki pracy wywiadu radzieckiego, ale również i watykańskiego (wedle zasady: Poznaj swojego wroga!). Typowy pracownik TVN to podstępny spiskowiec, poszukujący okazji aby zaszkodzić Wolsce i Wolakom.